dowolna

Domy pod klucz Kraków - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 219 000 zł95 m² 12 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Borek Fałęcki,Kraków

2 599 000 zł149 m² 17 452,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Dom w wysokim standardzie z dużym tarasem i ogrodem - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 859 000 zł144 m² 12 909,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

4 199 000 zł410 m² 10 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Przedstawiamy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ponad 410 m , położony w malowniczej części dzielnicy Wola Justowska. Ten solidnie wybudowany, komfortowy dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiła

Borek Fałęcki,Kraków

3 399 000 zł212 m² 16 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja 177 m | 6 sypialni | ogród ~320 m | garaż | oferta na wyłączność Dla osób, które stawiają na świetną lokalizację, maksymalny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 535 000 zł117 m² 13 119,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Brak czynszu! Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz! - Klucze na już, mamy wolne ekipy remontowe, możemy wesprzeć w wykończeniu! zadzwoń I umów się na spotkanie! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 199 999 zł96 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł96 m² 12 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 499 000 zł118 m² 12 703,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,Kraków

1 698 000 zł163 m² 10 417,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnym i zielonym osiedlu domków jednorodzinnych w krakowskiej Sidzinie. Nieruchomość o powierzchni 163.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyżynna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 750 000 zł132 m² 13 207,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Lokalizacja: dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany jest na na ul. Wyżynnej w Krakowie, położonej w dzielnicy Kraków - Podgórze Duchackie. Dom z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 249 000 zł117 m² 10 675,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Skotniki,Kraków

2 780 000 zł273 m² 10 183,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. W całym domu znajdują się panele podłogowe przystosowane do ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wolica,Kraków

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 118 m duża działka 875 m | kraków nowa huta (wolica) Cena: 1 099 000 zł Rynek pierwotny | Oferta na wyłączność prestiż, przestrzeń, spokój Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rysi Stok

Wola Justowska,Kraków

2 900 000 zł117 m² 24 860,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom Wolnostojący 116.65m2 wykończony Wola Justowska/Kraków. Oferta bez Prowizji! Bez podatku pcc! Księga wieczysta założona! Budynek odebrany do użytku! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skotniki,Kraków

14 000 zł273 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Obowiązuje najem okazjonalny lub umowa minimum 1 rok. , kaucja 2 krotność czynszu. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa - możliwość spotkania w weekend zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

12 000 zł162 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Nowoczesny i luksusowy dom do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji i bardzo dobrej cenie! Wola Justowska - tuż przy Lasku Wolskim. Dom świeżo wykończony przygotowany do przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 900 000 zł117 m² 24 860,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Wykończony pod klucz | Nowoczesne wnętrze | Zakup bezpośrednio od inwestora Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,96 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

3 100 000 zł360 m² 8 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy do Państwu dosprzedaży dom wolnostojący w Swoszowicach Dom trzykondygnacyjny, położony na 14 ar ładnie zagospodarowanej działce. Parter: - wiatrołap, przedpokój, salon dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

940 000 zł75 m² 12 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 65-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 499 000 zł117 m² 12 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podgórki Tynieckie

Tyniec,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

957 000 zł78 m² 12 269,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowy, komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 78 m2 (pow. użytkowa 69 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

549 000 zł49 m² 11 142,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedsprzedaż - najlepsza cena Niezależna część budynku 2-rodzinnego - Apartament z ogrodem | parter | osobne wejście Lokalizacja - Kliny, kraków Inwestycja położona w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Не потрібна згода міністерства! Спілкування польською або англійською мовою! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Borek Fałęcki,Kraków

2 700 000 zł149 m² 18 130,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Unruga

Dębniki,Kraków

2 350 000 zł271 m² 8 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowa ofertę ostatniego domu wolnostojącego w Skotnikach. czyli jednym z najatrakcyjniejszych obszarów Krakowa, należącym do dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia