dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 915 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 915 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

629 000 zł37 m² 16 895 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bajecznej, dzielnica Dąbie. Lokalizacja posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

867 110 zł46 m² 18 711,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal centrum miasta Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na drugim piętrze apartamentowca. Do dyspozycji Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Nowy

Kazimierz,Kraków

2 650 zł47 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje o mieszkaniu: do wynajęcia przytulne, 2 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Placu Nowym. Mieszkanie ma 47 m2 i jest położone w świetnej lokalizacji w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | ul. Federowicza, ruczaj lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy ul. Federowicza, w sercu Ruczaju - jednej z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

689 999 zł53 m² 13 018,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Telimeny, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

532 356 zł36 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37,90 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabłocie,Kraków

2 999 zł40 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 40 m w nowoczesnej inwestycji Atal Residence Zabłocie jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje Z balkonem! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wrocławskiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

799 900 zł39 m² 20 436,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i urządzone mieszkanie gotowe do wprowadzenia się przy ulicy Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Mieszkanie ma metraż 39m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem w apartamentowcu zlokalizowanym w centrum miasta przy ulicy Kluczborskiej. Na powierzchnię mieszkania 47 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

771 627 zł40 m² 19 470,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie (2 pokoje) z balkonem (okna od strony zachodniej) o wielkości 39,63 m2 znajdujące się na piętrze 7. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Bronowice Małe Wschód,Kraków

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m . Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i blatem barowym, sypialni, przedpokoju, bardzo dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł40 m² 79,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane przy ul. Bohdana Zaleskiego, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszczyka

Krowodrza,Kraków

729 000 zł48 m² 15 049,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony jest na trzecim piętrze budynku przy ul. Staszczyka 2, tuż obok przystanku tramwajowego Głowackiego , co zapewnia bardzo wygodne połączenie z pozostałymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 osobne pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Chmieleniec, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Stańczyka - Bronowice Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnej inwestycji Salwator City przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

680 000 zł38 m² 17 787,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowa inwestycja! Grupa Esto nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji - dzielnica Krowodrza Górka. Mieszkanie o powierzchni 38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kraków

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w zielonej, spokojnej okolicy! Blisko komunikacji miejskiej. Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 36,78 m2 znajdujące się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

732 800 zł43 m² 16 970,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.1.05 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. Dostajesz system smart home premium! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,18 m2 w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koletek

Stradom,Kraków

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w kompleksie Angel Wawel. Zlokalizowany w malowniczej okolicy przy Bulwarach Wiślanych, tuż obok Zamku Wawel i popularnej dzielnicy Kazimierz, ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

617 540 zł35 m² 17 848 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,6 m kw położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Przewóz,Kraków

749 000 zł55 m² 13 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podgórze - przewóz - bagry 2 pokoje - 55 M2 - 2 balkony - garaż Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w budynku z 2023 roku w świetnej lokalizacji przy ulicy Przewóz. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

920 000 zł37 m² 24 858,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* części wspólne dla mieszkańców * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,01 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Mogilska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

697 806 zł40 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w nowej inwestycji na krakowskim Zabłociu - idealne jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

889 000 zł38 m² 23 506,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,82 m2 na 1 piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

571 818 zł38 m² 14 922,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna - rabat 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Łąkach

Czyżyny,Kraków

619 000 zł33 m² 18 757,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33 m2, które zlokalizowane jest w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Lokal jest w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

538 263 zł37 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

658 222 zł45 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem. Ładne mieszkanie o powierzchni 42 m2 mieści się na pierwszym piętrze w 4- kondygnacyjnym budynku przy ulicy Halszki 28a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

632 100 zł37 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 36,75 m wraz z ogródkiem 24,41 m2 , usytuowany na parterze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł44 m² 20 227,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w nowoczesnym budynku z 2017 roku w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

563 460 zł38 m² 14 886,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 40 m Kraków, prądnik Biały (ul. abp. Z. S. Felińskiego) Jesteśmy otwarci na rozmowę jeśli coś w mieszkaniu wymaga zmiany lub dostosowania do Twoich potrzeb, chętnie.