dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

799 000 zł44 m² 18 126,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Victoria Estate prezentuje inspirującą, komfortową, pełną niepowtarzalnych udogodnień, rodzinną, miejską, ale kameralną, w pełni harmonijną - przestrzeń do życia. Ostatnie mieszkanie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

750 000 zł38 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10 m2 w Krakowie przy ul. Romana Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soroki

Kliny Zacisze,Kraków

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta bez prowizji ze strony kupujących Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 mkw, zlokalizowane w Krakowie - Klinach, przy ul. Soroki. Dodatkowo do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

749 000 zł44 m² 17 218,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków gotowe mieszkanie z ogródkiem Premium wykończenie Na sprzedaż nowoczesne, urządzone mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,45 m z prywatnym ogródkiem (*30 m ) w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola Duchacka Wschód,Kraków

575 000 zł39 m² 14 631 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 40 m przy ul. Włoskiej, gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów finansowych. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

543 500 zł36 m² 14 972 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Wschód przy ul. Czarnogórskiej. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 0/3. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

619 999 zł39 m² 15 897,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Albertyńskim ( Bieńczyce) Mieszkanie: - jasna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

611 988 zł39 m² 8 869 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Kraków - zaledwie 7 minut spacerem od Galeria Bonarka. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Łobzów,Kraków

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegankie mieszkanie W pełni wyposażone - V dzielnica N20 nieruchomości oferuje do wynajęcia od zaraz eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

629 000 zł33 m² 19 060,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Czyżynach przy ul. Galicyjskiej Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

579 000 zł35 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe Z aneksem kuchennym po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Europejskie,Kraków

715 000 zł49 m² 14 603,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego z pięknym ogródkiem - 60 m2 usytuowanego przy ul. Michała Bobrzyńskiego w Krakowie (dzielnicy Ruczaj). Budynek z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

601 900 zł37 m² 16 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku - zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkań Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

629 000 zł34 m² 18 759,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,53m2 znajdujące się na ul. Galicyjskiej na Czyżynach. Lokalizacja: nowoczesne i zielone osiedle w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolnych Młynów

Stare Miasto,Kraków

1 277 191 zł38 m² 33 743,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w centrum Krakowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,85 m , składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

999 999 zł49 m² 20 404 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 49.01 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ul. Prądnickiej 65 w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

779 000 zł54 m² 14 425,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie, w skład którego wchodzą: 2 osobne pokoje, kuchnia otwarta na pokój, z którego została zrobiona jadalnia, przedpokój, oraz osobne wc i łazienka. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dąbie,Kraków

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne , ustawne , 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie ciche oddalone od ruchu i szumu ulicy. - dwa pokoje duże , przestronne , niezależne. - łazienka po remoncie , kabina prysznicowa z obniżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czyżyny ul. Sołtysowska - Osiedle Fajny dom Mieszkanie dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 położone na 1 piętrze 6 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Płaszów,Kraków

760 000 zł44 m² 17 471,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś. Powierzchnia: ok 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

719 000 zł36 m² 19 972 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne mieszkanie w pełni umeblowane w budynku z monitoringiem , alarmem z 2008 r. Mieszkanie posiada : Dwa pokoje, łazienkę z kabiną prysznicową i toaletą, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

925 000 zł47 m² 19 614,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze 6 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wrocławskiej na nowoczesnym, wykończonym w wysokim standardzie osiedlu Nowa 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł37 m² 21 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska - apartament z ogródkiem w prestiżowej inwestycji klasy premium Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,67 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze budynku przy ul. Mazowieckiej w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem 44m2 - os. Piastów, mistrzejowice Opis nieruchomości: na sprzedaż stylowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 8. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Wielickiej Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, kuchnia jasna osobna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

745 000 zł41 m² 18 003,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w VII- piętrowym bloku przy ul. Wybickiego- prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prandoty

Warszawskie,Kraków

599 000 zł32 m² 18 748 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe, stylowe Mieszkanie z Balkonem - Idealna Inwestycja lub Pierwsze Mieszkanie! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,95 m, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie Górki Narodowej na ul. Słomczyńskiego. Mieszkanie: - salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Azory,Kraków

490 000 zł37 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w okolicy Azorów przy ul. Stachiewicza Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, kuchnia ciemna, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane przy ul. św. Agnieszki- tuż przy Wawelu. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

724 000 zł44 m² 16 462 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem czyżyny - osiedle avia N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,89 m2 , usytuowane na 3 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

999 000 zł37 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska | Apartament premium Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska - jednej z najbardziej luksusowych i nowoczesnych realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 55 m wiślane tarasy balkon wysoki standard opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i eleganckie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefanowicza

Prądnik Biały,Kraków

650 000 zł44 m² 14 725,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna oferta - II piętro - nowa, kameralna inwestycja, tylko 3 segmenty! Ul. Stefanowicza / blisko przystanek Siewna Wiadukt Mieszkanie - 44,33 m2 - składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

611 988 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 399 000 zł67 m² 20 880,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament o metrażu 67 m2 zlokalizowany w inwestycji Tarasy Verona przy ul. Kołowej. Budynek: tarasy Verona to kompleks składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

639 000 zł38 m² 16 798,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

550 000 zł47 m² 11 822,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Kraków, os. Na Kozłówce - ulica Okólna 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku, blisko komunikacji miejskiej. Oferta na wyłączność Mieszkanie do sprzedaży o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij