dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 170 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy na wynajem o powierzchni 42 m , zlokalizowany przy ul. Grenadierów w dzielnicy Bronowice. Lokal znajduje w idealnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

66,66 zł/m²300 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

87,36 zł/m²435 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowy Lokal biurowy przez agencje nieruchomosci o powierzchni 435m2 zlokalizowany na Rynku Głównym w Krakowie. Lokal świetnie nadaje sie na prowadzenie: -Kancelarii prawnej.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesny gabinet w Instytucie Medycyny Estetycznej przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: budynek znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

150 zł/m²40 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 40 m , usytuowany na parterze budynku biurowego w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy rondzie Grunwaldzkim. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Lokal biurowy o powierzchni 300 m2, zwierzyniec english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronny, w wysokim stylu lokal biurowy 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

95,45 zł/m²22 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal 22 m w Krakowie, krowodrza ul. Chopina Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 2100 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 22 m Piętro: drugie piętro w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 zł/m²5 000 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Łowińskiego 2. Przedmiotem najmu jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²72,62 m² 5 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 72,62 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentów przy ulicy Fredry 6.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²81 m² 2 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) - lokale biurowe 81 m, 16 m, 33 m, 104 m - z meblami - jasne i przestronne pomieszczenia - kuchnia i toaleta w częściach wspólnych -.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł/m²160 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal handlowo-usługowy o pow 160 m2 położony na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej w Krakowie.Lokal składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²99,62 m² 7 173 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 99,62m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 92,41m 2 usytuowany na parterze w jednym z budynków biurowych w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²280 m² 56 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w centrum Krakowa przy ul. Zwierzynieckiej! Lokal: - powierzchnia 280 m - parter - wejście od głównej ulicy - duże przeszklenia - wysokie pomieszczenia - możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

63,41 zł/m²236,56 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 236,56 m2 - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2 - stan deweloperski - parter + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

110 zł/m²112,36 m² 12 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu narożnego lokalu użytkowego o powierzchni 112,36 m , idealnego pod gabinet stomatologiczny, zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120,07 m² 8 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położony w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy o powierzchni 120,07 m2, układ lokalu typu open space wraz.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²126 m² 4 788 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ( Dzielnica Podgórze, zabłocie ) - biuro, lokal handlowy na parterze o powierzchni 126 m i 86 m - przed lokalem duży parking - teren ogrodzony do wynajęcia również: - hale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 99 m2 na czwartym piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ulicy Henryka Kamieńskiego w Krakowie.Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia dwa jasne pokoje biurowe, położone na I piętrze w dzielnicy Bronowice, w pobliżu osiedla Widok. Dwa niezależne pokoje biurowo-usługowe z klimatyzacją Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesny budynek usługowo-biurowy do wynajęcia Kraków, skotniki, ul. Trockiego (podgórze / Wola Duchacka Wschód) Czynsz: 25000 zł | ok. 77,78 zł/m Oferujemy na wynajem nowy, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²216,60 m² 8 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy pętli autobusowej w Sidzinie. Lokal o powierzchni 216,6 m 2 położony jest na 2 piętrze (zajmuje całe piętro budynku). Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²290 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala - magazyn z poziomu 0 ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępna powierzchnia magazynowo - produkcyjna na parterze około 290 m - do magazynu przynależy rampa.

Szczegóły ogłoszenia

49,82 zł/m²442 m² 22 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy O powierzchni 442 M2 W nowoczesnym biurowcu Z ochroną I monitoringiem W czyżynach - okolice al. Jana pawła II Lokal położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

15,53 zł/m²5 000 m² 77 625 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²190 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej. Lokal o powierzchni 190m2, położony w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

109 zł/m²100 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz komfortowy lokal biurowy na Zabłociu w Krakowie. Budynek I okolica: kraków, zabłocie Lokal położony jest na 2 piętrze, usytuowanie północno- zachodnie, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

48,50 zł/m²180 m² 8 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W ofercie do wynajmu lokal który może służyć jako biurowy, magazynowy lub usługowy. Lokal położony jest w budynku o przeznaczeniu usługowo biurowym. Budynek 4 piętrowy zajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku mieszkalnego przy ul. Masarskiej 11 -grzegórzki Dodatkowy koszt to czynsz administracyjny w wysokości 141,25 zł. Łączny koszt najmu.

Szczegóły ogłoszenia

12,15 €/m²554 m² 6 731 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony w dynamicznie rozwijającej się strefie biznesowej przy ul. Życzkowskiego w krakowskich Czyżynach, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

36,58 zł/m²164 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal o powiechrzni 164 m2 położony na parterze w budynku mieszkalnym na dużym osiedlu.Lokal posiada 3 kondygnacje:Parter:trzy jasne wygodne pokoje, oddzielone.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²116 m² 6 032 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy - Rybitwy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na wynajem klimatyzowany lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²170 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przestronny lokal usługowy z parkingiem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przestronny lokal usługowy (170 m powierzchni użytkowej) od strony.

Szczegóły ogłoszenia

48,62 zł/m²26 m² 1 264 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Wielickiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na ostatnim piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi 26.

Szczegóły ogłoszenia

81,29 zł/m²147,62 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia 147,62 m2 - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2 - stan deweloperski - parter + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

92 zł/m²25 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Balickiej w krakowskiej dzielnicy Bronowice. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

102 zł/m²45 m² 4 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Lokal biurowy do wynajęcia Do wynajęcia komfortowy, dwupokojowy lokal biurowy o powierzchni 45 m , zlokalizowany przy ul. Masarskiej, na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

44,84 zł/m²310 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Smoleńsk, kraków Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy zlokalizowany w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy po generalnym remoncie. Sam lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali/magazynu znajdującego się na granicy Krakowa z Węgrzycami przy ulicy Warszawskiej. Podstawowe informacje: metraż hali wynosi 60m.

Szczegóły ogłoszenia

101,67 zł/m²51,39 m² 5 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy 51,39 m - nowoczesny biurowiec hexagon, ul. Zamknięta, kraków (podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 51,39 m , mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²168,72 m² 11 641 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

71,50 zł/m²247,73 m² 17 713 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje: lokalizacja: doskonały adres w centrum Krakowa , liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, niewielka odległość od Rynku,.