dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Bronowice Wielkie

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

49,19 zł/m²218,36 m² 10 741 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. brutto 214,43m 2 i pow. netto 204,22m 2 usytuowany na VIII (ostatnim) piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 453 190 zł100,22 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 100,22 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł90 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rodzinne miejsce z klimatem i przestrzenią gotowe do zamieszkania Tylko 10 min do centrum krakowa! Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum Krakowa z pobliskiej stacji Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł168 m² 14 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

650 000 zł28,18 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

44,91 zł/m²116,83 m² 5 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. brutto 116.83 m 2 i pow. netto 86.54 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 136 zł28,23 m² 18 141,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

12 513 600 zł7 584 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowa o pow. 75,84 ara zlokalizowana w Krakowie, dzielnica Krowodrza - Bronowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym. około.: 115.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem 38,5m z dużym i dobrze doświetlonym salonem (26m ) z aneksem kuchennym! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 560 zł40,95 m² 17 986,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 020 zł71,15 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 71,15 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 116 zł28,06 m² 18 001,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 994 zł109,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralne 5-pokojowe M.C09 W 3 WYMIARY BRONOWICE - PARTER, NOWA INWESTYCJA Q3D LOCUM Parter w kameralnym budynku | 5 pokoi i funkcjonalny układ | Duże przeszklenia i prywatność | Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 994 zł109,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji lokalizacja Inwestycja położona jest w Krakowie przy ul. Stelmachów, w zielonej części krakowskich Bronowic. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 383 000 zł96 m² 14 406,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

American dream Wysokie sufity. Duże przeszklenia. Antresola dająca realną, dodatkową przestrzeń. Mieszkanie dla osób, które chcą czegoś więcej niż standardowego układu - przestrzeni, światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 599 000 zł94 m² 17 010,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 94 m , położone w kameralnej inwestycji w północno-zachodniej części Kraków. Idealna propozycja dla rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kraków

Bronowice Wielkie,Kraków

11 500 zł303 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy hale magazynową nieocieplaną wraz z przynależnym teren o powierzchni 1000mdo wyłącznego użytku najemcy zlokalizowaną w okolicy Galerii Bronowice. Jest to obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

70,20 zł/m²215 m² 15 092 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Stawowa II piętro do wynajęcia 99m2 + 116m2 przeszklonego tarasu Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 99m2 zajmujący część piętra w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

82 zł/m²420 m² 34 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na II piętrze do wynajęcia 420m2 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 420m2 zajmujący całe II piętro w kameralnym biurowcu w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zapolskiej

Bronowice Wielkie,Kraków

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:523 m²

Działka 523 m zabudowana domem jednorodzinnym (zabudowa bliźniacza) oraz budynkiem gospodarczym - oba w stanie do generalnego remontu lub rozbiórki. Lokalizacja zaledwie 3 km od centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Bronowice Wielkie,Kraków

85 000 zł90 m² 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: przejęcie działającego bistro (strona,facebook, umowy na cateringi) lub odkupienie kompletnego wyposażenia gastronomicznego (sprzęt świeży około 1-2 lata). Bistro na Bronowicach, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

568 620 zł31 m² 18 155,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1c/21 - mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem | Bronowice | 31,32 m + taras 9 m + piwnica 2,91 | Gotowe do odbioru Szukasz kompaktowego mieszkania z możliwością wydzielenia sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 355 000 zł96 m² 14 114,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

650 000 zł28 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1a/1 - 2-pokoj owe mieszkanie z osobną sypialnią i ogródkiem | Bronowice | 28,18 m + ogródek 28 m Wykończone z meblami i agd Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Bronowice Wielkie | ul. Starego Dębu Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stelmachów

Bronowice Wielkie,Kraków

846 642 zł59 m² 14 345 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bardzo atrakcyjna inwestycja położona w północnej, zielonej części Krakowa. W pięciu kameralnych segmentach zaprojektowano 96 mieszkań o powierzchniach od 38 do 100 m2. Na parterach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 355 000 zł96 m² 14 114,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chełmońskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

1 650 000 zł130 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, ul. Chełmońskiego, kraków (bronowice) Powierzchnia użytkowa: 101 m (ok. 130 m po podłodze) Liczba pokoi: 4 Piętra: 2 (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Bronowice Wielkie,Kraków

5 900 zł140 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kraków ul. Pejzażowa dom jednorodzinny, wolnostojący. Szukasz do wynajęcia domu dla rodziny? firm? Dobrze się prezentującego? Z bardzo dobrym wyjazdem w Krakowa na autostradę czy lotnisko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnogórska

Bronowice Wielkie,Kraków

924 000 zł77 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

English version below Emmerson prezentuje: do sprzedania wyjątkowo urokliwe i komfortowe mieszkanie z ogrodem. Tomaszowice, pięknie położona wieś, zaledwie 5 km od północno-zachodnich granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

1 600 zł13 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mikro kawalerkę o powierzchni 12,6 m2 położoną na I piętrze zrewitalizowanego i rozbudowanego budynku u zbiegu ulicy Stanisława Przybyszewskiego i Gabrieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Bronowice Wielkie,Kraków

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drodzy Państwo, do wynajęcia piękne, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Stańczyka (inwestycja Oaza Bronowice). Mieszkanie o powierzchni 52 m2 + 18,5 m2 tarasu. Dzięki temu pomieszczenia są duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 219 000 zł65 m² 18 753,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie | Z ogrodem Doskonała lokalizacja | Ogród | Możliwość zaparkowania do 4 pojazdów | Brak opłat za czynsz | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

915 000 zł52 m² 17 596,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie z loggią, klimatyzacją i meblami na wymiar. Bez pośredników, bez pcc. Mieszkanie znajduje się przy ul. Sosnowieckiej 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice Wielkie,Kraków

616 296 zł39 m² 15 802,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - Czerwieńskiego 3. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Bronowice Wielkie,Kraków

1 200 000 zł74 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking i komórka | ul. Wizjonerów, bronowice Wielkie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraków

Bronowice Wielkie,Kraków

2 474 000 zł3 132 m² 789,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaj w parku. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną położoną na Prądniku Białym w Krakowie w pobliskich okolicach Galerii Bronowice. Działka płaska, nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ojcowska

Bronowice Wielkie,Kraków

3 390 zł76 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: do wynajęcia wyjątkowy, stylowy apartament dwupoziomowy o łącznej powierzchni 76 m (poziom 1: 56 m + poziom 2: 20 m ) na 2 piętrze apartamentowca z 2006 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

9 900 zł142 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem Doskonała lokalizacja | Ogród | 2 miejsca postojowe | Brak czynszu | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle I sauna Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice Wielkie,Kraków

2 690 zł66 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem i oddzielną kuchnią przy ul. Katowickiej 105 w Krakowie. Nieruchomość: powierzchnia 66 m , 2 poziomy. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stelmachów

Bronowice Wielkie,Kraków

886 790 zł62 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji i Pcc! inwestycja ukończona - mieszkania gotowe do odbioru. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,45 m . Znajduje się na.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Bronowice Wielkie

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij