dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prandoty

Prądnik Czerwony,Kraków

1 048 000 zł52 m² 20 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym - Osiedle 29. Aleja, kraków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,92 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu 29. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sowia

Łagiewniki,Kraków

1 639 000 zł107 m² 15 317,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie jest dla osób, które chcą mieć komfort domu, ale bez zabierania sobie całych weekendów na koszenie trawy i pilnowanie dachu. Dwupoziomowe, z ogródkiem, z sensownym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

999 000 zł37 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska | Apartament premium Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska - jednej z najbardziej luksusowych i nowoczesnych realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

750 000 zł68 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Podgórze duchackie - kurdwanów - ul. Wysłouchów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie ul. Wysłouchów w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stróża Rybna

Płaszów,Kraków

935 000 zł70 m² 13 262,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 m , zlokalizowane w spokojnej, cichej części miasta Kraków Płaszów, stróża Rybna. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

619 000 zł47 m² 13 283,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Młyńskiej w w spokojnej i zielonej części Krakowa- olsza, w 10-cio piętrowym budynku (ocieplonym). Lokal o powierzchni 44.40 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefanowicza

Prądnik Biały,Kraków

650 000 zł44 m² 14 725,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna oferta - II piętro - nowa, kameralna inwestycja, tylko 3 segmenty! Ul. Stefanowicza / blisko przystanek Siewna Wiadukt Mieszkanie - 44,33 m2 - składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

611 988 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 399 000 zł67 m² 20 880,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament o metrażu 67 m2 zlokalizowany w inwestycji Tarasy Verona przy ul. Kołowej. Budynek: tarasy Verona to kompleks składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

639 000 zł38 m² 16 798,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

526 295 zł26 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

550 000 zł47 m² 11 822,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Kraków, os. Na Kozłówce - ulica Okólna 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku, blisko komunikacji miejskiej. Oferta na wyłączność Mieszkanie do sprzedaży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

630 000 zł39 m² 15 985,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż oferujemy nowoczesną, przestronną kawalerkę o powierzchni 39,41 m , zlokalizowaną na parterze przy ul. Borkowskiej 9. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

976 756 zł62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w inwestycji w pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Myśliwskiej Mieszkanie: - jasna kuchnia połączona z salonem (można zamknąć), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

652 536 zł38 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

654 152 zł48 m² 13 487,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 2-4 pokojowe zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 39 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

1 580 000 zł64 m² 24 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

679 000 zł41 m² 16 561 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Obozowej (podgórze, ruczaj). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka wanną i toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Tonie,Kraków

945 000 zł75 m² 12 667,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe | 72,44 m | balkon 14 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 72,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Pola

Grzegórzki,Kraków

125 000 zł20 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Garaż murowany 20 m Wincentego Pola Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 20 m z księgą wieczystą, zlokalizowany w doskonałej części Krakowa przy Wincentego Pola. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

149 000 zł13 m² 11 461,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe - ny Residence, ul. Wrocławska 33 Oferuję na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w inwestycji ny Residence przy ul. Wrocławskiej 33 w Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siemiradzkiego

Stare Miasto,Kraków

675 000 zł35 m² 19 514,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży komfortowa kawalerka o powierzchni 34,59 m , położona na 2. piętrze w pięciopiętrowej, odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Krakowa - Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł114 m² 15 740,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego z najemcą o powierzchni 114 m2, wynajęty przez renomowaną firmę z branży kosmetologicznej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 899 000 zł84 m² 22 742,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

725 000 zł52 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania na zielonej części Ruczaju. Dwa niezależne pokoje. Fantastyczna lokalizacja (kampus uj oraz przystanek tramwajowy 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie z pięknym widokiem, usytuowane na 8, ostatnim piętrze bloku z 2017 roku. Osiedle Piastów, dzielnica Mistrzejowice. Idealnie dla singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Rakowice,Kraków

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Krowodrza,Kraków

730 000 zł56 m² 13 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkania gotowe do zamieszkania lokalizacja: osiedle zlokalizowanie w dzielnicy Biały Prądnik, przy ulicy Białoprądnickie. Miejsce dobrze skomunikowane z optymalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 089 400 zł124 m² 16 803,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Victoria Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej na Woli Justowskiej. Nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,34m2 zlokalizowany jest przy ul. Wiosennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kliny,Kraków

1 799 000 zł93 m² 19 344,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż apartament o powierzchni 93 m w inwestycji "osiedle pod Dębem. Osiedle pod Dębem to idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Prokocim,Kraków

535 000 zł43 m² 12 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Telimeny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,05 m , zlokalizowane w Krakowie przy ul. Telimeny, w 5-cio piętrowym bloku z 1984 roku. Lokal znajduje się na parterze i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

544 200 zł32 m² 16 948 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

710 000 zł37 m² 19 189,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,73m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

721 000 zł60 m² 11 937 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rydygiera na osiedlu Rżąka. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 0/4. Nieruchomość o powierzchni: 60,5 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

1 799 000 zł77 m² 23 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

564 000 zł30 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w kamienicy w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Karmelickiej Mieszkanie: - pokój z otwartą kuchnią, łazienka z toaletą,.