dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Płaszów,Kraków

824 000 zł48 m² 17 163 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, o powierzchni 48 mkw., położone w zielonej okolicy, w Starym Płaszowie przy ul. Dworcowej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Rydlówka. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy 40m2 na co składają się: - w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Krowodrza,Kraków

3 250 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe 2-pokojowe mieszkanie W nowym bloku (2021) ul. Świętokrzyska 5 Nowoczesne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku z 2021 r., położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

585 000 zł36 m² 16 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M04 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 36 m2 z dużym ogródkiem 38 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

845 000 zł50 m² 16 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywy Zaułek

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

665 000 zł45 m² 14 712,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2-pokojowe ( możliwość wydzielenia 3 pokoju )! bardzo dobra lokalizacja! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m2 na ul. Krzywy Zaułek - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na 4. piętrze (ostatnim mieszkalnym, nad nim strych) w zadbanym, ocieplonym bloku na Osiedlu Uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 55 metrowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Myśliwskiej, w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie położone na 3 piętrze w pełni wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

999 990 zł56 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w zabytkowej zadbanej kamienicy z 1895 roku przy ul. Radziwiłłowskiej 14, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ulicy Żabiniec w dzielnicy Prądnik Biały. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis ogólny Na wynajem wyjątkowo komfortowy, starannie zaprojektowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 52 m , położony na 3. piętrze prestiżowego budynku apartamentowego ny Residence przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ulicy Chmieleniec w dzielnicy Ruczaj. Apartament Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia świeżo odebrane od dewelopera, świeżo wykończone klimatyczne mieszkanie położone w Podgórzu przy ulicy Rydlówka. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

716 800 zł52 m² 13 784,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14b_5 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! taniej o 130 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,08 m2 w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Kraków

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 78m2, usytuowane na III piętrze w IV-piętrowej kamienicy znajdującej się przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie dwustronne, z dwoma balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

917 000 zł55 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 54,72 m2 na ul. Bratysławskiej dzielnica: krowodrza Górka. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w 16- sto piętrowym bloku z 2002r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Azory,Kraków

519 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedajemy nasze mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Ludomira Różyckiego w Krakowie. Budynek przeszedł remont w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darasza

Bieżanów,Kraków

3 750 zł48 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie Z ogrodem I parkingiem Dwupokojowe | Ogród | Miejsca postojowe | Balkon | Wysoki standard | Gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłęska

Prokocim,Kraków

740 000 zł52 m² 14 266,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas. Przytulne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim ( ul. Podłęska) lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Bronowice Małe,Kraków

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie! Do wynajęcia, dostępne od grudnia, przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: krowodrza - stąd wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem na południu Krakowa. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w X-piętrowego bloku przy ul. Witosa - Kurdwanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

505 000 zł36 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2.B.0.02 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 36,17 m2 w cenie około 500 tysięcy! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieczykowa

Kliny,Kraków

720 000 zł45 m² 15 939,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,17m2 znajdujące się na ul. Mieczykowej na Klinach. Lokalizacja: ulica Mieczykowa położona jest w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o powierzchni 48 m , położonego na drugim piętrze w nowoczesnym bloku z 2023 roku. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Nowy

Kazimierz,Kraków

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe po generalnym remocie. Przestronne I jasne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I otwartą kuchnią. Zadbana kamienica Z parkingiem W sercu kazimierza, plac nowy, stare miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

655 000 zł47 m² 13 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w rejonie ul. Majora/strzelców (prądnik Czerwony) Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

749 000 zł52 m² 14 348,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, po remoncie, na Prądniku Białym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m2 zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie przy ul. Walerego Sławka 15. Niepowtarzalny widok z dużego balkonu, świetna lokalizacja, nowy blok. Indywidualne miejsce parkingowe dostępne pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy! super mieszkanie 2-pokojowe ( możliwość przerobienia na trzypokojowe )! idealna inwestycja! Posiadamy do sprzedaży 2 - Pokojowe 62,36 m2 - Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

1 020 000 zł46 m² 21 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w nowym budownictwie przy ul. Prandoty Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

597 455 zł42 m² 14 355 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie z balkonem (okna od strony wschodniej) o wielkości 41,62 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Termin oddania to IV kwartał 2026, z możliwością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu eleganckie mieszkanie na kameralnym Osiedlu Życzeń w krakowskich Bronowicach przy ul. Sosnowieckiej. Mieszkanie dwupokojowe, klimatyzowane, w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

589 500 zł51 m² 11 493,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje Z osobną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Becka

Wola Justowska,Kraków

885 398 zł50 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w kameralnej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

499 000 zł34 m² 14 667,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1a11- pow. 34,02 m kw, znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

757 513 zł46 m² 16 467,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prądnik Biały - ul. Piaszczysta - gotowe mieszkanie Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,07 m2 zlokalizaowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z windą. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis ogólny Na wynajem komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na nowoczesnym piętrze apartamentowca w prestiżowej części Krakowa Czyżynach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Prostej, obok ul. Wielickiej. Na prezentowaną nieruchomość składają się: - pokój połączony z aneksem kuchennym 26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopczyńskiego

Ruczaj,Kraków

738 000 zł47 m² 15 599,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47.31m2, znajdujące się na parterze 3 piętrowego bloku z 2007 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pychowicka

Zakrzówek,Kraków

690 000 zł50 m² 13 758,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 50 m2 położone przy ulicy Pychowickiej 18. Składa się z dużego pokoju z częściowo oddzielonym aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojki

Kurdwanów,Kraków

565 000 zł52 m² 10 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Helton prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Kraków, ul. Bojki 12. Mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.