dowolna

Działki uzbrojone Kraków - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

209 ogłoszeń

11 000 000 zł10 136 m² 1 085,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 1,0136 ha w Krakowie os. Skotniki. Część działki przeznaczona pod drogę publiczną i zieleń urządzoną to ok. 23,5 ar. Reszta (ok. 77,86 ar) pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- - proszę o kontaktowanie się tylko przez whatsapp - - Myśliwiec Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Krakowie, w rejonie ul. Podstawie (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł877 m² 1 653 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana zakamycze! rejon ulicy Rzepichy i Głogowiec. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze. Media.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 036 m² 437,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2036 mkw w Krakowie w dzielnicy Olszyny. Najważniejsze informacje powierzchnia 2036m2 (20,3a) wszystkie media w drodze- gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

29 686 850 zł30 605 m² 970 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży atrakcyjna działka usługowa (handel, biura, hotele, obiekty konferencyjne, garaże wielopoziomowe, gastronomia) o pow. 3,0605 ha w Krakowie Olszanicy. Zapisy planu zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł7 800 m² 551,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 78 ar w Swoszowicach. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni około 40 ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

20 arowa mieszkaniowo usługowa Możliwość wybudowania dwóch budynków w sumie 1357m2 lub jednego o powierzchni 1357m2.Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa jest zabudowa (4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

4 160 zł520 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie do wynajmu działka o powierzchni 520 m kw. Działka położona przy drodze Gminnej asfaltowej. Wszystkie media w granicy działki. Działka płaska, ogrodzona. Możliwość wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

12 513 600 zł7 584 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowa o pow. 75,84 ara zlokalizowana w Krakowie, dzielnica Krowodrza - Bronowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym. około.: 115.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 004 m² 296,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Kraków, nowa Huta, łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m , położona na obrzeżach Krakowa, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł300 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z budynkiem położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga z kostki brukowej, otoczenie bloków mieszkalnych. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł8 098 m² 184,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - inwestycyjna przy ulicy Igołomskiej Działka budowlana o powierzchni 8089 m 2 w kształcie dwóch przylegających prostokątów o wymiarach: 30x180 m oraz 15x150.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł10 400 m² 701,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż unikatową działkę o łącznej pow. ok. 91,17 a (+ udział w dodatkowej działce i służebność w drodze dojazdowej) przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł411 m² 1 457,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować działkę budowlana o powierzchni 411 m^2 położoną w Mistrzejowicach. Nieruchomość mieści się przy ulicy Mistrzejowickiej, która.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł901 m² 1 098,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,01 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 12 arowa widok zarzecze! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media, łącznie z ogrzewaniem miejskim są w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł11 800 m² 296,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona przy ulicy Glinik, wadów, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Nieruchomość o powierzchni 1,18 Ha/ 118,57 arów/ 11857 m2 o wymiarach 34 x 360.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł322 m² 680,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż udział 1/2 w działce budowlanej 318 m teren mn.6 (zabudowa jednorodzinna) przy ul. Mochnackiego w Krakowie. Tecnocasa prezentuje na sprzedaż udział 1/2 w działce.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 8 arowa - płaska szerokość 33m.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 395 m² 1 433,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o pow. 13,95 ar, zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy ok. 160m2 w Krakowie os. Skotniki. Dom pochodzi z lat przedwojennych, zbudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł4 200 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka budowlana znajdująca się W libertowie blisko granicy Z krakowem oferta tylko W biurze nieruchomości danax Wyjątkowa działka o dużym potencjale, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 500 m² 1 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

15arowa z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu indywidualny projekt , rozłożysta bryła( możliwe dokonanie zmian poprzez projekt zamienny ) , jednorodzinny o pow. Dwie kondygnacje bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

69 303 000 zł54 094 m² 1 281,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Stan otoczenia nieruchomości Działki znajdują się w północno-zachodniej części miasta Krakowa, w dzielnicy Krowodrza (dzielnica adm. Prądnik Biały, osiedle Bronowice Wielkie - Tonie), przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy i zagospodarowania terenu. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Obozowej na Ruczaju. Dla przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł864 m² 798,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Brogi 1/4 udziału w działce z pozwoleniem pum 607 m Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę inwestycyjną 1/4 udziału w działce budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 683 m² 162,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Sidzinie, kraków - 3683 m z możliwością zabudowy bliźniaczej Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3683 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 200 m² 1 078,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa w Skotnikach o powierzchni 1 hektar i 2 ary. Atuty. położona przy drodze gminnej utwardzonej. dojazd do działki z dwóch stron objęta mpzp jako tereny.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł17 600 m² 254,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działek w Krakowie w dzielnicy Branice, działki położone są w okolic ulicy generała Michała Karaszewicza Tokarzewskiego o powierzchni 1,76ha. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł214 m² 3 972 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 214m2 zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Królewskiej. Dla działki wydane jest prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalno usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł5 600 m² 1 268 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad pół hektara Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania w większej cześci pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą. Rejon ulicy Gajowej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł2 000 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Krakowie w Skotnikach o pow. 2000 m2. Nieruchomość znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 350 m² 177,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlano - rolna o powierzchni 5350m2 położona w Krakowie Podgórzu - Kosocice ul. Koszutki / Szczegów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł1 491 m² 2 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana piaski wielkie!bezpośrednie sąsiedztwo Szpitala Uniwersyteckiego, wydziału Farmacji uj i akademików uj, galerii Mozaika. Teren przeznaczony w studium pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 258 m² 885,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna budowlana działka przy ul. Leona Petrażyckiego w Krakowie! Działka położona jest w urokliwym miejscu cichym miejscu z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 487 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czyżyny al. Jana pawła II ok. 15 ar zgodnie planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy usługowej z przeznaczeniem pod usługi między innymi pod akademik, hotel, biurowiec. wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 536 m² 1 139,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się na Dębnikach przy ulicy Tynieckiej. Opis: działka ma kształt zbliżony do prostokąta Szerokość +/- 23m Długość +/- 65m.

Szczegóły ogłoszenia

3 372 600 zł6 133 m² 549,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli szukasz dużej, w pełni uzbrojonej działki z potencjałem inwestycyjnym w spokojnej części Krakowa, to jest oferta dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Wolfies House prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł5 615 m² 1 175,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! |r| Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5615 m2 w Krakowie, dzielnicy Nowa Huta. Najważniejsze informacje: w mpzp oznaczona jako mn.1 - Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł5 968 m² 603,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne o powierzchni 59,68 ar (5 968 m ), położone w Krakowie w rejonie ul. Traczy / ul. Bugaj, w spokojnej okolicy z dominującą zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł850 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Kraków, czyżyny 850 m Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 850 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji Kraków, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł4 714 m² 422,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W krakowie | bezpośrednio przy drodze publicznej | media W drodze Duża i kształtna działka w Krakowie przy ulicy Bugaj wschodniej części Krakowa. Na sprzedaż.