dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

3 200 zł40 m² 79,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie na osiedlu Piastów na Mistrzejowicach. English version below lokalizacja Dzielnica: mistrzejowice Ulica: os. Piastów Przystanek: os. Piastów W pobliżu: park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i 2-pokojowy apartament do najmu w nowo powstałej inwestycji, przy ulicy Łaszkiewicza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

1 149 000 zł52 m² 21 902,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament (52,46 m ) w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Kleparz Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Szlak, w samym sercu Krakowa, w dzielnicy Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

668 491 zł36 m² 18 350 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 36,43 m wraz z ogródkiem 24,41 m2 , usytuowany na parterze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł47 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63m2 w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Banacha w Krakowie ( dzielnica Prądnik Biały) Usytuowanie mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

1 179 000 zł44 m² 27 004,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, zlokalizowane na parterze nowego apartamentowca przy ulicy Rakowickiej 20 w Krakowie (stare Miasto). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

799 000 zł36 m² 22 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

E.2.29 Do sprzedaży nowoczesna 2 pokojowe 36m2 m2 ul. Wita Stwosza, w centrum Krakowa, blisko Dworca Głównego. Udogodnienia: nowoczesna architektura, winda, tereny zielone Lokalizacja: blisko Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

679 000 zł51 m² 13 300,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2 położonego na Ruczaju w Krakowie teraz dostępnego w wyjątkowej cenie - obniżonej o 20 000 pln!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 45m2 Kraków Czyżyny Apartment for rent 45m2 Kraków Czyżyny Lokalizacja Dzielnica : Kraków, czyżyny Sąsiedztwo : nieruchomość znajduje się obok centrum handlowego M1 oraz blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czyżewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

637 000 zł40 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

B2.23 ZAKUP OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI - 0% PODATKU Oferujemy do zakupu zróżnicowane mieszkania od 25 m2 do 63 m2 w nowopowstającej inwestycji w Bronowicach z terminem oddania na 3Q2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

585 255 zł41 m² 14 229,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodowicza

Dzielnica II Grzegórzki,Kraków

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Apartment for Rent - Brodowicza Street Location: 5-minute walk from Rondo Mogilskie Area: 46 m Number of rooms: 2 rooms and a bathroom Condition: newly renovated.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norymberska

Mateczny,Kraków

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul Norymberskiej. Mieszkanie składa się z: x Pokoju głównego z częścią salonową oraz stołem jadalnianym, wraz z kuchnią x Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

642 220 zł39 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj II kwartał 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

563 762 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o pow. 46,21 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 46,21m składają się: salon (21 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

696 208 zł42 m² 16 420 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne w 3 kwartale 2025, usytuowane na pierwszym piętrze budynku położonego na styku dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwierzyniec,Kraków

5 100 zł45 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę, położone w jednej z najbardziej urokliwych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

545 000 zł36 m² 15 300,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 35.62 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów / Czyżyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bonarka,Kraków

797 331 zł44 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w prestiżowej inwestycji w Krakowie, przy ul. Łagiewnickiej. To nowoczesny siedmiokondygnacyjny budynek, który łączy elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł43 m² 66,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem położone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Przybyszewskiego 64j w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Bieżanowie. Opis: mieszkanie o powierzchni 47 m2, mieści się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji bezpośrednio od właściciela. Proszę nie dzwonić Z biur pośrednictwa/nieruchomości. Na sprzedaż piękne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wesoła,Kraków

4 500 zł44 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do uwagi Państwa prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Browar Lubicz, kraków. Osiedle Lubicz to jedno z najbardziej cenionych miejsc w Krakowie, ta okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kraków

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament 52 m z Dużym Balkonem, ul. Kościuszki/śródmieście/kraków Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, w budynku z cichobieżną windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

610 000 zł32 m² 19 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka o łącznej powierzchni 32 m2 na Osiedlu Avia. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny Osiedle Avia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

560 000 zł36 m² 15 730,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Lasówka, w dzielnicy Płaszów. Okolica ulicy Myśliwskiej Jeśli chcesz mieć z mieszkania widok na park to serdecznie zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smętna

Bronowice Małe,Kraków

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English below Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Smętnej w dzielnicy Bronowice w cenie 2500 zł. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej 77 w cenie 3300 zł. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kleparz,Kraków

1 450 000 zł66 m² 22 019,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament znajdujący się w samym centrum Krakowa przy ulicy Pawiej 34 w Kamienicy pod Smokami- niemal naprzeciw Galerii Krakowskiej. Mieszkanie jest przestronne i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Kliny,Kraków

779 900 zł53 m² 14 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania, które łączy w sobie nowoczesny design z niepowtarzalnym charakterem. Jego wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Na Kozłówce,Kraków

699 000 zł50 m² 13 924 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 50 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu przy ul. Polonijnej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/9. W mieszkaniu - salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Górka Narodowa,Kraków

695 000 zł48 m² 14 479 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze w kamienicy przy al. 29 Listopada w Krakowie na przeciwko Uniwersytetu Rolniczego. Lokal składa się z 2 pokoi ( rozkład na rysunku ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murarska

Azory,Kraków

775 000 zł55 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje odświeżone, jasne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55,4 m2 w lokalizacji - Krowodrza - okolice pętli autobusowej Azory mieszkanie I budynek - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kazimierz,Kraków

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie o powierzchni 70 m2 Kazimierz. For Rent: flat in Krakow Lokalizacja: dzielnica i ulica: kraków, kazimierz; sąsiedztwo: nieruchomość znajduje się w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

760 000 zł49 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje W nowej hucie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na os. Sportowym w dzielnicy Nowa Huta. Dzielnica charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 723 500 zł57 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego W sprzedaży ostatnie apartamenty w wyjątkowej inwestycji! Ścisłe centrum Krakowa. Zaledwie 200 metrów do Plant / 650 metrów na Rynek Główny / 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

880 000 zł50 m² 17 571,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Home Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 50,08 m2 znajdujące się na parterze wraz z ogródkiem. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierzowskie,Kraków

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję mieszkanie na sprzedaż na os. Kazimierzowskim, kraków Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się w spokojnej, cichej i bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

760 000 zł49 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze 2-piętrowego bloku w zabytkowej części Nowej Huty z lat 50-tych. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

674 000 zł41 m² 16 284,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w eleganckiej inwestycji! bez pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kazimierz,Kraków

1 349 000 zł65 m² 20 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy przy ul. Przemyskiej 2 na Krakowskim Kazimierzu. W bardzo bliskiej odległości: kazimierz, wisła, rynek Główny. Świetnie rozwinięta infrastruktura.