Lokal użytkowy, ul. Obozowa
Obozowa, Ruczaj, Kraków, małopolskie
- 65,69 zł/m²
- 137 m²
- 9 000 zł
Katarzyna Paster...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Obozowa
Obozowa, Ruczaj, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Obozowa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
65,69 zł/m² 137 m² 9 000 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 9 000 zł (65,69 zł/m²)
- Dostępny: marzec 2026
- Charakterystyka lokalu: 137 m²
- Rozkład lokalu: piętro 0
- Budynek: rok budowy: 2011
- Media: klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1578/3107/OLW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Obozowa, Ruczaj, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Lokal 137 m2 | 8 miejsc parkingowych | Ruczaj
Do wynajęcia lokal usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ul. Obozowej.
Lokal znajduje się na terenie osiedla wybudowanego około 2011 roku.
W pobliżu budynku znajdują się przystanki autobusowe oraz osiedla mieszkalne.
Lokal znajduje się na parterze budynku. Wejście bezpośrednio z ulicy.
W przestronnym korytarzu mieści się recepcja. Lokal z kontrolą dostępu. (...)
570 960...
570 960 978