dowolna

Lokale w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

1 500 000 zł164 m² 9 146,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Okazja cenowa - Prądnik Biały - 9000 zł/m2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m i cenie 1 500 000 pln (.

Szczegóły ogłoszenia

64,16 zł/m²800 m² 51 326 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia nowoczesna powierzchna biurowa w kompleksie zlokalizowanym przy ul. Czerwone Maki w południowej części Krakowa (dzielnica Ruczaj) Kompleks biurowy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²674 m² 43 136 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku biurowym blisko Nowego Kleparza. Lokal znajduje się na 3 piętrze, składa się z dwóch powierzchni open space (łącznie ok. 60 stanowisk pracy), sali.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Stare Miasto lokal biurowy do wynajęcia 150 m2 Nieruchomość: lokal użytkowy o powierzchni 150 m , położony na I piętrze w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy Pod Panem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12,50 €/m²380 m² 4 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 380 mkw w dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja Powierzchnia znajduje się w biurowcu w Parku Technologicznym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 616 m² 20 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek Epol Holding jest 4-kondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6300 m2. Aktualnie oferuje w pełni wykończone powierzchnie biurowe klasy A. Obiekt zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,46 m² 18 711,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny 3-pokojowy lokal o powierzchni 61,46 m , usytuowane na 1. piętrze budynku apartamentowego w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²110 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Pachońskiego w Krakowie. Podstawowe informacje Powierzchnia lokalu wynosi 110 m2 Bezpośrednie wejście do lokalu Do.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²150 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy na wynajem przy ul. Romanowicza.Lokal o powierzchni 150 m usytuowany jest w przyziemiu jednopiętrowego budynku.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²127,30 m² 9 548 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 127,30 mkw w nowym budynku w dzielnicy Bieżanów- prokocim przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

66,66 zł/m²300 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²156,68 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę parterowego lokalu o powierzchni 156,68 m2 znajdującego się w charakterystycznej i prestiżowej inwestycji Wings Plaza na.

Szczegóły ogłoszenia

65,99 zł/m²273,68 m² 18 060 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 273.68 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²16,80 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy Świetna lokalizacja, centrum Krakowa lokal: - w przyziemiu z oknem , - oferujemy ostatni z 4 lokali o wielkości 16,8m2 budynek: - estetycznie wykończony, -.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²116 m² 6 032 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy - Rybitwy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na wynajem klimatyzowany lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²40 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 40 m kw położone w samym centrum Krakowa, przy ul. Stolarskiej. Biuro zlokalizowane jest na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

60,65 zł/m²643 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem klimatyzowany lokal biurowo-magazynowy o pow. 643m2. (+ 80m2 przestrzeni kontenerowej na dziedzińcu), pod magazyn lub produkcje.Budynek wolnostojący. Posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²170 m² 2 380 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Kasja Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne biuro w odremontowanej kamienicy, położonej w samym centrum miasta - łatwy dostęp do strzeżonego parkingu oraz komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesny gabinet w Instytucie Medycyny Estetycznej przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: budynek znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

111,25 zł/m²8 m² 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Fronton *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus K1 *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

231 zł/m²30 m² 6 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Bonarka b4b *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²10 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Znajdź własne biurko i zabierz się do pracy Spaces Fabryka Kart *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

168,67 zł/m²15 m² 2 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Fronton *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

125,67 zł/m²30 m² 3 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Bronowice *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equal Park Building B *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bronowice *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bonarka b4b *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Graffit House *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

15,06 zł/m²166 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 166 M2 znajdujący się przy alei adama mickiewicza W dzielnicy stare miasto. Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

122,50 zł/m²8 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób w lokalizacji Spaces Fabryka Kart *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta.

Szczegóły ogłoszenia

231,33 zł/m²15 m² 3 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus K1 *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

157,33 zł/m²15 m² 2 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osób *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja. **oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

138,67 zł/m²30 m² 4 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Graffit House *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

132,66 zł/m²75,38 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

English below Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 75,38 m , zlokalizowany przy ul. Focha w Krakowie jednej z bardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic w dzielnicy.