Serce 0 Ulubione

Domy Kraków Osiedle Rżąka

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

630 000 zł90,60 m² 6 953,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Swoszowice - myślenicka Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł222 m² 15 090,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Krakowa na osiedlu Kostrze, na terenie Tyniecko-Bielańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 195 zł61,55 m² 16 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 937 m²

Oferujemy Państwu apartament o metrażu 61,55 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienka, wiatrołap, komunikacja Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 890 000 zł165,60 m² 17 451,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom | Na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego *****.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł355 m² 10 141 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:160 m²

Mistrzejowice , duży dom - lokal komercyjny + 3 mieszkania Okolice ulicy Wojciecha Korfantego. Układ pomieszczeń na kilku kondygnacjach pozwala na wykorzystanie w celach biznesowych (gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł149 m² 19 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Royal Space pełni rolę oficjalnego biura sprzedaży inwestycji dewelopera - Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję - domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym, posadowiony na widokowej działce w południowej części Krakowa - Podgórze os.Opatkowice Dom zlokalizowany na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia