dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VII Zwierzyniec

531 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

531 ogłoszeń

3 499 000 zł299 m² 11 702,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący W otoczeniu lasu wolskiego wola justowska, ul. Chełmska, kraków [ Gotowy do zamieszkania, cena do negocjacji ] Wyłączna oferta sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 880 000 zł98 m² 19 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Royal Space pełni rolę oficjalnego biura sprzedaży inwestycji dewelopera - Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję - domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł263 m² 49,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nietuzinkowy dom na wynajem z przestronnym i zadbanym ogrodem na Woli Justowskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 926 805 zł124,31 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Prestiżowa, kameralna inwestycja w najbardziej zielonej części miasta 4 pokojowy apartament - 124 m + ogród ~300 m Parter z dużym ogrodem idealnym dla rodziny lub osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem

Zwierzyniec,Kraków

5 500 000 zł294,41 m² 18 681,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Luksusowa Rezydencja w Sercu Zwierzyńca - Nowoczesność, natura i Prestiż przy Lesie Wolskim. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość klasy Premium, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 783 026 zł112,14 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Z tarasem na dachu | wola justowska | ogród 0% prowizji dla Kupującego. Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, który stanowi spektakularną przestrzeń do relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 145 zł124,37 m² 17 497,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, chciałem Państwu zaprezentować wykończony dom w samym sercu Woli Justowskiej. Ta prestiżowa dzielnica zapewnia swoim mieszkańcom prywatność oraz komfort życia. Dzięki optymalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł289 m² 10 726,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Butikowa przestrzeń biurowa w sercu Woli Justowskiej jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa. Kameralny, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 289 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 461 460 zł241,16 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Luksusowe wille W prestiżowej inwestycji Nowoczesna architektura | Zamknięte osiedle | Tylko 5 willi | Ponad 3-metrowa wysokość pomieszczeń | Aluminiowe panoramiczne przeszklenia | Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

3 564 796 zł200 m² 17 823,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 000 zł1 453 m² 898,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! |r| Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni prawie 15 arów w Olszanicy przy ul. Zofii Stryjeńskiej. Najważniejsze informacje: w mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 87,44 m W prestiżowej inwestycji Kraków Wola Justowska Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 87,44 m usytuowany w ekskluzywnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł128,51 m² 15 485,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Haw house - wolnostojąca rezydencja W olszanicy (0%) podana cena nie objemuje podatku vat W wysokości 8% cena brutto wynosi 1,990,000 pln Dlaczego warto kupić z Partners International?.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł667 m² 2 983,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej w prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej, przy ulicy Naszej. Inwestycja Na sprzedaż działka o powierzchni 6,67 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Prowizja 0% bez pcc Apartament z osobnym wejściem i dwoma tarasami Parter - 3,10 m2: wiatrołap 3,10 m2 Poziom 1 - 74,66 m2: pokój dzienny z kuchnią i jadalnią 38,60 m2 Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł127,06 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Z tarasem W prestiżowej inwestycji Nowoczesna architektura | Panoramiczne przeszklenia | Widok na Las Wolski | Taras i ogród na dachu | Premium standard | Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł138,85 m² 24 342,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament z ogrodem oraz tarasem położony w samym sercu dzielnicy Wola Justowska przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł350 m² 16 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży unikatowego domu na Woli Justowskiej. Dom jest posadowiony na 21 arowej działce sąsiadującej bezpośrednio z Lasem Wolskim co zapewnia ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł123 m² 23 577,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Morelowa 21 to kameralna inwestycja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa - na Woli Justowskiej. To miejsce, gdzie nowoczesna architektura harmonijnie łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Kraków/olszanica Oferta na zasadach wyłączności -tylko U nas W notus- nie szukaj dalej, tylko umów się zanim ubiegną Cię inni ;-) Wyjątkowa rezydencja w zielonej części Krakowa To.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł63,38 m² 23 650,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Soho Realty Group z dumą prezentuje luksusowy apartament o powierzchni 63,38 m zlokalizowany przy ulicy Piotra Borowego w samym sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska. River Lane to.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł177 m² 67,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni prawie 180 m2 w cichej i spokojnej okolicy przy Parku Decjusza na Woli Justowskiej. Lokalizacja Wola Justowska uważana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kraków

Salwator,Kraków

15 000 000 zł870 m² 17 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:300 m²

Inwestycja premium z natychmiastowym, wysokim dochodem Nieruchomość od razu gwarantuje stabilny przychód i bezpieczeństwo inwestycji, gdyż jest w całości wynajmowana. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 500 zł65 m² 20 992,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis Nieruchomości opis Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi - w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł11 972 m² 167,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Parku Wolskim przy ulicy Leśnej w Krakowie. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, nachylona , według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł630 m² 10 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:911 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Krakowie - Zwierzyniec, ul. Jesionowa nieruchomość Prezentowana nieruchomość to kamienica z 1928 roku, niegdyś znana jako Willa "szarotka",.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł287 m² 9 407,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość, która mnie jako pośrednika bardzo urzekła. A dodatkowym atutem ujętym już w cenie są : 2 miejsca postojowe w hali garażowej, piwnica, 69-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł140 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Wola justowska - zadbany dom 140 m w kameralnym zakątku, z ogrodem i klimatyzacją | bez mebli, możliwość własnej aranżacji Prime Property prezentuje do wynajęcia zadbany, skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 105,74m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: przegorzały). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 1 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł140 m² 58,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronny apartament Z tarasem na dachu!, 5 minut spacerem od Parku Decjusza i Bulwarów Rudawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 265 000 zł1 800 m² 1 813,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

English below Ta oferta to rzadkie połączenie jednej z najlepszych lokalizacji, w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa, ustawnej przestrzeni, idealnych parametrów technicznych.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł120 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na Woli Justowskiej przy cichej i spokojnej ulicy w bliskim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość mieści się na I piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 989 zł149,91 m² 16 676,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom wykańczany pod klucz majowy rabat 100 000 zł! *cena przed rabatem 2 599 989. Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! Osiedle na którym czeka segment składa się tylko z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Luksusowy apartament 124 m z ogromnym ogrodem 335 m | Wola Justowska, kraków Prezentujemy wyjątkowy apartament, zlokalizowany na parterze w prestiżowej, kameralnej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,50 m² 18 155,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku z 2000 roku, na zamkniętym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł294,41 m² 18 681,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Luksusowa, nowoczesna willa z ogrodem - Zwierzyniec english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą się na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 600 zł116,65 m² 24 857,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Oferujemy Państwu II-poziomowy dom o metrażu 116,65 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienkę, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal usługowo-biurowy położony na terenie krakowskiej dzielnicy Wola Justowska. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na 1 piętrze nowego, piętrowego.