dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 912 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 912 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

2 200 zł37 m² 59,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w bardzo zielonej części miasta - Kozłówku, przy ul. Okólnej. Mieszkanie jest czyste, zadbane, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Wesoła,Kraków

3 999 zł47 m² 85,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem pierwszy najemca! Kraków, ul. Rakowicka 20 inwestycja novum Zapraszam do wynajęcia świeżo wykończonego, nowego mieszkania w prestiżowej inwestycji novum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

542 000 zł38 m² 14 263,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 37,4 m2 położone na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ulicy Prądnickiej 95. Lokal składa się z: przedpokoju, kuchni, łazienki, sypialni, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

728 000 zł48 m² 15 078,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne słoneczne dwupokojowe Z loggia - gustawa morcinka wzgórza krzesławickie N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

529 000 zł30 m² 17 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Kraków / ul. Marii i Bolesława Wysłouchów / 2 pokoje / balkon / piwnica / do wykończenia Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachiewicza

Krowodrza,Kraków

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze przy ul. Stachiewicza 29. Mieszkanie dostępne od zaraz. Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Stachiewicza w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

549 000 zł37 m² 14 946,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa oferta! przytulne mieszkanie na parterze W doskonałej lokalizacji - 36,73 m Kraków, aleja Pokoju, dąbie Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się wygodą na co dzień! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

741 829 zł40 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: wyjątkowa Alternatywa! Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Zabłociu! Szukasz swojego miejsca w sercu Krakowa? Mamy coś specjalnego, co Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

620 000 zł36 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Piltza w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie ma 36m i jest zlokalizowane na czwartym piętrze, a ponadto jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

697 807 zł40 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego mieszkania w Krakowie? Miejsca, które połączy nowoczesny styl życia z bliskością natury? Zobacz naszą nową inwestycję na Zabłociu - stworzoną specjalnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 850 zł38 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT Wygodne 2-pokojowe mieszkanie to przestrzeń doskonała dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nieruchomości oferujemy do sprzedaży partycypacji tbs. Lokalizacja: kraków, ul. Kozia/bagrowa. Prestiżowa lokalizacja, doskonała komunikacja z resztą miasta, bliskość sklepów, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Łobzów,Kraków

618 792 zł40 m² 15 469,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Nowa Huta,Kraków

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Spokojna i malownicza okolica domków jedno i wielorodzinnych, blisko Zalewu Nowohuckiego. Miejsce doskolnale skomunikowane (tramwaje i autobusy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

776 400 zł43 m² 17 959,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m na nowoczesnym osiedlu przy ul. Banacha w Krakowie! Parter + prywatny ogródek 27,69 m idealne miejsce na poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 780 zł44 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łaszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem przy ul. Łaszkiewicza 8a (tuż obok "białucha", przystanek tramwajowy). Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

707 000 zł31 m² 22 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

639 856 zł38 m² 16 763,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Stare Podgórze,Kraków

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem przy wiśle N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu od zaraz atrakcyjne, jasne mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Kutrzeby w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bieżanów,Kraków

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 45,19 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszenna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 1. piętrze budynku z windą przy ul. Pszennej w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Klimeckiego 8 w krakowskim Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

676 600 zł44 m² 15 280 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1 poziomowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice ostatnie dostępne poddasze na nowoczesnym eleganckim osiedlu otoczonym enklawą zieleni brak pcc! brak prowizji! 1. Opis mieszkania: poddasze - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

585 000 zł39 m² 14 923,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prokocim, 2 pokoje, loggia Do remontu Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39,20m2 zlokalizowane przy ul. Jerzmanowskiego - Prokocim. Lokal znajduje się na 3-piętrze bloku 4-piętrowego bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 150 000 zł76 m² 15 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ruczaj, obozowa, II poziomowe mieszkanie Z dużym potencjałem do przearanżowania Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 75,6m2 ( powierzchni całkowita to 115m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

660 000 zł45 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje do wejścia! podgórze duchackie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Turniejowej, dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w domu przy Ul. Dzielnej english version below lokalizacja Dzielnica: bronowice Ulica: dzielna W pobliżu: galeria Bronowice, ikea, sklepy spożywcze oraz punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

425 000 zł38 m² 11 243 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,8m2 z przynależną piwnica o powierzchni 1,8m2. Lokal składa się z salonu, ciemnej kuchni częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ruczaj, ulica szuwarowa bardzo ładne przestronne Z klimatem idealne dla pracującej pary lub pracujących spokojnych niepalących studentów. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 850 zł39 m² 73,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.04.2025 APARTAMENT Wygodne 2-pokojowe mieszkanie to przestrzeń doskonała dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cap Gemini, park Wodny, bohomolca, luxoft Jasne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Prądnik Czerwony. Nieopodal znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowiejska

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, zlokalizowane przy ulicy Czarnowiejskiej, tuż obok agh. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

535 935 zł36 m² 14 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc ani prowizji Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Nowa Huta,Kraków

3 199 zł38 m² 84,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu mieszkania W apartamentowcu przy ulicy na zakolu wisły mieszkanie dwupokojowe Z duzym balkonem W dzielnicy nowa huta metraż całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Nowa Huta,Kraków

720 000 zł46 m² 15 611,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż w inwestycji Piasta Park w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

739 000 zł32 m² 23 021,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na Zabłociu! Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,1 m, wraz z komórką lokatorską (2,66), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

700 000 zł49 m² 14 175,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kurdwanów, 2 pokoje, balkon, piwnica znakomita lokalizacja Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,38m2 zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej - Kurdwanów. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

940 000 zł48 m² 19 669,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Cena do negocjacji. Zadzwoń lub napisz i przedstaw swoją propozycję ceny. Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,79 mkw., znajdujące się w Krakowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 990 zł44 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament gotowy do zamieszkania! wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty odkurzacz, żelazko, deskę do prasowania, talerze, naczynia, pościel! internet oraz telewizja W cenie! żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

5 110 zł61 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 21.02.2025 APARTAMENT Stylowe Mieszkanie 2-Pokojowe na Kazimierzu, Dajwór 8.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij