dowolna

Domy pod klucz Kraków - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 589 000 zł167 m² 9 499,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów dom wykończony pod klucz! Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Opatkowice,Kraków

6 950 zł200 m² 34,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

English version below wynajmę dom wolnostojący kraków swoszowice opatkowice dwa garaże działka 6,33 ar ogrzewanie podłogowe 4 sypialnie posiada panele słoneczne Do wynajęcia dom: o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 188 900 zł125 m² 17 537,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Prestiżowa inwestycja ekskluzywne domy W zabudowie bliźniaczej wola justowska|park decjusza|las wolski gotowe do odbioru oferta specjalna - jacuzzi gratis prowizja 0% Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chwistka

Wola Justowska,Kraków

9 900 zł260 m² 38,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Do wynajmu piękny, przestronny dom w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska. Usytuowany w spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta zapewni lokatorom zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

885 000 zł75 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 70-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bieżanów,Kraków

1 350 000 zł115 m² 11 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

891 000 zł78 m² 11 423,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 78 m2 (pow. użytkowa 69 m2) z 73-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogucianka

Dębniki,Kraków

1 790 000 zł153 m² 11 670,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

0% prowizji od Kupującego Firma bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż dom położony w bardzo niezwykłym miejscu, bo na terenie jednego z najnowocześniejszych osiedli w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kownackiej

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

6 500 zł150 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

English version below Bądź pierwszym najemcą! Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia nowy dom, położony na Wzgórzach Krzesławickich. Lokalizacja Ulica Marii Kownackiej, jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

2 100 000 zł504 m² 4 563,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:717 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom o powierzchni około 504m , z lat 80, usytuowany na działce o powierzchni 7,17ar położony w Krakowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Olszanica,Kraków

2 690 000 zł165 m² 16 319,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:619 m²

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Krakowie - Olszanicy Gotowe do odbioru Przestronny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wola Justowska,Kraków

2 176 000 zł124 m² 17 496,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mieszkania gotowe do odbioru! 124M2 Z ogródkiem I tarasem na dachu Prestiżowa dzielnica Krakowa - Wola Justowska! To tu przy ul. Wiosennej znajduje się nowoczesne osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Krowodrza,Kraków

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny, przestronny dom o wysokim standardzie w prestiżowej lokalizacji Kraków, salwator ( Stary Salwator). Oferuję do wynajęcia nowo wybudowany dom o powierzchni 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nad Zalewem

Wola Justowska,Kraków

2 099 500 zł208 m² 10 079,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Wola justowska środkowy lokal Z garażem W bryle I ogrodem teren zamknięty | 5 pokoi | klimatyzacja | strych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

1 499 000 zł127 m² 11 803,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj W nowoczesnym domu pod krakowem W pobliżu swoszowic N20 Nieruchomości oferuje nowy, 5-pokojowy dom z garażem o powierzchni 127 m , w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kazimierz,Kraków

2 295 000 zł185 m² 12 405,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Zamieszkaj W domu klasy premium na płd. Wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje nowy, 3 poziomowy dom wolnostojacy z garażem i ogrodem o powierzchni 185 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Berwińskiego

Azory,Kraków

2 600 000 zł340 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna - działka wraz z budynkiem mieszkalno-usługowym. Grunt o powierzchni 346 m2 na którym stoi dwukondygnacyjny (z zewnętrzną klatką schodową),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

1 295 000 zł168 m² 7 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas okazyjnie niska cena do dużej negocjacji -dom lub 2 mieszkania z osobnymi wejściami możliwość zakupu na kredyt a także rozłożenie płatności w czasie Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaracza

Żabiniec,Kraków

2 150 000 zł327 m² 6 574,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy dom z ogrodem o powierzchni 327 m , położony na Żabińcu przy ul. Jaracza! Ta unikatowa nieruchomość to oferta premium, którą wyróżnia przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Prądnik Biały,Kraków

2 100 000 zł327 m² 6 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

All in One Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego na Białym Prądniku w pobliżu Placu Imbramowskiego oraz Szpitala Jana Pawła II oraz Szpitala Narutowicza. Dom 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

1 640 000 zł297 m² 5 521,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaproponować nowoczesny i niezwykle przestronny dom położony w Niepołomicach w pobliżu Puszczy Niepołomickiej na prawie 9 ar działce. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieniarzówny

Ruczaj,Kraków

1 699 000 zł176 m² 9 653,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni ok 176 m , usytuowany w prestiżowej dzielnicy Krakowa, ruczaj, przy ul. Kobierzyńskiej. Idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 186 800 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty W zabudowie bliźniaczej W ofercie posiadamy też jeden dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kraków

Rybitwy,Kraków

1 850 000 zł189 m² 9 809,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym / garażem. Nieruchomość znajduje się Krakowie (rybitwy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bogucianka

Kraków,małopolskie

749 900 zł126 m² 5 932,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:132 m²

- energooszczędny - w cenie fotowoltaika - Ogrzewanie podłogowe w całym domu - Rekuperacja - Brak Czynszu - Światłowód - Kanalizacja - przystanek autobusowy przy inwestycji - do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kliny,Kraków

1 999 000 zł218 m² 9 169,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Polecam Państwa uwadze nieruchomość znajdującą się na krakowskich Klinach u zbiegu ulic Narvik i Zawiszy. Działka o powierzchni 415 mkw zabudowana domem wielorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gołąba

Swoszowice,Kraków

2 880 000 zł260 m² 11 076,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Stylowa rezydencja Z widokiem na panoramę miasta I tatry! góralski domek Z bali dla gości! Posiadamy w swojej ofercie elegancką rezydencje o powierzchni 260m2, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

1 449 000 zł108 m² 133,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Oferta na wyłączność. ul.Eden - Nowa Huta - Nieopodal Przylasek Rusiecki. Biuro nieruchomości vibehome ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która przeniesie Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 350 000 zł115 m² 11 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

1 299 000 zł172 m² 7 574,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Emmerson prezentuje Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Kraków, w dzielnicy Swoszowice, położony na działce o pow. 581m2, wybudowany w 2014 roku w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imielna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 989 000 zł162 m² 12 292,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wszystkim Klientom, poszukującym przytulnego domu wolnostojącego z pięknym ogrodem z dostępem do pełnej infrastruktury miasta Krakowa, serdecznie polecam prezentowaną ofertę. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Fosą

Swoszowice,Kraków

3 059 000 zł200 m² 15 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Eng version below Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić nowoczesny dom wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość położona na 15 arowej działce. Jest to idealna opcja dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

995 998 zł101 m² 9 890,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Kraków-Modlnica. Wszędzie blisko, zaciszna okolica i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Borek Fałęcki,Kraków

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność. Ładnie wykończony dom na sprzedaż na Borku Falęckim. W zależności od potrzeb i wymaganego standardu może wymagać remontu. Częściowo zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 184 175 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieniarzówny

Ruczaj,Kraków

1 759 000 zł176 m² 9 994,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

1 143 000 zł116 m² 9 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Ostatni wolny dom - gmina wielka Wieś zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wichrowa

Kliny,Kraków

3 899 000 zł456 m² 8 546,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy trzykondygnacyjny dom wykończony W bardzo dobrej jakości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Styki

Kraków,małopolskie

2 290 000 zł192 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Super oferta sprzedaży domu, zlokalizowanego w znakomitej lokalizacji, w Krakowie. W bliskim sąsiedztwie stacja kolejowa Kraków-Łobzów: kraków-Główny 5min Kraków-Lotnisko 13min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gołąba

Swoszowice,Kraków

2 880 000 zł260 m² 11 076,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij