dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 916 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

285 000 zł45 m² 6 277,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży całkowicie nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.40 m2, mieszczące się na piątym piętrze w sześciopiętrowym bloku budowanym w 2012 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Malborska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane w okolicy ulicy Malborskiej (wola Duchacka), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

359 000 zł52 m² 6 943,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na pierwszym piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

297 900 zł40 m² 7 447,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrym stanie mieszczące się na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Dzielnica II Grzegórzki,Kraków

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 40m2 na ul.Bajecznej. Bardzo dobra lokalizacja,blisko do Centrum, w sasiedztwie bulwary wislane Centrum Plaza,M1, galeria Kazimierz.Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bajeczna

Dzielnica II Grzegórzki,Kraków

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój 12m2 w mieszkaniu dwupokojowym na ul.Bajecznej. Bardzo dobra lokalizacja,blisko do Centrum, w sasiedztwie bulwary wislane Centrum Plaza,M1, galeria Kazimierz.Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Dzielnica II Grzegórzki,Kraków

1 000 zł40 m² 2,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój 16m2 w mieszkaniu dwupokojowym na ul.Bajecznej. Bardzo dobra lokalizacja,blisko do Centrum, w sasiedztwie bulwary wislane Centrum Plaza,M1, galeria Kazimierz.Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na osiedlu Tysiąclecia (mistrzejowice), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

244 622 zł38 m² 6 498,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:dodatkowy opis | Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, oraz balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Wielickiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

219 000 zł34 m² 6 441,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

:dodatkowy opis | Mieszkanie o powierzchni 34 m , usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon od strony pd.-wsch. połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rusznikarska

Prądnik Biały,Kraków

383 000 zł60 m² 6 436,97 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane na ulicy Rusznikarskiej (krowodrza Górka), usytuowane na siódmym piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

364 140 zł36 m² 10 188,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:dodatkowy opis | Lokal mieszkalny o powierzchni 32,7 m2. skałada się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania przynalezy duży balkon. Inwestycja realizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Krowodrza,Kraków

325 000 zł41 m² 7 999,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią na osiedlu Żabiniec. Lokal mieści się na siódmym piętrze z ośmiu i jest po remoncie. Okna pcv, na podłogach są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

295 000 zł61 m² 4 867,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie w Krakowie. Lokal w bardzo dobrej lokalizacji pełna infrastruktura, przystanek tramwajowy i autobusowy w odległości ok. 2min , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowity

Olsza II,Kraków

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Olsza II. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz innych dzielnic Krakowa. W pobliżu Alma, castorama, real, multikino, park Wodny. Cena wynajmu 1400 zł w tym czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, mieszczące sie na drugim piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z 1980 roku, przy ulicy Heleny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

215 000 zł44 m² 4 869,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na osiedlu Wandy (nowa Huta), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z lat 50 - tych. Blok odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! okazja!jasne, przyjemne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,13m2 zlokalizowane na III-piętrze w IV-piętrowym bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

:dodatkowy opis | Do sprzedania 2-pokojowe jasne mieszkanie po remoncie usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowej kamienicy z okresy międzywojennego, w świetnej lokalizacji blisko skrzyżowania ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włoska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na ulicy Włoskiej (wola Duchacka), usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skośna

Dębniki,Kraków

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Składa się z sypialni, salonu otwartego na kuchnię, łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Do wynajęcia piękne mieszkanie w samym sercu Krakowa. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 3 piętrze. Składa się z 2 oddzielnych pokoi, osobnej dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarska

Krowodrza,Kraków

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie płacisz prowizji! Apartament w stylu angielskim po generalnym remoncie w tej chwili oddany do użytku!salon z kuchnią , łazienka , przedpokój i sypialnia. Wymiana wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarska

Krowodrza,Kraków

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe! nie płacisz prowizji! Bardzo stylowe , ciepłe mieszkanie na parterze po generalnym remoncie ( wymiana instalacji, wod-kan, co z piecem dwufunkcyjnym i grzejnikami, instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Nowa Huta,Kraków

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na osiedlu Hutniczym (nowa Huta), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1956 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Daliowa

Kurdwanów,Kraków

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na ulicy Daliowej (kurdwanów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

419 000 zł54 m² 7 831,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis | Do wynajęcia eleganckie mieszkanie w bardzo ładnej okolicy. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 4 piętrowego apartamentowca (nowe budownictwo). Osiedle zamykane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji, stare miasto ul. Starowiślna 30 Mieszkanie ma 51 m i znajduje sie na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy (w kamienicy jest nowa winda). Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Straszewskiego

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis | Do wynajęcia przytulne mieszkanie w znakomitej okolicy. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze cichej kamienicy w samym centrum Krakowa. Idealna lokalizacja dla spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Górali

Nowa Huta,Kraków

280 000 zł52 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 zlokalizowane na osiedlu Górali (nowa Huta, przy Al. Róż), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł40 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy w dzielnicy Podgórze. Powierzchnia mieszkania wynosi 40,5m2. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borkowska

Łagiewniki,Kraków

319 000 zł51 m² 6 283,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,77 m2 zlokalizowane na ulicy Borkowskiej (kliny), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2005 roku. Osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Krowodrza,Kraków

430 000 zł58 m² 7 452,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m2 zlokalizowane przy ulicy Szymanowskiego (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej, przedwojennej kamienicy. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na ulicy Szuwarowej (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2002 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis | Do wynajęcia bardzo wygodne, przestrzenne mieszkanie w idealnej okolicy dla osób które lubią czuć klimat miasta. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na II piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świtezianki

Dąbie,Kraków

225 000 zł35 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Świtezianki na Dąbiu. To funkcjonalne mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego bloku ( rama H - cegła). Pokoje o rozmiarach 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w okolicy ulicy Kwartowej (prądnik Czerwony), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2002 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

413 000 zł40 m² 10 197,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

:dodatkowy opis | Do sprzedania przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5m2. Mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy w dzielnicy Podgórze. W budynku był wymieniany dach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Park Tadeusza Kościuszki

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

275 000 zł52 m² 5 249,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

:dodatkowy opis | Do sprzedaży bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,5m2, usytuowane na parterze w kameralnym nowym bloku z 2010r. Nowo powstałe osiedle znajduje.