dowolna

Lokale w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

43,90 zł/m²50 m² 2 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Estate Nieruchomości prezentuje funkcjonalne pokoje biurowe do wynajęcia w świetnej lokalizacji. Lokalizacja I otoczenie * doskonała lokalizacja w samym centrum miasta , 5 min spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

53,76 zł/m²93 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawny lokal o powierzchni 93m2 w budynku wybudowanym w 2021 roku znajdującym się na Starym Podgórzu w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

249,38 zł/m²160 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z witryną na rynek główny! Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego do wynajęcia o powierzchni 139mkw oraz 30m2 antresolaw kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

13 €/m²155 m² 2 019 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Estate Nieruchomości prezentuje lokal biurowy do wynajęcia w reprezentacyjnym biurowcu klasy A zlokalizowanym w ścisłym Centrum, 1,5 km od Dworca Głównego. Opis lokalu - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mitkowskiego

Dębniki,Kraków

2 431 578 zł238 m² 10 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak prowizji , brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji lokalu usługowego położonego na Dębnikach. Oferowany lokal mieści się na 1 piętrze w pięciopiętrowym budynku który zostanie oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mitkowskiego

Dębniki,Kraków

1 778 160 zł148 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak prowizji , brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji lokalu usługowego położonego na Dębnikach. Oferowany lokal mieści się na parterze w pięciopiętrowym budynku który zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mitkowskiego

Dębniki,Kraków

1 145 542 zł107 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak prowizji, brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji lokalu usługowego położonego na Dębnikach. Oferowany lokal mieści się na 1 piętrze w pięciopiętrowym budynku który zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

38,10 zł/m²42 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 42 m 2 do wynajęcia od zaraz. Przeznaczenie lokalu obejmuje działalność handlową, usługową, biurową i magazynową. Położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

69,60 zł/m²200 m² 13 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 656,73 m2 na IV piętrze. Opis: -pięciokondygnacyjny biurowiec o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pszczelna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

64,10 zł/m²78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: oferowany lokal znajduje się przy ul. Pszczelnej. W sąsiedztwie znajdziemy duże osiedle mieszkaniowe. Łatwy dojazd na trasę Łagiewnicką oraz do centrum. Lokal: lokal w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Frycza-Modrzewskiego

Żabiniec,Kraków

66,41 zł/m²128 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta Bezprowizyjna! Do wynajęcia lokal użytkowy o pow 128m2 w budynku zlokalizowanym przy ulicy Frycza Modrzewskiego w Krakowie na osiedlu Żabiniec. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

13 €/m²127 m² 1 655 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grunwaldzka

Olsza,Kraków

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas Lokal biurowy 150 m2 ul. Grunwaldzka lokalizacja Lokal położony w kamienicy po kapitalnym remoncie na drugim piętrze w centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Dębniki,Kraków

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Budynek: kamienica; standard: do wykończenia; lokal o powierzchni 100m2, znajdujący się na całym piętrze dwupiętrowej kamienicy położonej w okolicy Centrum Kongresowego/ Mostu Dębnickiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

21,79 zł/m²390 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 390m2 usytuowany usytuowany w piwnicy w budynku hotelowo-biurowym w ścisłym centrum Starego Miasta. Na powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Dębniki,Kraków

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Budynek: kamienica; standard: do wykończenia; lokal o powierzchni 100m2, znajdujący się na poddaszu dwupiętrowej kamienicy położonej w okolicy Centrum Kongresowego/ Mostu Dębnickiego). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Dominikańska

Stare Miasto,Kraków

68,18 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa, do wynajęcia bez odstępnego i od zaraz, oferta tylko w naszym biurze! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z klimatyczną restauracją do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

68,03 zł/m²147 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia przestaronny lokal z dużymi witrynami na bardzo dobrej handlowej ulicy Starego Miasta. Lokal o pow. 147m2 składa się z sali sprzedaży, łazienki oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

123,50 zł/m²104 m² 12 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny lokal usługowy/ handlowy na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika znajdujący się w samym Centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Cena: 9000.00 +VAT; Rozkład: korzystny układ, liczba łazienek, po remoncie, ustawny; Budynek: biurowy; Standard: wysoki standard; Lokal 200m2 na IV piętrze w budynku na ul.Mogilskiej Przeznaczenie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

2 407 200 zł204 m² 11 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 204,46 m2 położony na parterze w centrum Krakowa nieopodal ulicy Prądnickiej. Lokal składa się z 3 pomieszczeń z wysokimi na 3 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mogilska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

