dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

599 000 zł43 m² 13 888,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,13 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pagórkowa

Kurdwanów,Kraków

689 000 zł50 m² 13 678,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie kurdwanów - ul. Pagórkowa N 20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 , usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nie marz I zrób sobie przyjemność I kup mieszkanie na święta zaproś rodzine I pryjaciół. Przedstawiamy państwu naszą ofertę-wyłącznie U nas - mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

589 000 zł41 m² 14 411,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 40,87 m , zlokalizowanego w nowym bloku na osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszona

Prądnik Czerwony,Kraków

769 000 zł58 m² 13 258,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum miasta krakowa mieszkanie 2 pokojowe Z osobną I widną kuchnią - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

938 000 zł46 m² 20 391,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Gotowe do wejścia mieszkanie przy ulicy Pana Tadeusza w Krakowie. Brak podatku pcc Mieszkanie: na powierzchnię 46 m2 składa się: - salon z otwartą jasną kuchnią oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

520 000 zł34 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 34 w promocyjnej cenie 531 000 zł znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

1 074 200 zł53 m² 20 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 52,8 m2 na ul. Kotlarska - dzielnica: (grzegórzki). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 4 piętrowym bloku z 1956roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 800 zł55 m² 68,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje słoneczne i przestronne mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym w prestiżowej inwestycji Garden Residence! Nieruchomość: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

498 000 zł26 m² 19 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, piękne mieszkanie na ulicy Dobrego Pasterza na Prądniku czerwonym, english version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Czerwony Ulica: dobrego Pasterza Przystanek: dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Bonarka,Kraków

900 000 zł51 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku w widokiem na centrum handlowe Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

561 000 zł46 m² 12 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

A1.23 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 46m2 plus balkonw dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Pierwszego Najemcy! Na wynajem funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 w zielonej części dzielnicy Bieżanów- prokocim. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

695 000 zł41 m² 16 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A2-13 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 41,2 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

640 000 zł38 m² 16 727,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do zakupu proponuje 2 pokojowe gotowe mieszkanie W stanie deweloperskim z ogródkiem, położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

699 000 zł43 m² 16 225,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pękowickiej w Krakowie. Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. Zakup mieszkania możliwy jest z podziemnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowe do wejścia mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze. Mieszkanie: dwa pokoje - funkcjonalne, idealne dla pary lub singla. Po generalnym remoncie - wszystko gotowe, wystarczy się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

523 000 zł37 m² 14 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do wejścia na os. NA lotnisku! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Na lotnisku. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwniętą siecią handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Prądnik Biały,Kraków

635 000 zł37 m² 17 373,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Lakado przedstawia dwupokojowe mieszkanie z loggią w kameralnej inwestycji z 2016 roku - oferta dostępna wyłącznie w naszej agencji. Obejrzyj wirtualny spacer po nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W apartamentowcu na nadwiślańskiej składające się Z: - sypialni - salonu z otwarta kuchnią - łazienki - przedpokoju Mieszkanie o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

3 800 zł49 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność prezentować Państwu apartament do najmu w pełni wyposażony, zlokalizowany w inwestycji Imperial Citi Yes przy ulicy Nowohuckiej 46,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

686 085 zł43 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny | 0% podatku pcc Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Bunscha / Federowicza w nowym i kameralnym bloku. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia przestronne mieszkanie położone przy ulicy Przybyszewskiego w inwestycji Małe Błonia w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja: bronowice - stąd wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przestronny apartament położony przy ulicy Kościuszki w kameralnej kamienicy tuż przy bulwarach Wiślanych. Lokalizacja: ulica Kościuszki jest jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

549 000 zł36 m² 15 395,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez podatku pcc Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym powierzchni 35,66m2 w nowopowstałej inwestycji w Krakowie. Usytuowanie mieszkania jest południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

775 000 zł52 m² 14 932,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,9 m , położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku wybudowanym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Nowy Prokocim,Kraków

729 000 zł53 m² 13 806,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane przy ul. Teligi. Idealne dla par, rodzin lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Nowa Huta,Kraków

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, kompleksowo wyposażone i w pełni umeblowane. Powierzchnia mieszkania: 47 m2 Lokalizacja: os. Na Skarpie, nowa Huta, kraków. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

810 000 zł46 m² 17 419,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania do wejścia, w pełni wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Promienistych. Najważniejsze atuty: łatwa komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

610 000 zł46 m² 13 252,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ul. Centralna (kraków-czyżyny) ok. Galerii handlowej "M1" please scroll down for english version. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

561 200 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o pow. 46,00 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 46,00 m składają się: salon (24,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

775 000 zł48 m² 16 223,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do zakupu proponuje 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim - ekspozycja wschodnia, o metrażu 47,77 m2, położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Śródmieście,Kraków

1 291 500 zł52 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Borek Fałęcki,Kraków

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m .zlokalizowanego przy ul. Kokosowej w krakowie/borek fałęcki/swoszowice. Lokalizacja ul. Kokosowa - Barek Fałęcki - dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

589 000 zł46 m² 12 832,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul Żabiniec Zapraszam do zapoznania się z ciekawą opcją inwestycyjną nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Żabiniec w dzielnicy Prądnik Biały. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje na ruczaju! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Bobrzyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 910 zł39 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 17.03.2025 APARTAMENT Przestronne Mieszkanie 2-Pokojowe na Karola Bunscha 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębniki,Kraków

613 704 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,34 m , znajdujące się w dynamicznie rozwijającej się okolicy, z łatwym dostępem do głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|R| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 40m2 w Krakowie przy ulicy Lubostroń. Lokalizacja: budynek znajduje się w zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł42 m² 15 452,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Weissa, o powierzchni 42 m2, usytuowane na drugim piętrze w budynku z 1968 roku. Na 42 m2 składają się: -Pokoju z aneksem kuchennym -oddzielny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Nowa Huta,Kraków

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej! Zapraszam Cię do kontaktu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie położone na os. Na Stoku czyli cichej i spokojnej lokalizacji. Bliskość terenów.