dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Grzegórzki

711 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

711 ogłoszeń

2 511 300 zł83,71 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł24,98 m² 17 974,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Мы также говорим на русском! ul. Na Szaniec, grzegorzki, kraków. obok ulice: ofiar Dąbia, aleja Pokoju, widok, bajeczna atuty nieruchomości: piętro 1 wygoda i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 793 zł31,85 m² 32 050,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,66 m² 15 405,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż ul. Narzymskiego, niedaleko Osiedla Oficerskiego, dzielnica Grzegórzki. Zainwestuj w przestrzeń, która zachwyca nowoczesnością i funkcjonalnością! Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

967 840 zł42,08 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji blisko Ronda Grzegórzeckiego - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić komfortowe dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54m. Nieruchomość zlokalizowana jest na os. Oficerskim tuż przy Rondzie Mogilskiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 37 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Bajeczna w Krakowie. Dostępne od 12 maja lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł55,20 m² 20 561,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mint Property oferuje na sprzedaż mieszkanie na położone w kompleksie Wiślane Tarasy. Mieszkanie o powierzchni 55.20 m2 znajduje się na drgim piętrze budynku wyposażonego w windę.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 47m2 przy ul. Masarskiej zaraz przy Galerii Kazimierz. Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie w kompleksie Wiślane Tarasy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na wynajem mieszkanie położone w apartamentowcu Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulny, funkcjonalny apartament o powierzchni 30 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Cystersów na krakowskich Grzegórzkach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego, czteropokojowego penthousu o powierzchni 145 m2 z ogrodem zimowym i tarasem na dachu budynku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł57,86 m² 22 381,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. blisko 58 m i wysokimi sufitami, który jest zlokalizowany w historycznej części inwestycji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł83 m² 95,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 83 m2 w prestiżowej inwestycji - Wiślane Tarasy 2.0 na Grzegórzkach. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane są przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł45 m² 17 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Grzegórzkach przy Al. Pokoju Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą, garderoba oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 270 zł75 m² 18 190,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle przy ul. Dąbskiej | Mieszkania 2-4 pokoje | 35-96 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 485 zł26,23 m² 15 611,32 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie z balkonem o powierzchni 37 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł54,80 m² 16 970,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 niezależne pokoje, osobna kuchnia, balkon! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Fabrycznej, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 110 zł71,14 m² 18 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 416 150 zł211,89 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stan lokali -w budynku głównym częściowo wykończone, w oficynie stan deweloperski. Forma własności - udział ze wskazaniem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 436 160 zł277,26 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w nowoczesnym budynku, usytuowanym w atrakcyjnej biznesowo lokalizacji przy ul. Grzegórzeckiej 79. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł15 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers oferuje do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na "wiślanych Tarasach" przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Lokalizacja osiedla "wiślane tarasy": usytuowanie osiedla pomiędzy ul.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²105,91 m² 9 532 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy w stanie deweloperskim 105,91 m ul. Grzegórzecka Mam przyjemność zaprezentować lokal na wynajem o powierzchni 105,91 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 500 zł33,56 m² 22 809,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

118,61 zł/m²105,39 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal Kraków, ul. Cystersów Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny lokal biurowy o powierzchni 105 m , zlokalizowany w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 300 zł26,10 m² 14 800,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny lokal o powierzchni 26,1 m , w prestiżowej inwestycji, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa Grzegórzkach. To idealna propozycja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne studio w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, w 10-piętrowym budynku z 2019 roku. Topowa i dobrze skomunikowana lokalizacja, osiedle dostosowane do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 zł73 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie na wynajem na prestiżowym osiedlu Wiślane Tarasy.Nieruchomość o powierzchni 73 m znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w budynku mieszkalnym w sercu Krakowa | okolice ul. Rakowicka, stare Miasto Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalnej po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Grzegórzkach, tuż obok Sądów. To idealny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - noho. Mieszkanie znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł56 m² 26 767,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe, świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie (55.95m2) w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł51 m² 25 078,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 56 m2 w inwestycji "kamienica Nova" w dzielnicy Grzegórzki. Inwestycja Kamienica nova to elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,86 m² 21 047,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w stanie deweloperskim o pow. 40,86 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica II Grzegórzki, Grzegórzki