dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Kraków

210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

5 655 000 zł378 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnej Willi położonej w sercu Woli Justowskiej. Opis nieruchomości - Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł252,20 m² 13 481,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:827 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany 2012 roku dom w Krakowie w historycznej dzielnicy Nowej Huty - Mogile, o powierzchni całkowitej 252,2m2 (242m2 użytkowej), na 8,5a działce w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł135,10 m² 15 914,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowy bliźniak w prestiżowej, willowej części Krakowa Pragnę Państwu przedstawić niezależną część bliźniaka o powierzchni ok. 135 m , położoną na działce 293 m , przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Szukasz dużego domu w Krakowie - ta ALTERNATYWA jest dla ciebie! Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w kameralnej i zielonej części Krakowa przy ul. Jontkowa Górka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł343,60 m² 7 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od Rynku Głównego, z bardzo dobrą komunikacją i dojazdem do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł415 m² 5 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość na południu Krakowa - duży dom wolnostojący z częścią produkcyjno-usługową. Dom z 1980 ro pow. 415 m2 posadowiony jest na 15-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł229 m² 8 510,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, do których od razu chce się wracać. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom 125 m na wynajem kraków podgórze garaż, ogródek, balkony opis nieruchomości Paradigm Capital prezentuje do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 125.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom dwupokoleniowy na dużej działce 30 arów komfort, przestrzeń i ogromny potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż przestronny dom dwupokoleniowy, położony na pięknej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 999 zł240 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość u podnóża Kamedułów dom 240 m na działce 25 arów w bardzo bliskiej okolicy Wisły! Cena jest do negocjacji. Masz pytania? Zadzwoń chętnie rozwieję wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł90,60 m² 8 752,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł20 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:20 m²

Wyłącznie w realdom - nie szukaj dalej. Nieruchomości dochodowa - na czysto 2000 zł / mies. Unikalny Mini domek z księgą wieczystą jako lokal mieszkalny z mediami centralnymi. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł364 m² 9 887,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:640 m²

Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Kraków, tuż przy Rondzie Polsadu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 135 000 zł270 m² 7 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ostatni segment na sprzedaż w pięknej okolicy, bez prowizji! Możliwość dokupienia większej działki. Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż - bez prowizji - 2 nowoczesne segmenty w zabudowie bliźniaczej na Bielanach, do wykończenia. Cicha okolica z pięknymi terenami zielonymi od strony ogrodu - nie do zabudowy. 120 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł168 m² 16 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom rodzinny w zabudowie bliźniaczej, z wydzielonym osobnym mieszkaniem w przyziemiu, w dzielnicy bezpośrednio sąsiadującej ze ścisłym centrum Krakowa - oto alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł269,60 m² 6 083,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:882 m²

Do sprzedania dom 231 m2 przy ulicy Darwina dzielnica wzgórza Krzesławickie. Działka 882m2 Dom w którym mogą mieszkać dwie rodziny. Dwa oddzielne wejścia. Lokalizacja przy osiedlu Grębałów.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 000 zł233 m² 14 763,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Nowoczesny dom z przepięknym widokiem na Kraków Swoszowice english description below - please do not hesitate to contact us Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie do sprzedaży dom o pow. 260 m kw (240 użytkowej), położony na płaskiej, ogrodzonej działce o pow. 1400 m kw. Atuty Na działce jest usytuowany jeszcze jeden budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł372 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom z włoskim klimatem na bazie amerykańskiego projektu ul. Petofiego, kraków english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy dom z włoskim klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł392 m² 14 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 939 m²

Willa z basenem w prestiżowej lokalizacji | Wola Justowska | 392 m | działka 19,39 ar [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł273 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Obowiązuje najem okazjonalny lub umowa minimum 1 rok. , kaucja 2 krotność czynszu. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł101,30 m² 10 355,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

mHouse Kraków Lokal B2 | 101,3 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560,10 m² 6 963,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 082 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 3082 m , zabudowana dużym, funkcjonalnym domem podzielonym na dwie niezależne części: w pełni wykończoną część.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł343,60 m² 7 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować komfortowy, przestronny dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Krakowa, przy ul. Gaik. Dom jest położony zaledwie 7 kilometrów od Rynku Głównego, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (opatkowice). To idealne miejsce dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł101,05 m² 15 338,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej - podgórki tynieckie, kraków Stan wykończony | 202,10 m | do wyboru 2 segmenty | od 15 000 zł/m Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wysoki poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł530 m² 8 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, blisko Krakowa niecodzienna nieruchomość W sercu bielańsko-tynieckiego parku krajobrazowego Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom wolnostojący, 6 -7 pokoi, działka 1156m2, bronowice/prądnik Biały Jeśli szukasz bezpiecznego i spokojnego miejsca dla swojej rodziny, a Twoje poszukiwania koncentrują się na północnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 970 000 zł414,19 m² 14 413,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Szukasz domu, który można pokazać bez wstydu? Takiego, który zbudowany został z myślą o komforcie, reprezentacji i niezależności energetycznej? Dom z basenem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183,19 m² 8 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: robert 510 297 *341 Oto Alternatywa Dom wolnostojący | 183,19 m | Kraków Dębniki / Tyniec Szukasz nowoczesnego domu z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - stabilny dochód Oferujemy na sprzedaż dom inwestycyjny na działce o powierzchni 315 m , idealny pod wynajem długoterminowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 200 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Koszarówka. Lokalizacja Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, siłowni, spa oraz wielu punktach.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na noclegi dla pracowników. Prezentujemy w ofercie wynajmu dom na dużej działce w Nowej Hucie blisko Przylasku Rusieckiego na ul. Siejówka. W ręce najemców zostaje oddany dom.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł90,60 m² 6 953,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Swoszowice - myślenicka Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

English version below sprzedam dom wolnostojący kraków swoszowice opatkowice dwa garaże działka 6,33 ar ogrzewanie podłogowe 4 sypialnie posiada panele słoneczne Do sprzedania dom: o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,84 m² 14 946,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij