dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica V Krowodrza

791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

791 ogłoszeń

569 000 zł41,40 m² 13 743,96 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Róg Prądnickiej i Zdrowej - jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41,4 m2 z oddzielną jasną kuchnią, piwnicą oraz parkingiem dla mieszkańców. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, urokliwe mieszkanie, położone przy ulicy Wrocławskiej w inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego budynku przy ul. Rydla 32 w Krakowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 zł12 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 260 zł

Pokoj do wynajecia dla niepalacej osoby,ladny,zamykany z duzym balkonem,2 pietro,osiedle strzezone,Dobra lokalizacja ul.Armii Krajowej 1260zl/mies, 390zl/mies media   .

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

989 000 zł59,28 m² 16 683,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowa z prywatnym, dużym garażem Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję gotowe do wejścia, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,28 m2 z roku 1960 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Kraków "5 Dzielnica" nowocześnie urządzone dostępne od maja. Lokalizacja: wynajmę mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej 15 minut od centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje z kuchnią, dla 2-3 osób lokalizacja Mieszkanie znajduje się na rogu ulicy Czarnowiejskiej i Szymanowskiego, na przeciwko agh. - do agh 30 m (druga strona ulicy) - do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ul. Głowackiego w Krakowie w Nowej inwestycji city Łobzów. Mieszkanie wyposażone w wysokim standardzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł34 m² 77,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie ul. Składowa, krowodrza, kraków Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34 m , położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26,15 m² 20 267,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

*** Oferta na wyłączność! *** Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 26 m2 położona na osiedlu V Dzielnica, przy ul. Wrocławskiej w Krakowie, dzielnica Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²22 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 22 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Krowodrza. Dodatkowe informacje - lokal do wynajęcia od zaraz - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł48,28 m² 13 794,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkania - Blisko Natury, blisko Miasta Inwestycja Prado to nowocześnie zaprojektowane osiedle na północy Krakowa, w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, nieopodal Zielonek. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 393 000 zł129,33 m² 18 503,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł10 m²

 

Piętro:4/7

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Witam. Do wynajęcia pokój dla studenta lub osoby pracującej. Koszt całkowity 1500 zł plus dodatkowo opłata za prąd wg. zużycia. Pokój z wyjściem na loggię. Do dyspozycji kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 001 zł46 m² 21 000,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

60,90 zł/m²167,95 m² 10 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje: lokalizacja: doskonały adres w centrum Krakowa , liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, niewielka odległość od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 825 zł137,43 m² 16 800,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł37,80 m² 21 164,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Lofty Lubelska [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 69m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

97,27 zł/m²26 m² 2 529 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Centrum Krakowa ok Stare Miasto / początek ulicy lea od zaraz , cena Z opłatami stałymi / Płacisz dodatkowo tylko za media. Ogrzewanie miejskie/ Umeblowane Może być kompletne ikea = w cenie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 202 530 zł58,66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji Leach & Lang Property Consultants przedstawia luksusowe mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji w sercu Krakowa. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

547 250 zł19,91 m² 27 486,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.2b -parter - pokój z aneksem kuchennym, łazienka, komunikacja. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 994,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.5 - 29,15m2 - 1 piętro- salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Oferujemy przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł36 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje gotowe do wejścia na krowodrzy! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Krowodrza przy ul. Prądnickiej. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł10 m²

 

Piętro:4/7

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy dla studenta lub osoby pracującej. Z pokoju bezpośrednie wyjście na dużą loggię. Pokój wyposażony w łóżko szafkę komodę z szufladami biurko. Do.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.7 - 41,61m2 - 2 piętro- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł20 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyróżniająca się kawalerka idealna na wynajem na Booking, airbnb czy najem długoterminowy Nie szukaj dalej - oferta wyłącznie dostępna w realdom Mamy dużo zdjęć z tego lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

74,99 zł/m²34,90 m² 2 617 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

3 pokojowy lokal na wynajem - 34m2 - idealny pod usługi/handel/magazyn. Rejon królewska / początek lea - wszysko nowe 100% Lokalizacja: krowodrza, okolice Kleparza, ul. Lea, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 zł24,50 m² 111,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka jest w pełni umeblowana i znajduje się w nowoczesnym budynku zarządzanym przez firmę resi4rent. Całodobowa ochrona, parking, windy, wszystkie media, wi-Fi, tv, pomoc techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł83,50 m² 22 742,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

102,88 zł/m²58 m² 5 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Od zaraz lokal N- idealny na fryzjera, kosmetykę - w eleganckim budynku - w centrum Krakowa Dostępne- od zaraz. 4 pomieszczenia + łazienka z zapleczem socjalnym + komunikacja = ok 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41,10 m² 21 897,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Nowa 5 Dzielnica przy ul. Wrocławskiej 53D. Osiedle nowa 5 dzielnica |.

Szczegóły ogłoszenia

136 zł/m²308 m² 41 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają wyposażoną powierzchnię biurową w obiekcie biurowym Galileo przy ul. Armii Krajowej 18 w Krakowie. Prezentowana propozycja wynajmu wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł96 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 96m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł35 m² 110 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dwupokojowe, nowe mieszkanie do wynajęcia, położone w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej. Znakomita lokalizacja. Mieszkanie jest umeblowane, z tarasem o pow.12 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł48,24 m² 68,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ul. Poznańskiej w Krakowie. Lokalizacja: "kamienice Herbowe" znajdują się przy cichej, bezpiecznej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 174 005 zł55,64 m² 21 100,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł96 m² 19 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krowodrza - inwestycja lokal wynajęty dla siecówki spożywczej Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 830 000 zł10 500 m² 650,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę Krowodrza - Biały Prądnik - ul. Chełmońskiego - Stelmachów. Działka 105 arowa - ok 35 ar budowlane, 70 arów rolne. Działka płaska, prostokątna, uzbrojona, szerokość 41 m.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł23,50 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij