dowolna

Lokale w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Westerplatte

Stare Miasto,Kraków

41,03 zł/m²78 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przepiękny, reprezentacyjny lokal biurowy położony w Centrum, tuż przy Plantach i Galerii Krakowskiej. Mieści się na parterze zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wesele

Krowodrza,Kraków

46 zł/m²18 m² 828 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia pokój z przeznaczeniem na biuro w budynku biurowym z portierem i ochroną. Bardzo dobra lokalizacja biura w, pobliżu ulicy Bronowickiej. Do centrum Krakowa 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

2 624 871 zł328 m² 8 002,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

50 zł/m²224 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal biurowy powierzchni 224m2 znajdujący się w rejonie ulicy Wielickiej w Krakowie. Idealny dla start upów i ogólnie rozumianego biznesu. Ostatni w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbska

Dębniki,Kraków

580 496 zł80 m² 7 256,20 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

45 zł/m²234 m² 10 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz zacisznego lokalu w prestiżowej okolicy to oferta dla Ciebie. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 234m2 znajdujący się na parterze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

340 000 zł75 m² 4 533,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedania lokal usługowy W centrum starego miasta. Lokal Z długoletnią umową na 10 lat Więcej na Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę jest Paweł Tatusiak posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbska

Dębniki,Kraków

611 685 zł89 m² 6 872,87 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Kraków

1 678 200 zł159 m² 10 562 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Narożny lokal W centrum starego miasta lokal składa się Z jednego głównego pomieszczenia + toaleta oraz pomieszczenia socjalne. Prestiż lokalu to zarówno lokalizacja jak I jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się na parterze bloku w szeregu lokali handlowo-usługowych i składa się z trzech pomieszczeń (powierzchni handlowej, pomieszczenia socjalnego oraz z toalety).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbska

Dębniki,Kraków

445 395 zł65 m² 6 852,23 zł/m²

 

 

 

Azory,Kraków

443 730 zł63 m² 7 043,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal użytkowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rondo Mogilskie

Grzegórzki,Kraków

40 zł/m²18 m² 732 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Rondo Mogilskie -rejon okazja - małe biura do wynajmu - Do wynajęcia lokale biurowe w budynku komercyjnym. Powierzchnia do wynajmy : - 3 piętro - pokój 18,30 m2 cena najmu: 40 zł/m2 netto plus media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Murarska

Kraków,małopolskie

419 510 zł60 m² 6 991,83 zł/m²

 

 

 

Dębniki,Kraków

678 042 zł98 m² 6 918,80 zł/m²

 

 

 

Grzegórzki,Kraków

34,48 zł/m²58 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Victoria Estate prezentuje lokal biurowy w centrum Krakowa - Mogilska! Nieruchomość: lokal znajduje się na parterze 2-piętrowego budynku w centrum Krakowa-Śródmieście. Lokal ma 58m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbska

Dębniki,Kraków

562 281 zł81 m² 6 941,74 zł/m²

 

 

 

Czyżyny,Kraków

45,95 zł/m²72 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje lokal usługowo-handlowy z witryną w Nowej Hucie! Nieruchomość: lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalno-handlowego w pobliżu Al. Jana Pawła II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbska

Dębniki,Kraków

430 905 zł62 m² 6 950,08 zł/m²

 

 

 

Dębniki,Kraków

531 300 zł77 m² 6 900 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Kraków

25,26 zł/m²48 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pokój biurowy W centrum miasta Prezentujemy Państwo pokój biurowy o powierzchni 35 m2, usytuowany na II piętrze przy ul. Grodzkiej. Dodatkowo do dyspozycji Najemcy kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Osiedle Złotej Jesieni

Bieńczyce,Kraków

4 134 399 zł672 m² 6 152,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal użytkowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwu zwolnieni z prowizji oraz podatku pcc. Lokal sprzedawany w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

31,67 zł/m²180 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja, budynek Z windą recepcją Prezentujemy Państwu lokal o powierzchni 180 m2, usytuowany na I piętrze przy ul. Dietla rozkład I opis W skład lokalu wchodzi *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zygmuntowska

Azory,Kraków

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod dowolną działalność (automaty wykluczone) w centrum Azorów, na osiedlu, w budynku usługowo-mieszkalnym. Parter (minimalne przyziemie), duża witryna, wejście z ulicy. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbska

Dębniki,Kraków

492 686 zł71 m² 6 939,24 zł/m²

 

 

 

Kazimierz,Kraków

78,75 zł/m²40 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

- oferta na wyłączność - ul. Dietla 93 / róg ul. Starowiślna Do wynajęcia parterowy, frontowy lokal handlowo - usługowy w odnowionej kamienicy komercyjnej (stan bardzo dobry, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

101,25 zł/m²80 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

- oferta na wyłączność - ul. Dietla 93 / Starowiślna Do wynajęcia przestronny lokal handlowy w odnowionej kamienicy komercyjnej (stan bardzo dobry) w atrakcyjne lokalizacji (ul. Dietla).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kordylewskiego

Grzegórzki,Kraków

999 000 zł96 m² 10 406,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania luksusowy lokal biurowy razem z wyposażeniem w skład którego wchodzi: 3 oddzielnie pomieszczenia elegancko umeblowane Łazienka Aneks kuchenny,Gabinet Dodatkowo 3 miejsca garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

47,17 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy lokal do wynajęcia, 53m2, 2 pomieszczenia, z dwiema niezależnymi łazienkami. Wejście i duża witryna od ulicy. Bardzo dobra lokalizacja, centrum miasta, kazimierz, przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

255 000 zł54 m² 4 722,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rentowny lokal użytkowy z Najemcą! Szukasz nieruchomości idealnej pod inwestycję bądź sam potrzebujesz dobrego miejsca pod prowadzenie swojej działalności gospodarczej? Jeżeli tak, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Klasa A samym centrum Krakowa. Do obiektu łatwo dotrzeć każdym środkiem transportu, zarówno autem jak tramwajem czy też autobusem. Kameralny, nieprzytłaczający wielkością charakter budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

90 zł/m²141 m² 12 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż lub wynajem powierzchnia handlowo-usługowa na parterze w ekskluzywnym budynku mieszkalnym z częścią biurowo - usługową w samym centrum Krakowa. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Towarowa

Kleparz,Kraków

219 000 zł32 m² 6 843,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pilna sprzedaż! możliwa negocjacja ceny! Do sprzedaży bardzo ładny lokal, pełniący funkcję mieszkania, jednopokojowy, z osobną jasną kuchnią oraz łazienką połączoną z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

162 500 zł24 m² 6 701,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na poziomie suteren - okolice ul. Królewskiej - w pięknie odrestaurowanej kamienicy: elewacja, dach, winda, własna kotłownia gazowa dla budynku, brama wejściowa na cyfrowy domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

169 900 zł38 m² 4 471,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Królowej Jadwigi 240, usytuowany w przyziemiu w budynku, w którym również mieści się 8 ekskluzywnych rezydencji. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Miodowa

Stare Miasto,Kraków

66 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do przejęcia (wymagane odstępńe) punkt małej gastronomii w samym centrum krakowskiego kazimierza. Lokal z witryną (wejście bezpośrednio z ulicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

70 zł/m²424 m² 29 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Przestronny lokal W nowoczesnym biurowcu. Duże szerokie witryny, wejście Z chodnika Prezentujemy Państwu lokal o powierzchni 423 m2, usytuowany na parterze przy głównej ulicy na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Olszanica

Olszanica,Kraków

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze domu jednorodzinnego, widny, z dużymi przeszkleniami, może służyć np. jako magazyn/sklep internetowy. Powierzchnia całości to ok 70m2, składa się z 2 pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ślusarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

30 zł/m²410 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 410m2 zlokalizowany w dzielnicy Podgórze/ Zabłocie przy ul. Ślusarskiej. Lokal usytuowany na 1 piętrze 2 piętrowego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Kraków

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ustawny lokal biurowy W centrum. Do wynajęcia ustawny,przestronny, klimatyzowany lokal biurowy o pow. 70 m2 położony na 3 piętrze w bardzo ładnej kamienicy z okresu międzywojennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Beliny-Prażmowskiego

Olsza,Kraków

580 000 zł76 m² 7 631,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 76 m2 zlokalizowany w dzielnicy Śródmieście/ Olsza na os. Oficerskim przy Al. Beliny Prażmowskiego. Lokal usytuowany na 1 piętrze 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij