dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Bronowice Wielkie

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Rynek pierwotny

454 407 zł27,21 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie pod inwestycję / dla studenta! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł39,52 m² 21 988,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować ofertę nowego, świeżo wykończonego mieszkania w standardzie premium, położonego na ostatnim, 6 piętrze kameralnej inwestycji z 2025 rok przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1b/14 - 2-pokojowe mieszkanie z osobną sypialnią i ogródkiem | Bronowice | 41,09 m + balkon 9 m Wykończone z meblami i agd wykończone 2 pokoje Z balkonem I meblami.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł93,40 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 93,4 m2 przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 085 155 zł70,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Fenig Home prezentuje do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78 m , usytuowane na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Chełmońskiego 72.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 471 zł38,12 m² 17 090 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bardzo atrakcyjna inwestycja położony w północnej, zielonej części Krakowa. W pięciu kameralnych segmentach zaprojektowano 96 mieszkań o powierzchniach od 38 do 100 m2. Na parterach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 410 zł74,22 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji lokalizacja Inwestycja położona jest w Krakowie przy ul. Stelmachów, w zielonej części krakowskich Bronowic. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

W ofercie mieszkanie położone w Starych Bronowicach, 150 m od przystanku tramwajowego , 49 m2, na 1 piętrze niskiego bloku z cegły co sprzedajemy? Mieszkanie jest jasne, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Lindego

Bronowice Wielkie,Kraków

525 000 zł25,01 m² 20 991,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dostępna od zaraz garsoniera bronowice inwestycja lindego 2 noho Do sprzedania nowa garsoniera w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Lindego 2. Opis inwestycji widok na równowagę.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł25,50 m² 18 392,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 25,5m2 w Krakowie ul. Radzikowskiego english version below Lokalizacja: kraków, ul. Radzikowskiego Cena: 469 000 zł Powierzchnia: 25,5 m Piętro: 5 piętro w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 407 zł454 407 m² 1 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

3 kameralne Budynki więcej niż mieszkania: inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy oczekują od życia czegoś więcej niż tylko czterech ścian. Kompleks obejmuje hektar starannie.

Szczegóły ogłoszenia

44,91 zł/m²102,66 m² 4 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. brutto 102,66m 2 i pow. netto 89,27m 2 usytuowany na parterze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 370 zł101,01 m² 13 319,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu dwupoziomowego na sprzedaż o powierzchni 110,04 m2 przy ul. Stawowej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

545 875 zł31,32 m² 17 428,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1c/21 - mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem | Bronowice | 31,32 m + taras 9 m + piwnica 2,91 | Gotowe do odbioru - promocja - do potwierdzenia tel. Nowoczesne 2 pokoje Z dużym tarasem -.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł64 m² 13 578,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego i przestronnego 3-pokojowego mieszkania w bloku z 2010 roku zlokalizowanego w komfortowej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41,51 m² 57,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Budynek usytuowany jest nieopodal centrum handlowego Galeria Bronowice oraz Factory Kraków. Jest to lokalizacja świetna zarówno dla osób pracujących, jak i chcących zaznać relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł48,50 m² 18 432,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2 położone przy ulicy Sosnowieckiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 620 zł41,02 m² 17 811,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 774 zł67,84 m² 13 159,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 Funkcjonalne 3 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

70,45 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom wolnostojący, 6 -7 pokoi, działka 1156m2, bronowice/prądnik Biały Jeśli szukasz bezpiecznego i spokojnego miejsca dla swojej rodziny, a Twoje poszukiwania koncentrują się na północnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 368 zł45,76 m² 17 927,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

44,91 zł/m²34,56 m² 1 552 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 34.56 m 2 i pow. netto 25.60 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

496 846 zł28,23 m² 17 599,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1b/9 nowe mieszkanie Z ogrodem W bronowicach - możliwość 2 pokoi - gotowe do odbioru Szukasz nowoczesnego mieszkania z własną przestrzenią zieloną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł65 m² 16 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i garażem przy ul. Sosnowieckiej english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 390 zł53 m² 15 573,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% W ofercie ponad 50 inwestycji na terenie Krakowa i okolic. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Bronowice Wielkie. To 3.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kraków ul. Radzikowskiego | 50 m2 english version below Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Radzikowskiego Cena: 695 000 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł174 m² 45,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z dużą działką Kraków, ul. Pasternik [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na wynajem, przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice Wielkie, okolica ul. Ojcowskiej Do wynajęcia w zadbanym domu jednorodzinnym osobne mieszkanie o pow. ok. 30 m2: przedpokój, pokój, kuchnia, łazienka. Używalność zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł43,58 m² 15 993,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% W ofercie ponad 50 inwestycji na terenie Krakowa i okolic. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Bronowice Wielkie. To 2.

Szczegóły ogłoszenia

730 620 zł41,38 m² 17 656,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1a/3 - 2-pokoje z ogródkiem / tarasem 34,8 m2 Bronowice | 41,38 m + balkon 3,76 m + piwnica 2,30 | Gotowe od ręki funkcjonalne 2 pokoj - bronowice - gotowe do odbioru Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Bronowice Wielkie,Kraków

72,73 zł/m²11 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.11 m2, położony na drugim pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 620 zł31,32 m² 18 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

928 305 zł63,15 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu dwupoziomowego na sprzedaż o powierzchni 63,15 m2 przy ul. Stawowej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 760 zł37,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 353 200 zł96 m² 14 095,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian? Na sprzedaż unikalny apartament , w którym wysokość i światło grają główną rolę. To nie jest zwykłe mieszkanie - to dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 560 zł43,41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 27m do 110m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 776 zł43,98 m² 17 980,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Bronowice Wielkie,Kraków

70,27 zł/m²18,50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.18,5 m 2, położony na drugim pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.