dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 563 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 563 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

760 000 zł60 m² 12 667 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje/ 60 m2 /podgórze /balkon/ul. Wielicka Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 pok. o pow. 60 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Wielickiej. Usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Stare Podgórze Kraków

1 125 912 zł65,46 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Stare Podgórze Kraków

1 074 305 zł69,31 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Stare Podgórze Kraków

1 175 472 zł72,56 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

872 378 zł49,01 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bagry | Jasne 2-pok. mieszkanie z dużym balkonem (rozkład okien pozwala na bezproblemowe przerobienie na mieszkanie 3-pokojowe), klimatyzacją i 2 miejscami w garażu | najwyższe piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 857 zł49,31 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 000 zł136,78 m² 19 447,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa na Zabłociu idealna inwestycja lub siedziba firmy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 025 550 zł79,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Cechowa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 220 030 zł42,07 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, zlokalizowane przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. Ekspozycja: zachód Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym 100 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 200 705 zł42,13 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 987 470 zł77,94 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. Ekspozycja: południe, zachód Cena miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł50,90 m² 14 931,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł37,72 m² 20 917,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Garden Residence na krakowskim Zabłociu. - jednej z najszybciej rozwijających się i najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł38,88 m² 21 219,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z loggią, komórką lokatorską i miejscem w garażu podziemnym w topowej lokalizacji | Pasaż Podgórski | ul. Zabłocie 35 | Zabłocie lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł88,23 m² 20 389,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe z aneksem kuchennym w zabudowie przy ulicy Rydlówka w Krakowie dzielnica Podgórze. Bezpośrednio od Właściciela. Mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

698 500 zł33,28 m² 20 988,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Podgórze w Krakowie. Nieduże, słoneczne mieszkanie z przemyślanym rozkładem. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (34 m2) przy ul. Myśliwskiej. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! lokalizacja I budynek: nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł40 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 718 zł31,60 m² 23 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy z aneksem kuchennym i łazienką, zlokalizowany w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto i zawiera 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 020 zł29,84 m² 23 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł65,97 m² 13 021,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł43 m² 18 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 700 zł66 m² 17 419,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w rejonie Starego Podgórza. Osiedle Fi to inwestycja powstała w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

951 210 zł70,46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska gotowe do odbioru! please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł48,09 m² 20 378,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 48 m2 zlokalizowane na 4 piętrze budynku znajdującego się w Krakowie na ul. Romanowicza. Na powierzchnię 48,09 m2 składają się: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²150 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

ul. Romanowicza 17 Kraków. Bezpośrednio bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo magazynowy na poziomie przyziemia, składający się z kilu pomieszczeń możliwych do indywidualnej adaptacji. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32,46 m² 73,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Ignacego Krasickiego, w dzielnicy Stare Podgórze. English below Mieszkanie przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł23 m² 18 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam na sprzedaż w pełni wyposażony, funkcjonujący lokal inwestycyjny typu studio 23 m2, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Zakrzówek Residence przy ul. Kobierzyńskiej 47. To.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49,11 m² 15 271 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż piękne, jasne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Myśliwskiej w Krakowie, w cenionej i dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rutkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 000 zł260 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Pańskiej w Krakowie, w jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł60 m² 15 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Możesz jako pierwszy zamieszkać w świeżo wykończonym i urządzanym mieszkaniu, znajdującym się na zamkniętym osiedlu we wschodniej części Krakowa, w inwestycji Skwer Harmonia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,68 m² 10 362,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł44,42 m² 14 835,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z loggią, cisza i park w najbliższej okolicy | Kraków, ul. Koszykarska Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

849 000 zł56,40 m² 15 053,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Stare podgórze - ul. Kalwaryjska | 2 pokoje | 56,4 m | Loggia | bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

626 364 zł42,62 m² 14 696,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł78,60 m² 21 615,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie piętro | 78,6 m | 3 pokoje | Zabłocie | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany apartament o powierzchni 78,6 m , położony na ostatnim, 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2