dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 289 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 289 ogłoszeń

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy w ekskluzywnej miedzywojennej kamienicy, parking english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł20 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 20m2 na 1 piętrze kameralnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul Al. 29 listopada. Kamienica po kapitalnym remonie. Lokal jest wykonczony,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł29,08 m² 106,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcom. Szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski vibe z chwilą oddechu? To mieszkanie przy Ciszyńskiej 9 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Położone w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

653 830 zł43,30 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł261 m² 11 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący ul. Odrzywolskiego - dębniki, pychowice Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 855 zł60,98 m² 14 887,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do końca maja W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z 3 osobnymi położone przy ul. Łużyckiej 69. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Istnieje wcześniejsza możliwość umówienia się na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Bronowice lokal użytkowy z witryną do sprzedaży 65 m Nieruchomość: lokal użytkowy o powierzchni 65 m , położony w nowo wybudowanym apartamentowcu oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł44,70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż 2 - pokojowe z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 44,7 m2 znajdujące się w samym centrum Krakowa, przy ul. Starowiślnej. - powierzchnia: 44,7 m - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 61m2, znajdujące się w Krakowie w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej "nowa 29 aleja". Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł288 m² 3 298,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o pow. 2,88 ara położona w Krakowie przy ul. Widnej / przecznica od ul. Pilotów /. Działka o numerze 301/4. W granicy działki został wybudowany kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,50 m² 15 219,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m znajdujące się w apartamentowcu tworzącym zaciszne osiedle zlokalizowane na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł25 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym detalu.

Szczegóły ogłoszenia

767 880 zł32,07 m² 23 943,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Mistrzejowice 38 m nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia 2. pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 000 zł103 m² 16 300,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim. Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz po oddaniu inwestycji! zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł48 m² 88,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu apartamentu o pow. 48m zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z widokiem na Wisłę. Lokalizacja Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 45 m2 w dzielnicy Salwator (zwierzyniec) w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. T.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62,04 m² 11 927,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mint property ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny na ul. Reduta w Krakowie. Mieszkanie o pow. 62,04 m2 składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym (jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę na wynajem nowoczesnego apartamentu o pow. 45 m , zlokalizowanego przy ul. Tadeusza Kościuszki 22 w Krakowie. Lokalizacja Tadeusza Kościuszki 22 to.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł54 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w wyjątkowej inwestycji na Grzegórzkach przy ulicy Cystersów.Mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 070 zł33 m² 93,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

8 449 zł74,77 m² 113 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Romana Ciesielskiego 24 w dzielnicy Łęg. Lokal ma powierzchnię 74.44m2: PODSTAWOWE INFORMACJE -powierzchnia open space.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł27,33 m² 20 819,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Cena: 559 000 zł Miejsce postojowe: 61 000 zł (platforma wyższa zakup obowiązkowy) Powierzchnia: 27,33 m + balkon 3,18 m Piętro: 3 / winda Dostępne od zaraz opis mieszkania Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w inwestycji "start City" przy ul. Republiki Korczakowskiej. Inwestycja Inwestycja start city przy ul. Republiki.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł36 m² 20 250 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 36m2 z balkonem, znajdujący się na nowym osiedlu w cichej okolicy przy ul. Walerego Sławka mieszkanie: apartament o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł48,50 m² 51,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 4. piętrze bloku przy ul. Raciborskiej w Krakowie (ruczaj Dębniki). Budynek bez windy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

129,03 zł/m²15,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu gabinet użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej 166. Lokal o powierzchni 15m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł57 m² 19 912 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2-poziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw. położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. św. Kingi. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł32,50 m² 14 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kliny - ul. Soroki 32,5 M2 - balkon - piwnica Do sprzedaży mieszkanie w budynku z 2004 przy ul Soroki w dzielnicy Dębniki / Kliny. To najbardziej "zielona" dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł68 m² 18 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i komfort życia, nie rezygnując z wygody miasta. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł42,03 m² 18 915,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania nowe - wykończone 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na ostatnim piętrze. Klucze dostępne od zaraz. Budynek z 2024 roku. Mieszkanie: 2 pokoje 42,03 m2 7 piętro w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł44,50 m² 13 685,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,46 m² 11 021,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie po swojemu bez zrywania cudzych pomysłów i bez kompromisów? Ta oferta w krakowskich Bieńczycach to idealna baza do stworzenia przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²205 m² 11 275 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowe o o powierzchni całkowitej 205 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Podgórze. Dodatkowe informacje - powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

48,50 zł/m²180 m² 8 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W ofercie do wynajmu lokal który może służyć jako biurowy, magazynowy lub usługowy. Lokal położony jest w budynku o przeznaczeniu usługowo biurowym. Budynek 4 piętrowy zajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł360 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Azory , okolice ul. Ehrenberga ,dom W cichej , spokojnej okolicy W bliskości parku. Dwa trzypokojowe mieszkania I lokal usługowy 50 M2 Z osobnym wejściem. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł753 m² 7 304,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 084 m²

Kraków - Bronowice do sprzedania budynek komercyjny na działce 20,84 ara Do sprzedania wolnostojący budynek komercyjny o powierzchni całkowitej 820 m2, powierzchni użytkowej 753 m2 + duży parking,.