dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica V Krowodrza

791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

791 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 997 000 zł310 m² 9 667,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom dwurodzinny z potencjałem usługowym - Kraków, bronowice Małe lokalizacja: ul. Olkuska, dzielnica Krowodrza / Bronowice Małe. Jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł61,65 m² 15 068,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze danax! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²86,67 m² 6 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu nowoczesną powierzchnie biurową w doskonale skomunikowanej okolicy - ul. Królewska, kraków. Lokalizacja: lokal biurowy zlokalizowany jest w budynku Centrum Biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł21,17 m² 17 713,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Klimatyczna kawalerka W bardzo atrakcyjnej lokalizacji Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków, ul. Starego Dębu Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone przy ul. Starego Dębu w Krakowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł122,59 m² 21 045,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Wyjątkowy apartament W zrewitalizowanej kamienicy W centrum krakowa Wysoki standard wykończenia | Winda | Rewitalizowana kamienica | 3 niezależne sypialnie | Gotowy do zamieszkania Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł21,20 m² 20 518,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Z klimatyzacją ul. Mazowiecka krowodrza, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mazowieckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł21 m² 17 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka, krowodrza - bronowice 361000 zł sprzedaż bez pośrednika mieszkanie 1 pokojowe, na 3 piętrze, po remoncie, budynek ocieplony i zmodernizowany. niedaleko miasteczka studenckiego.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

ul. Racławicka/ ul. Wrocławska - Krowodrza Stara Sprzedamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z 1 968 r. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 42m2 Piętro 4 w 8 piętrowym zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 49 m. położonym na ul. Wrocławska, 53e (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Dostępne od 01.06.2026. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł516 m² 9 496,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna- kamienica na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną kamienicę położoną w poszukiwanej lokalizacji w Krakowie- na Krowodrzy, przy alei Kijowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²45 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę mieszkanie lub lokal usługowy pod biuro. Mieszkanie znajduje się na osiedlu 5. Dzielnica przy ulicy Wrocławskiej 53k (osiedle zamknięte) na 5 piętrze. Lokal posiada 2 pokoje: 1) mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł34 m² 17 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży 34 metrowej kawalerki, zlokalizowane przy ul. Królewskiej 5 tuż przy Placu Inwalidów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 to studio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł55,10 m² 17 059,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł57 m² 14 035,09 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuję za kontakt. Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,4 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 247 092 zł66,96 m² 18 624,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,78 m² 17 101,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Premium Estates prezentuje wyremontowane i nowocześnie urządzone mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Kraków, krowodrza, ul. Królewska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37,80 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam na prezentację mieszkania w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze trzy piętrowego bloku bez windy. Powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: winda, piwnica; W pobliżu: Akademia Górniczo Hutnicza,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowane oraz odświeżone mieszkanie z balkonem o powierzchni 39 m2, znajdujące się w przy ul. Wrocławskiej w nowoczesnej inwestycji Caba Development.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,51 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! lokalizacja: ul. Mazowiecka to serce zarówno Starej jak i obecnej Krowodrzy. Rewelacyjne i szybkie połączenie komunikacyjne z całym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,73 m² 15 069,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy | Krowodrza | klimatyzacja | niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m , położone na 3 piętrze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł57,49 m² 17 046,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim w budynku 7-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Krowodrza ulokowanym na dużej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

865 590 zł40,26 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimatyzowany apartament z balkonem | Bronowice | Galeria Bronowice Gotowy do zamieszkania, zaprojektowany przez architekta apartament 40 m z balkonem w sercu Bronowic nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe W doskonałej lokalizacji kraków - krowodrza - ulica stachiewicza 35a /boczna wrocławskiej Pow. 43.3 m2 6 piętro w bloku 8 piętrowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budynku z bogatym zapleczem dla mieszkańców? Ta oferta jest dla Ciebie! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z zachodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe W doskonałej lokalizacji kraków - krowodrza - ulica bronowicka 77 Pow. 24m2 8 piętro w bloku 10piętrowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,77 m² 14 696,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować stylowe, przestronne mieszkanie, położone w starej części Krowodrzy. Nieruchomość mieści się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł45,20 m² 76,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe , klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.2 m przy ul. Głowackiego 60, w nowej inwestycji City Łobzów w Krakowie! Zostań pierwszym najemcą! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł44,39 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzypokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 44.39 m2 przy ul. Bronowickiej, tuż obok stacji Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej Bronowice i przystanku tramwajowego Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł49 m² 16 224 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy gotowe do wprowadzenia mieszkanie idealne dla rodziny, położone w prestiżowej okolicy łobzowa/krowodrzy! gotowe! Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa sięz z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł40 m² 16 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

wspaniałe mieszkanie na Łobzowie-Krowodrza Lokal gotowy z pozwoleniem na użytkowanie składa się : salon z aneksem sypialnia łazienka Lokalizacja do wrocławskiej ok 400m do Ul Łokietka ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kraków - łobzów - najbliższa okolica ul. Lea - zrewitalizowana kamienica. Nowa inwestycja w sercu Krowodrzy w zielonej i spokojnej okolicy, oddalonej zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł61,50 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

765 100 zł32,06 m² 23 865 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków - łobzów - najbliższa okolica ul. Lea - zrewitalizowana kamienica. Sprzedaż bez podatku pcc! Nowa inwestycja w sercu Krowodrzy w zielonej i spokojnej okolicy, oddalonej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 300 zł71,82 m² 24 510 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930