dowolna

Lokale w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

36 zł/m²166 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

W centrum Krakowa lokal odnowiony i odrestaurowany do wynajęcia. Lokal o powierzchni 166m2 obejmuje powierzchnie piętra: cztery pokoje,kuchnia, łazienka, wc, schowek. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Opolska

Prądnik Biały,Kraków

35 zł/m²130 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokal biurowy powierzchni całkowitej około 130m2 w dobrym standardzie położony na I piętrze kameralnego biurowca w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kraków

Grzegórzki,Kraków

56 zł/m²18 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia pokój biurowy położony na iiip w kameralnym biurowcu w okolicy Ronda Mogilskiego w Krakowie. Powierzchnia pokoju to ok 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia bardzo ładny lokal biurowy, usługowy w doskonałej lokalizacji przy ul. Kalwaryjskiej w centrum Starego Podgórza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

40,70 zł/m²86 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ustawny lokal biurowy Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o pow. 86 m2 położony na 3 piętrze w bardzo ładnej kamienicy w centrum miasta. Rozkład I opis: w skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

50 zł/m²344 m² 17 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Przestronny lokal biurowy W nowoczesnym biurowcu Z możliwością własnej aranżacji Prezentujemy Państwu lokal o powierzchni 344 m2, usytuowany w biurowcu klasy A rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezprowizyjna wynagrodzenie biura pokrywa właściciel. Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe w budynku biurowym klasy A w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal znajdujący się w centrum osiedla Lokal składa się z sali konsumenckiej, kuchni , zaplecza i dwóch toalet, w lokalu są dwa niezależne wejścia. W lokalu od około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

95 zł/m²20 m² 1 894 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Agencja nieruchomości komercyjnych atraktis przedstawia nieruchomość handlowo-usługową z witrynami. Lokal mieści się na terenie centrum handlowego, co zapewnia dobry dostęp do potencjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pawia

Stare Miasto,Kraków

37,65 zł/m²85 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w ścisłym centrum miasta - okolica ul. Pawiej i Dworca Głównego pkp (dz. I Stare Miasto). Nieruchomość zlokalizowana na wysokim parterze ma pow. około 85 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

57,14 zł/m²56 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na biuro czy też kancelarię w samym centrum Krakowa. Ma on powierzchnię 56 m2, składa sie z dwóch, niezależnych pokoi, łazienki, kuchni/pokoju socjalnego oraz przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

95 zł/m²41 m² 3 893 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

56 zł/m²60 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokale biurowe położone na piętrze budynku biurowego klasy A w ok. ul. Wielickiej w Krakowie - Podgórzu. Dostępne powierzchnie to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokal biurowy w dobrym standardzie położony na I piętrze kameralnego budynku biurowego na Grzegórzkach blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

48,19 zł/m²166 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 166m2 zlokalizowany w dzielnicy Stare Miasto przy al. Słowackiego. Lokal usytuowany na 1 piętrze zabytkowej kamienicy z cegły. System.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

75 zł/m²167 m² 12 525 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bezprowizyjna wynagrodzenie biura pokrywa właściciel. Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, nadający się również na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

28 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia ładny, klimatyczny lokal biurowy biurowy położony na 3 piętrze (poddasze) kamienicy w ok. ul. Mogilskiej na os. Oficerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

18,33 zł/m²180 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

- oferta na wyłączność - ul. Dietla / Starowiślna Do wynajęcia jasny lokal biurowy na 3 piętrze (poddasze) w odnowionej kamienicy komercyjnej. Okazałe i reprezentacyjne wnętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Rajska

Stare Miasto,Kraków

56,95 zł/m²88 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa propozycja tylko U nas! Do sprzedaży (na zasadzie odstępnego) w pełni wyposażona i dobrze prosperująca restauracja z ogródkiem w Centrum Krakowa. Lokal w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

60 zł/m²115 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe w budynku biurowym klasy A w ok. Al. Jana Pawła II w Krakowie - Czyżynach. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

13,90 €/m²440 m² 6 116 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Grzegórzki, kraków Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa w biurowcu klasy A w centrum Krakowa. Budynek jest zaprojektowany i zrealizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pawia

Stare Miasto,Kraków

36,84 zł/m²95 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w ścisłym centrum miasta - okolica ul. Pawiej i Dworca Głównego pkp (dz. I Stare Miasto). Nieruchomość zlokalizowana na wysokim parterze ma pow. około 95 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²140 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokal biurowy, usługowy o powierzchni 140m2 położony na parterze biurowca w okolicy J. Conrada w Krakowie. Lokal obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 32m2 (1 pomieszczenie) w dobrym standardzie położone na 3 piętrze biurowca z windą w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

58 zł/m²41 m² 2 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

49,17 zł/m²240 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas! Do sprzedaży (na zasadzie odstępnego) w pełni wyposażona i dobrze prosperująca restauracja z kuchnią europejską w Centrum Krakowa okolice Galerii Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grunwaldzka

Grzegórzki,Kraków

42 zł/m²43 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia bardzo ładny lokal na biuro o powierzchni 43m2 położony na wysokim parterze zadbanej willi w okolicy ul. Grunwaldzkiej na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

50 zł/m²11 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia dwa pokoje biurowe położone na parterze w kameralnym budynku biurowym na Grzegórzkach (ok. ul. Mogilskiej) blisko centrum Krakowa (poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Klasa A samym centrum Krakowa. Do obiektu łatwo dotrzeć każdym środkiem transportu, zarówno autem jak tramwajem czy też autobusem. Kameralny, nieprzytłaczający wielkością charakter budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

58 zł/m²500 m² 29 000 zł

 

 

 

Prądnik Czerwony,Kraków

95 zł/m²28 m² 2 701 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

55 zł/m²550 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezprowizyjna wynagrodzenie biura pokrywa właściciel. Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe w budynku biurowym klasy A w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pilotów

Śródmieście,Kraków

95 zł/m²68 m² 6 446 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! Do sprzedaży jest ładny lokal użytkowy o pow. ok. 57m2, który obecnie podzielony jest na dwa lokale po ok. 27m2. Lokale położone są na jednym poziomie (-1) i obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 150 m2 (4 pomieszczenia biurowe, aneks kuchenny, serwerownia, korytarz) w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²270 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia powierzchnię biurową od 96m2 do 430m2 w bardzo dobrym standardzie położoną na III p. reprezentacyjnego biurowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

56 zł/m²217 m² 12 152 zł

 

 

 

Nowa Huta,Kraków

470 000 zł95 m² 4 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajęty-dochodowy. Na sprzedaż lokal 100 m2 na os. Centrum E blisko placu Centralnego w Nowej Hucie - w pobliżu szpitala, szkoły muzycznej i Nowohuckiego Centrum Kultury. Budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

100 zł/m²45 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45m2 w centrum miasta, przy ul. Zwierzynieckiej. Lokal znajduję się na parterze czteropiętrowej kamienicy. Dużych rozmiarów witryna zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

45 zł/m²173 m² 7 785 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokal biurowy w dobrym standardzie, położony na parterze kameralnego budynku biurowego w ok ul. Mogilskiej na Grzegórzkach blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Świetnie zlokalizowany dom w Dębnikach Starych z dużą działką 10 a. Bardzo dobra lokalizacja zapewnia atrakcyjność oferty. Nieruchomość idealna do wykorzystania w celach.