dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Grzegórzki

707 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

707 ogłoszeń

980 000 zł49,67 m² 19 730,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje Z balkonem! nowe budownictwo! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Cystersów, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 835 zł44,10 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł28 m² 101,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pets Friendly Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 28 m zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł31 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Prime Property proponuje do wynajmu słoneczne studio, w Centrum Krakowa- ul. Grzegórzecka, okolice Hali Targowej Mieszkanie z łazienką i aneksem kuchennym i antresolą (ok. 8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

576 310 zł36,45 m² 15 810,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł47,21 m² 19 169,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,21 m , położone w prestiżowej inwestycji dewelopera Develia przy ul. Grzegórzeckiej 79C w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 556 zł53,08 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 600 zł68,28 m² 22 973,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Mieszkanie o pow. 40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł104,24 m² 14 965,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kieleckiej, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie, w okolicy Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł28 m² 28 535,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowa, klimatyzowana kawalerka w nowoczesnym kompleksie Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie jest jasne i przytulne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł43 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, na ostatnim - 4 piętrze, o powierzchni 43 m2 w nowym apartamentowcu przy ul. Grzegórzeckiej 79 w Krakowie (dzielnica - śródmieście/grzegórzki) ->.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ulicy Grzegórzeckiej w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i jego metraż liczy 75 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 875 zł50,75 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 51m2 w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Grzegórzecka 77. Oferuję do zakupu wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 486 050 zł271,03 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,98 m² 17 351,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 37,98 m2 położoną przy ul. Żółkiewskiego w dzielnicy Grzegórzki.Nieruchomość usytuowana jest na parterze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52,51 m² 76,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy, zaprojektowanej z myślą o komforcie, estetyce i miejskim stylu życia na najwyższym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 000 zł69,47 m² 21 520,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. blisko 70 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,43 m² 18 710,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z balkonem na Grzegórzkach. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 zlokalizowane na I piętrze VI piętrowego apartamentowca przy ul. Bajecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł55 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 55 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Lokal mieszkalny jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł91 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

od 1 majamint Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na wynajem na ul. Masarskiej w Krakowie. Mieszkanie o pow. 91 m2 znajduje się na 5 ostatnim piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33,77 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ulicy Rakowickiej. Podstawowe informacje: - mieszkanie dostępne od maja - powierzchnia mieszkania wynosi 33,77 m2, na co składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł36,56 m² 22 428,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0".

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł70 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2 (ul. Grzegórzecka) na 5 piętrze, najważniejsze atuty: przestronny taras.

Szczegóły ogłoszenia

75,41 zł/m²331,50 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 331 mkw w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja: sam budynek położony jest w ścisłym centrum Krakowa. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

1 227 000 zł50,18 m² 24 451,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie w prestiżowej lokalizacji- grzegórzki, ul. Łaszkiewicza. Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej cenionych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł104 m² 35 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków - ul. Rakowicka - wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 balkony, klimatyzacja, garaż. Położony w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł79,90 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Wiślanych Tarasach! Biuro Nieruchomości aprest przedstawia ofertę 3-pokojowego mieszkania na wynajem na osiedlu Wiślane Tarasy znajdującym się przy ul. Grzegórzeckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł23 m² 16 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kraków Jednopokojowe Okolice Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 23m2, zlokalizowane przy ul. Lotniczej, w zadbanym, pięciokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 470 zł40,43 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki -dwupokojowe mieszkanie z balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane przy ul. Ariańskiej w zadbanej odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42,40 m² 77,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 42,40 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł27,27 m² 15 731,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 27,7 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - grzegórzki na ulicy Bajecznej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł62,40 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu w świetnej lokalizacji w centrum przy Al. Daszyńskiego/w nowym budownictwie/z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,52 m² 24 868,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone w podwyższonym standardzie jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

991 783 zł33,17 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY SZEREG UŻYTECZNYCH PRZESTRZENI.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica II Grzegórzki, Grzegórzki