dowolna

Domy pod klucz Kraków - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Не потрібна згода міністерства! Спілкування польською або англійською мовою! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

9 900 zł142 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem Doskonała lokalizacja | Ogród | 2 miejsca postojowe | Brak czynszu | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle I sauna Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wody

Skotniki,Kraków

1 490 000 zł195 m² 7 653,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Dzwoń śmiało! Nie pobieramy prowizji od kupującego. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, znajdującego się w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 349 000 zł123 m² 10 967,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności dom W zabudowie bliźniaczej | 123 m | skotniki | dostępny dla obcokrajowców Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tyniecka

Tyniec,Kraków

3 500 000 zł330 m² 9 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 786 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Krakowie, przy ulicy Tynieckiej. Działka o powierzchni 28 arów znajduje się na terenie przeznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa - możliwość spotkania w weekend zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Przegorzały,Kraków

5 500 000 zł294 m² 18 681,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom o pow. użytkowej 248m2(całkowita 294,41m2), położony na działce 670m2, znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wolica,Kraków

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Opis To miejsce stworzone dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i prywatności w granicach Krakowa duża działka, kameralne otoczenie i niska zabudowa sprawiają, że dom daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myślenicka

Swoszowice,Kraków

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:693 m²

Dom 350 m , 3 kondygnacje + poddasze | Kraków, ul. Myślenicka Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 350 m , położony na działce 6,93 ara w Krakowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł96 m² 12 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 599 000 zł118 m² 13 493,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 890 000 zł143 m² 13 182,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 140m2 z garażem w bryle budynku na Woli Justowskiej. Powierzchnia: 143,37m (w tym garaż w bryle budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 099 000 zł208 m² 10 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Oferta domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej z garażem dwustanowiskowym i ogródkiem. Oferta sprzedaży domu skierowana jest dla dużej rodziny, która chciałaby zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

3 820 000 zł340 m² 11 235,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w samym sercu zielonej prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej. Opis nieruchomości Elegancki, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Faustyny

Łagiewniki,Kraków

2 000 000 zł210 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Brak prowizji od kupującego! Prezentujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 210m2/całkowitej 280m2, na ponad 2a działce w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 4km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dożynkowa

Krowodrza,Kraków

4 199 000 zł360 m² 11 663,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:379 m²

Na sprzedaż w pełni zrewitalizowana kamienica inwestycyjna zlokalizowana przy ul. Dożynkowej 19, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Witkowickiego. Nieruchomość o wartości historycznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrowolskiego

Skotniki,Kraków

2 780 000 zł273 m² 10 183,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom o wysokim standardzie. Bez pcc. Bez Prowizji Cena do negocjacji. Skotniki, kraków spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krowodrza,Kraków

2 899 000 zł116 m² 24 991,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom gotowy do zamieszkania | Wola Justowska | ogród, garaż i prywatne jacuzzi na dachu Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od pierwszego kroku czujesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chojnicka

Swoszowice,Kraków

2 100 000 zł344 m² 6 104,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:267 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem Kliny, ul. Chojnicka Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 344 m (w tym piwnica i poddasze),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Becka

Zwierzyniec,Kraków

2 449 000 zł175 m² 13 994,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom z widokiem olszanica/wola Justowska, kraków opis inwestycji Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142 m użytkowej (175 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Samozwaniec

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

1 850 000 zł270 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:544 m²

Dom 270 m z ogrodem i garażem Wzgórza Krzesławickie Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 270 m , położony na dużej działce 544 m przy ul. Magdaleny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Dębniki,Kraków

2 850 000 zł216 m² 13 223,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 215,53 m , położony na widokowej działce o powierzchni 1692 m w spokojnej, zielonej części Krakowa. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 625 000 zł415 m² 6 327,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z potencjałem: mieszkalno-usługowy 415 m na działce 793 m Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi Zamieszkaj, zainwestuj, zrealizuj wizję W sercu Woli Justowskiej przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Borek Fałęcki,Kraków

2 690 000 zł280 m² 9 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Dom 3-poziomowy z dużą działką w Skotnikach, kraków ul. Obrońców Tobruku Powierzchnia użytkowa: 280 m (wszystkie kondygnacje) Działka: 14,4 ara (1 440 m ) Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 499 000 zł117 m² 12 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 178 000 zł121 m² 9 735,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w okolicy Prądnika Białego przy ul. Łokietka. Super alternatywa do mieszkania w bloku! Dom: - parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł117 m² 24 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończone pod klucz! Przyjedź z walizkami i wprowadź się na już! Zadzwoń i umów się na spotkanie! premium lokalizacja! piękna inwestycja W świetnej okolicy! Dom ma 117m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórki

Swoszowice,Kraków

3 399 000 zł250 m² 13 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Oferta sprzedaży pięknej, okazałej rezydencji o powierzchni 194,5m2 położonej na wspaniale zagospodarowanej działce o powierzchni 2548m2 Dom składa się z: piwnica: - 2 garaże na 3 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dębniki,Kraków

1 670 000 zł118 m² 14 140,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Połówka bliźniaka stanowiąca w pełni wykończony i wyposażony lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 118.1m2 użytkowej 104.17m2 z ogrodem około 200m2 domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grębałowska

Grębałów,Kraków

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych domów na kameralnym Osiedlu Grębałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 990 000 zł242 m² 13 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

English version below |r| Property prezentuje nowoczesny dom o otwartej przestrzeni i funkcjonalnym, minimalistycznym wnętrzu w zielonej okolicy. Lokalizacja: dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

7 850 000 zł367 m² 21 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja wyjątkowa willa Z basenem I prywatnym spa na woli justowskiej Luksusowy standard | Basen i oranżeria | Strefa wellness i jacuzzi | Wysokość pomieszczeń 3,2 m | Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 900 000 zł125 m² 23 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy inne wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * * dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Darasza

Bieżanów,Kraków

8 500 zł100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z ogrodem wykończony W wysokim standardzie Kameralna okolica | Ogród | Tarasy | Wysoki standard | Po generalnym remoncie | Funkcjonalny układ Mamy przyjemność zaprezentować dom położony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij