dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Kraków

263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

263 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

75 zł/m²100 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy | 100 M | strych | piwnica | ogród | miejsca postojowe | stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 100 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²328 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę nowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 330 metrów, zlokalizowany w nowym budynku mieszkalnym na osiedlu gdzie powstało ponad 700 nowych mieszkań, przy ulicy 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

50,77 zł/m²160 m² 8 123 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 160 m , położony na parterze budynku przy ul. Portowej 22a w Krakowie. To dobra propozycja dla firm szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²215 m² 17 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na parterze do wynajęcia 215m2 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 215m2 zajmujący większą część parteru w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy dwupokojowy lokal o powierzchni 49,86m2 w nowym budownictwie. Budynek posiada cztery kondygnacje. Nieruchomość znajduje się na parterze. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł21 m² 16 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny, jasny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 21 m , zlokalizowany na parterze nowego budynku w znakomitej lokalizacji. Nieruchomość posiada dużą witrynę,.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w kamienicy po remoncie w doskonałej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

1 856 000 zł116 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ( poziom -1, stan surowy, 3,85 wysokość ) na sprzedaż Kraków ul.GRODZKA 25, 116m , komplet zezwoleń + projekty. Wyjątkowa nieruchomość W jednej Z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

24,17 zł/m²120 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-magazynowa - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляю Українською Do wynajęcia funkcjonalna przestrzeń magazynowo-biurowa położona pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

42,31 zł/m²130 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 130 m , usytuowany na parterze odrestaurowanej kamienicy z lat 30., położonej w ścisłym centrum Kraków, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, kraków | 115 m Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale usługowe na wynajem Wola Justowska Oferujemy do wynajęcia dwa przestronne lokale użytkowe w prestiżowej lokalizacji przy ul. Koło Strzelnicy 5. Lokale znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

40,98 zł/m²122 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 122m2, usytuowany na ostatnim piętrze w II-piętrowym budynku znajdującym się przy ul. Beliny Prażmowskiego. Na całą powierzchnię składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²515 m² 19 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę biuro o powierzchni około 515 m2. Biuro dostępne od zaraz. W skład biura wchodzą: - sala konferencyjna - 2 toalety - kuchnia - 15 pokoi Dodatkowo w tym samym budynku dostępne jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę atrakcyjny lokal o pow. 40m2 w budynku wolnostojącym. Wysoki standard. Łatwy dojazd. Miejsca parkingowe bez strefy płatnego Parkowania. 4km do Rynku Głównego. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²320 m² 22 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro w centrum Krakowa, które możesz dopasować do swojego zespołu i sposobu pracy od 320 m do nawet 750 m . Jeśli szukasz reprezentacyjnego biura w centrum Krakowa, które.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²150 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

ul. Romanowicza 17 Kraków. Bezpośrednio bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo magazynowy na poziomie przyziemia, składający się z kilu pomieszczeń możliwych do indywidualnej adaptacji. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł67,75 m² 9 594,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podsumowanie Lokal usługowy z potencjałem do zaadaptowania na potrzeby Twojej firmy! Okna oraz instalacje typu nowego - wentylacja spełnia normy dla gastro 2026. Budynek z roku 2011 oraz: -.

Szczegóły ogłoszenia

11,67 zł/m²150 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Cena 1750 zł obejmuje jedno stanowisko biurowe wraz ze wszystkimi opłatami oraz dostęp do części wspólnych kondygnacji - bez żadnych dodatkowych kosztów (przy umówie na 12 miesięcy). Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

5,87 zł/m²230 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:podziemna hala garażowa

Cena 1350 zł obejmuje jedno stanowisko biurowe wraz ze wszystkimi opłatami oraz dostęp do części wspólnych kondygnacji - bez żadnych dodatkowych kosztów. Przedstawiam Państwu nowoczesne powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²248 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o powierzchni 248 m 2 położony w sąsiedztwie estakady w Bronowicach Wielkich. Lokal usytuowany jest na piętrze budynku (brak dostępu do windy-.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 52,5 m . Lokal znajduje się na ul. Dobrego Pasterza 118f/lu5 (prądnik Czerwony) Mieści się na parterze bloku z 2021 roku. Osiedla - Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²45 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę mieszkanie lub lokal usługowy pod biuro. Mieszkanie znajduje się na osiedlu 5. Dzielnica przy ulicy Wrocławskiej 53k (osiedle zamknięte) na 5 piętrze. Lokal posiada 2 pokoje: 1) mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

58,90 zł/m²163,56 m² 9 633 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. brutto 163,56 m 2 i pow. netto 158,03m 2 położony na I piętrze w jednej z kamienic w okolicy ul. Karmelickiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²46,64 m² 3 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pokój biurowy o pow. netto 42,40m 2 i pow. brutto 46,64m 2 położony na II piętrze w jednym z biurowców w okolicy ul. Fabrycznej. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²256,28 m² 18 452 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia industrialny lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 256,86m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 237,77m 2 usytuowany na parterze w budynku biurowym w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120,07 m² 8 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 120,07m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 111,38m 2 usytuowany na parterze w budynku biurowym w okolicy ul. Gromadzkiej. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł22,60 m² 18 805,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komfortowy lokal 22,60 m z możliwością funkcji mieszkalnej w kameralnej inwestycji Zakrzówek Residence Prezentujemy wyjątkowy lokal o wysokim standardzie, który z powodzeniem może.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²37 m² 1 924 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 37 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

48,50 zł/m²180 m² 8 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W ofercie do wynajmu lokal który może służyć jako biurowy, magazynowy lub usługowy. Lokal położony jest w budynku o przeznaczeniu usługowo biurowym. Budynek 4 piętrowy zajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

55,63 zł/m²154,60 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 154,6m 2 przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w jednym z biurowców na Bronowicach. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²59,60 m² 3 427 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. netto 56,30m 2 i pow. brutto 59,60m 2 położony na parterze w jednym z biurowców w okolicy elektrociepłowni Łęg. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²2 450 m² 33 075 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bez prowizji od najemcy Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową klasy A w nowoczesnym kompleksie położonym przy pętli Czerwone Maki. Kompleks biurowy zlokalizowany jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

69,92 zł/m²256 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zobacz wirtualny spacer po lokalu *preferowany kontakt telefoniczny*   biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany, piętrowy lokal biurowo - użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

37,74 zł/m²120,56 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Podgórze ul. Ludowa 120,56 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 120,56 m2 w suterenie w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

51,55 zł/m²97 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stare Miasto | ul. Szlak | biuro 97 m | do wynajęcia Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany w zadbanej kamienicy przy ul. Szlak, w ścisłym centrum Krakowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal przy ulicy Starowiślnej! Nieruchomość: oferujemy do wynajęcia lokal z witryną o powierzchni ok. 30 m , usytuowany przy ruchliwej ulicy Starowiślnej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

80,02 zł/m²99,73 m² 7 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 99,73 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²215 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 215 m , usytuowany w biurowcu klasy A w okolicy ul. Bronowickiej. Lokal składa się z: - korytarza - powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²21,15 m² 1 058 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 21.15 m , usytuowany w sercu Krakowa, w jednej z urokliwych kamienic w samym centrum miasta. Lokal ten jest.