Lokal handlowy, ul. Sosnowiecka
Sosnowiecka, Kraków, małopolskie
- 54,55 zł/m²
- 165 m²
- 9 000 zł
Katarzyna Paster...
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Sosnowiecka
Sosnowiecka, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Sosnowiecka
Zaktualizowane: 20 maja 2026
54,55 zł/m² 165 m² 9 000 zł
-Rodzaj budynku:
obiekt biurowo-handlowo-usługowySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 9 000 zł (54,55 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 165 m²; stan: dobry
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0
- Budynek: obiekt biurowo-handlowo-usługowy
- Media: klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1524/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Sosnowiecka, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Przestronny lokal biurowy 165 m2 | okolica Sosnowieckiej
Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Jasnogórskiej i ul. Sosnowieckiej.
Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku o charakterze biurowo-usługowym. Wejście przez klatkę schodową z kontrolą dostępu.
W niedalekiej odległości przystanki autobusowe.
Powierzchnia 165 m2 - wydzielone pokoje biurowe, serwerownia. Dostęp do współdzielonych na piętrze kuchni oraz toalet. (...)
570 960...
570 960 978