dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 914 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

600 000 zł46 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Niezapominajek w Krakowie, na parterze jednopiętrowego budynku z 2004 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł45 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na wynajem przy ul. Myśliwskiej 66a na Płaszowie (8 min od przystanku Rzebika). Mieszkanie znajduje się na 5.piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rybitwy,Kraków

542 800 zł47 m² 11 548,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na pierwszym piętrze, zlokalizowanego w nowej inwestycji w XIII dzielnicy Podgórze-Rybitwy. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 48 m | Ul. Stefana Banacha Osiedle Ozon | Dostępne od zaraz! Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

848 328 zł38 m² 22 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu niepowtarzalną okazję nabycia trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,19 m2, położonego na parterze w nowoczesnej inwestycji na Starym Podgórzu! W cenie oferty zawarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złota Podkowa

Bronowice Małe,Kraków

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Krakowa os. Złota Podkowa, bronowice Małe. Cicha, niska zabudowa apartamentowa, dużo terenów zielonych, dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Wolnica

Kazimierz,Kraków

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu mieszkanie dwupokojowe O powierzchni 47 M2 składające się Z: - sypialni - salonu z otwartą kuchnią i antresolą - łazienki - przedpokoju Dostępne od sierpnia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kliny,Kraków

670 000 zł54 m² 12 472,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pokoje*osobna kuchnia*klimatyzacja*piwnica*kliny Mieszkanie 54m2 składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku na zadbanym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

679 000 zł37 m² 18 135,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Komfortowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji przy bulwarach wiślanych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zygmunta Starego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

795 000 zł43 m² 18 579,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne dwupokojowe Z tarasem I ogródkiem - zygmunta starego bronowice N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

654 000 zł43 m² 15 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność, nie szukaj dalej :) Vibe Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokoje + oddzielna kuchnia (42.79 m2), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Dębniki,Kraków

990 000 zł51 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kraków, ul. Michała Bałuckiego, dębniki 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.9 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. Budynek znajduje się przy ul. Michała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Józefa Strusia

Strusia,Kraków

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Marka Sycha, kraków Powierzchnia: 44 m Piętro: 3/10 Liczba pokoi: 2 (osobne) Kuchnia: osobna Łazienka: tak Balkon: tak, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworska

Dębniki,Kraków

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Saleview ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Wawelu. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na pierwszym piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

430 000 zł32 m² 13 279,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego, które zlokalizowane jest w dzielnicy XVIII Nowa Huta na osiedlu Sportowym w Krakowie. Mieszkanie: prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

528 000 zł37 m² 14 320,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu wyremontowane mieszkanie w niskim bloku, w Nowej Hucie - dzielnica Bieńczyce, os. Na Lotnisku. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

2 800 zł36 m² 78,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Podgórze / Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

699 000 zł53 m² 13 070,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kraków - Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego 9 Sprzedamy atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,48 m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym, zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Zabłocie,Kraków

746 360 zł40 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,70 m2 położonego w prestiżowej dzielnicy jaką jest Krakowskie Zabłocie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

789 000 zł50 m² 15 878 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

678 000 zł31 m² 22 185,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

719 000 zł46 m² 15 627 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Parter | 2 pokoje | ul. Księcia Józefa | Blisko Lasu Wolskiego i Kryspinowa Jeśli szukasz mieszkania z własnym ogródkiem w zielonej części Krakowa - to jest jedyna taka opcja w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

734 723 zł40 m² 18 506,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Zabłociu, tuż przy Wiśle! Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym Pokój Korytarz Łazienka Balkon Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Nowa Huta,Kraków

549 000 zł32 m² 17 329,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje po generalnym remoncie! blisko placu centralnego! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Centrum A. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie W inwestycji locum salsa przy ul klimeckiego 8a W dzielnicy zabłocie opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

579 000 zł36 m² 16 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,06m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 70tych, z dwiema windami na osiedlu Kalinowym, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domagały

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone przy ul. Mariana Domagały (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

950 110 zł39 m² 24 361,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Kiełkowskiego w dzielnicy Zabłocie, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

544 662 zł36 m² 15 252,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/8 piętrze o metrażu 35.71 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Górka Narodowa Zachód,Kraków

827 000 zł56 m² 14 900,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Uwaga - nie przegap okazji przepiękne dla wymagającego klienta W prestiżowej nowoczesnej okolicy prądnika białego I krowodrzy ul. Bociana przestronne dwupokojowe Z dwoma balkonami widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 500 zł61 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w pełni wyposażone, ciche mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone na 3-cim piętrze apartamentowca z windą Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

749 000 zł42 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

661 696 zł38 m² 17 335,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! Cena zawiera rabat w wysokości 22%! Tylko do końca roku! Oferuję Państwu wyjątkową okazję nabycia dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38.17 m2, położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

689 000 zł37 m² 18 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bieżanowskiej dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

605 255 zł41 m² 14 715,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkotyrnowska

Azory,Kraków

590 000 zł43 m² 13 720,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wielkotyrnowskiej, w spokojnej, zielonej części Krakowa. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

899 000 zł40 m² 22 875 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 39,52 m , położone w prestiżowej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

760 000 zł32 m² 23 683,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Prandoty w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

589 000 zł39 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Podedworze w Krakowie (dzielnica Piaski Nowe / Podgórze Duchackie). Powierzchnia: 39,37 m2 Rok.