55 zł/m²63 m² 3 465 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Standard: po remoncie; lokal parterowy zlokalizowany przy ul. Mogilskiej. Lokal bezpośrednio po remoncie, jasny i przestronny. Duże możliwości aranżacyjne (podłączenia wody). 3 pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bagatela

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia przestronny lokal biurowo-usługowy w centrum miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej komercyjnej kamienicy, w której siedziby ma wiele firm. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

2 611 640 zł218 m² 11 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 218 m2 położony na parterze w centrum Krakowa nieopodal ulicy Prądnickiej i Nowego Kleparza. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

882 000 zł54 m² 16 333,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| posiadamy na sprzedaż atrakcyjny lokal z najemcą zlokalizowany przy jednej z głównych arterii Krakowa w Nowej Hucie w Czyżynach. Lokal o pow. 54m2 składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

72,73 zł/m²220 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny w ścisłym centrum miasta - ok. Floriańska, szpitalna, rynek Główny. Lokal o pow. 220m2 składa się z 3 sal konsumpcyjnych, w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

1 111 000 zł55 m² 20 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedaży lokal handlowo-usługowy na nowym osiedlu mieszkaniowym w ok. Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal posiada 2 niezależne wejścia, został podzielony i wynajęty dwóm różnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ok. Hali Targowej na Grzegórzkach tuż przy przejściu dla pieszych. Lokal narożny z trzema przeszkolnymi wejściami od frontu, przez które widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

58,82 zł/m²85 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ok. Hali Targowej na Grzegórzkach tuż przy przejściu dla pieszych. Lokal narożny z dwoma wejściami od frontu, dodatkowo posiada 5 dużych witryn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Krakowska

Stare Miasto,Kraków

123,08 zł/m²65 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia piękny lokal w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście. Lokal o pow. 65m2 na parterze zadbanej kamienicy z nową elewacją, monitoringiem w bardzo prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

53,14 zł/m²350 m² 18 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do przejęcia gotowy biznes, bardzo dobrze prosperujaca restauracja w centrum krakowa!lokal jest znanym i cenionym miejscem na kulinarnej mapie Krakowa i działa nieprzerwanie od 2014r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Kraków

120,48 zł/m²83 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal gastronomiczny w bardzo dobrym restauracyjnym miejscu na Starym Mieście w obrębie plant!skupisko pubów i restauracji, dużo hoteli, hosteli gwarantuje ruch przez cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwierzyniecka

Salwator,Kraków

2 400 000 zł200 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedaży lokal zlokalizowany na głównej ulicy w centrum w rej. Salwatora. Lokal o powierzchni 200m2 posiada cztery niezależne wejścia (trzy z ulicy oraz jedno z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Pawia

Stare Miasto,Kraków

69,44 zł/m²180 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal użytkowy z mozliwością prowadzenia działalności gastronomicznej w doskonałej lokalizacji!lokal o pow. 180m2 znajduje się w piwnicy kamienicy po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

283,78 zł/m²74 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia piekny lokal w top lokalizacji na Szlaku Królewskim, w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych!lokal składa się z dwóch pomieszczeń sprzedażowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 188 000 zł58 m² 20 482,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedaży lokal handlowo-usługowy na nowym osiedlu mieszkaniowym na Zabłociu. Lokal posiada 2 niezależne wejścia, został podzielony i wynajęty dwóm różnym podmiotom z branży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na bardzo dobrej handlowej ulicy Starego Miasta. Na pow. 52m2 składa się obecnie 2 przestronne gabinety, jeden z witryną, jeden z oknem na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Kraków

2 148 000 zł204 m² 10 529,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| do sprzedaży lokal handlowo-usługowy w nowej inwestycji nieopodal Starego Miasta. W inwestycji znajduje się ok. 100 nowych mieszkań i 18 lokali użytkowych. Nowo powstałe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

87,50 zł/m²400 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia wyjątkowy lokal w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych!lokal posiada 4 bardzo duże witryny wystawowe, przez które widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

120,37 zł/m²270 m² 32 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia narożny lokal w bardzo dobrej lokalizacji na starym mieście nieopodal Galerii Krakowskiej, dworca Kolejowego, nowych biurowców High5 oraz Politechniki Krakowskiej. Lokal z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

416,67 zł/m²72 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal w najbardziej poszukiwanej lokalizacji w Krakowie! Lokal o pow. 72m2 skada się z dwóch pomieszczeń oraz toalety. Posiada bardzo dużą, piękną witrynę na całą.