dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 916 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 690 zł39 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Śródmieście,Kraków

1 112 000 zł52 m² 21 487,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

550 000 zł40 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

749 950 zł45 m² 16 595,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dwoma balkonami oraz miejscem postojowym, ul. Przewóz, mały Płaszów. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje nowy, 2-pokojowy apartament w sercu Podgórza przy ulicy Zamoyskiego. Zapraszam! lokalizacja: apartament zlokalizowany jest na ulicy Zamoyskiego w Starym Podgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywiecka

Borek Fałęcki,Kraków

561 000 zł46 m² 12 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Borku Fałęckim (ul. Benedykta Cesarza). Mieszkanie: - salon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

929 000 zł41 m² 22 658,50 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m . Lokal zlokalizowany jest na szóstym piętrze w budynku z 2022 r. z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie przy ulicy Krowoderskiej 62 bezpośrednio od właściciela. Mieści się ono na pierwszym piętrze w nowym budynku z windą z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta na wyłączność nowoczesne mieszkanie do wynajęcia! Dla kogo? Idealne mieszkanie dla singla lub pary, ceniących nowoczesne wykończenie, pełne wyposażenie i spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

617 160 zł42 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 2 pokojowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Prądnik Czerwony Apartament nr 11 ma powierzchnię 41,70 m2 znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

798 920 zł37 m² 21 662,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

1 290 000 zł47 m² 27 640,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Designerski apartament Z miejscem parkingowym na sprzedaż młyny mogilska | kraków lokalizacja Ulica Mogilska idealny kompromis między bliskością tętniącego życiem centrum a spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

3 000 zł50 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio nowoczesne i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,40 m2, znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czyżyny ul. Sołtysowska - Osiedle Fajny dom Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 położone na 1 piętrze 6 piętrowego bloku. Mieszkanie o bardzo ustawnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

601 959 zł37 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

MIV.3.14 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 36,93 m2 + balkon Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

731 900 zł44 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

14b-32 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,6 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 195 000 zł46 m² 25 804,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone mieszkanie premium 46,31 M2, balkon, garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie premium o powierzchni 46,31 m2, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

791 000 zł49 m² 15 992,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polach

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł58 m² 13 658,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela (). Przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m z loggią (12m ), zlokalizowane przy ul. Na Polach 33. Mieszkanie jest częścią cichego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

824 000 zł46 m² 17 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | Prądnik Biały | bez pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pietrusińskiego

Dębniki,Kraków

935 000 zł46 m² 20 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament, zakrzówek - Stare Dębniki | 46,2 m | balkon | widok na las Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament typu open space o powierzchni 46,20m , zlokalizowany na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż: powierzchnia: 45,46 m użytkowej + balkon i duża piwnica Rozkład pomieszczeń: przedpokój 2 pokoje Jasna kuchnia Łazienka z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie, do którego po prostu chce się wracać Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie. Spokojne osiedle, dużo zieleni, a jednocześnie wszystko, czego potrzebujesz do życia - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dąbie,Kraków

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne , ustawne , 2 pokojowe mieszkanie przystosowane dla osoby niepełnosprawnej. Mieszkanie ciche oddalone od ruchu i szumu ulicy. - dwa pokoje duże , przestronne , niezależne. - łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łaszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 599 zł52 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Już Dostępne! Mieszkanie zostanie gruntownie odmalowane. Przedstawiamy przytulne mieszkanie w Mogilska Tower. Ulica Stefana Łaszkiewicza 4 Sam budynek mieści się za Lidlem, na wysokości ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

699 000 zł47 m² 14 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na zieleń ul. Sołtysowska 10L, kraków Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

590 000 zł39 m² 15 277,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

799 000 zł54 m² 14 771,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie idealne dla rodziny na Prądniku Czerwonym Do sprzedaży mieszkanie na ulicy Strzelców (przy ul. Powstańców) w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy jasne mieszkanie na wynajem przy Al. 29 Listopada 191 w Krakowie. Nieruchomość: pow. 49m2 Salon z wyjściem na balkon Oddzielna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | taras, balkon, miejsce parkingowe | 45m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Płaszów,Kraków

484 569 zł35 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

847 000 zł43 m² 19 697,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I klimatycznym widokiem ul. Rakowicka Kraków grzegórzki lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Rakowickiej w Krakowie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

604 000 zł36 m² 16 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem i inwestycji gotowej do użytku Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomiana

Dębniki,Kraków

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie o powierzchni 39,5m2 skłądające się z kuchni z oknem , łazienki z wc , 2 pokoi oraz przedpokoju z pawlaczem. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

927 000 zł42 m² 22 230,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

749 000 zł44 m² 17 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podgórze, ul. Rydlówka Mieszkanie dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego rezerwacja Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z 2024.