dowolna

Lokale pod salon fryzjerski Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

48,48 zł/m²100,86 m² 4 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 100,86 m na wynajem Kraków, ul. Opatkowicka 1 Doskonała lokalizacja, świetna widoczność, gotowy do działania od zaraz. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy 63 m2 na sprzedaż ul. Rusznikarska 14, kraków, krowodrza Górka Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 63 m2, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

43,48 zł/m²69 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokal przy ul. Berka Joselewicza na Starym Mieście. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: berka Joselewicza Przystanek: starowiślna, miodowa.

Szczegóły ogłoszenia

17,86 zł/m²112 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mint Property prezentuje lokal użytkowy do wynajęcia / podnajmu idealny na działalność usługową lub medycznąoferujemy możliwość wynajmu lub podnajmu całości albo części lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60,90 zł/m²167,95 m² 10 228 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy - usługowy do wynajęcia - Krowodrza! opis: - 162,27 m2 (pow. całkowita - 167,95 m2) - 2 piętro - Wyposażenie: wykładziny dywanowe, podwieszane plafony sufitowe - Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

39,13 zł/m²115 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m | ul. Wrocławska, kraków | Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

54,66 zł/m²730 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy - 730 m Kraków, prądnik Biały - ul. Siewna Parter widoczny z ulicy Siewnej w budynku z 2010 roku. Podstawowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków os. Dywizjonu 303 lokal Usługowy w świetnej lokalizacji english version below Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 105 m zlokalizowany na os. Dywizjonu 303, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

48,85 zł/m²17,81 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy/usługowy 17,81 m Kraków, ul. Opatkowicka 1 | Od zaraz! Małe biuro, duże możliwości przy jednej z najbardziej uczęszczanych tras w Małopolsce. Kompaktowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 843 942 zł149,76 m² 18 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²156,68 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 156,68 m , zlokalizowany na parterze Opis: - wejście z ulicy - stan deweloperski - wysokość pomieszczeń ok. 3,6 - 4 m - duże.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł120 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: kraków / ul. Krowoderska Oferta na wyłączność! Prezentujemy lokal użytkowy do sprzedaży, położony na parterze okazałej kamienicy. Sam budynek wyróżnia się ciekawą architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

48,99 zł/m²25,82 m² 1 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy/usługowy 25,82 m Kraków, ul. Opatkowicka 1 | Od zaraz! Małe biuro, duże możliwości przy jednej z najbardziej uczęszczanych tras w Małopolsce. Kompaktowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł52 m² 27 884,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zespół Annderson oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 52 m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

45,94 zł/m²283 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Całe piętro pod biuro/usługi/handel | ok.283 m | Dębniki, Kraków Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283 m na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

48,53 zł/m²340 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy - Góra Libertowska 340m2. Oferujemy lokal dwupoziomowy - Góra Libertowska wśród innych lokali i punktów usługowych. Lokal dwupoziomowy z dużą witryną i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

94,87 zł/m²39 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon depilacji laserowej do odstąpienia w centrum Kazimierza! Salon działa nieprzerwanie od początku 2024 roku i przynosi stałe dochody opis: - powierzchnia lokalu to 39 m - Parter +.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,20 m² 13 771,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,2 m , położony na parterze budynku przy ul. Zachodniej w Krakowie (ruczaj / Podgórze). Istnieje możliwość zakupu sąsiedniego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

61,95 zł/m²113 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do wynajmu Lokal usługowo - handlowy z witryną na Starym Podgórzu przy głównej ulicy handlowej. Lokal o powierzchni 113m2 , znajduje się na parterze, posiada drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

129,17 zł/m²77,42 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego do wynajęcia o powierzchni 77,42 mkw w budynku położonym w nowo powstałym budynku bezpośrednio przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

W naszej ofercie na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 104 m2 usytuowany na parterze kameralnego budynku handlowo-usługowym z 2000r. przy ul. Krowoderskich Zuchów, w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

2 459 000 zł334 m² 7 362,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny 334m2 | ul. Zakopiańska | Podgórze | Pierwsza linia zabudowy Opis nieruchomości: na sprzedaż (lub wynajem) wyjątkowy wolnostojący pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł130 m² 10 676,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 130 m , zlokalizowana w sercu osiedla Kościuszkowskiego w krakowskich Czyżynach. Obiekt to wolnostojący budynek z 1970 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przy ulicy Michałowskiego Przestronny lokal w samym centrum miasta - w dzielnicy Stare Miasto, w sąsiedztwie ulicy Karmelickiej. Lokal znajduje się w przyziemiu, do.

Szczegóły ogłoszenia

48,97 zł/m²28,08 m² 1 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy/usługowy 28,08 m Kraków, ul. Opatkowicka 1 | Od zaraz! Małe biuro, duże możliwości przy jednej z najbardziej uczęszczanych tras w Małopolsce. Kompaktowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²140 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 128,69 m (powierzchnia całkowita 140 m ), znajdujący się w nowej inwestycji stale rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²120 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego, przestronnego lokalu o powierzchni 120 m . Nieruchomość znajduje się w sercu dynamicznie rozwijającego się Płaszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²149,76 m² 18 720 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

64,44 zł/m²45 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny, świeżo odświeżony lokal o powierzchni 45 m2, położony w przyziemiu domu jednorodzinnego. Lokal jest gotowy do użytkowania od zaraz i doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

29 €/m²112,34 m² 3 258 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal z frontową witryną w nowoczesnym biurowcu, w samym centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

60,13 zł/m²153 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 153 m2 zlokalizowany w rejonie ulicy Zwierzynieckiej w nowoczesnym budynku z monitoringiem oraz windą. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, kraków | 115 m Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

89,81 zł/m²157 m² 14 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 156,68 m , zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Wings Plaza.Open space: ~129.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,50 m² 17 259,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m, położony w oficynie zadbanej kamienicy przy ul. Starowiślnej jednej z najbardziej prestiżowych i ruchliwych ulic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²350 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz prestiżowej siedziby dla swojej firmy lub komfortowego domu dla kluczowych pracowników w najbardziej zielonej części Krakowa? Mamy przyjemność zaprezentować unikalną nieruchomość przy.

Szczegóły ogłoszenia

79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal na Placu Szczepańskim w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Lokal mieści się na I piętrze, w budynku również winda. Do wynajęcia powierzchnia 149,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

72,55 zł/m²48,24 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Frontowy lokal użytkowy do wynajęcia 48,24 m al. 29 Listopada, kraków Lokalizacja: al. 29 Listopada, kraków Powierzchnia: 48,24 m Poziom: parter Witryna: duża, przeszklona Cena najmu: 3 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

110,71 zł/m²56 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy, w pełni wyposażony I działający salon fryzjerski wejście od ul. Wrocławskiej Kraków lokalizacja: na wynajem w pełni funkcjonujący, profesjonalny salon fryzjerski zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

449 540 zł23,66 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu inwestycyjnego z przeznaczeniem pod działalność biurową lub kosmetyczną, usytuowanego na parterze budynku przy ulicy Jana Prandoty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij