dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 629 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 629 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzeska

Nowa Huta,Kraków

259 000 zł1 608 m² 161,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | Nowa Huta | ul. Brzeska | 16,08ar Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano - rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

706 660 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Klucze na wyciągnięcie ręki! Zakończenie budowy 09/2026. Dla zorientowania się jak będzie wyglądać mieszkanie - oglądamy - gotowe mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł30 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w kamienicy w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Karmelickiej Mieszkanie: - pokój z otwartą kuchnią, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

542 885 zł35 m² 15 627,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Siwka

Czyżyny,Kraków

9 500 000 zł10 900 m² 868,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1,09 ha, zabudowana 3 budynkami magazynowymi z zapleczem biurowo-socjalnym oraz małym budynkiem mieszkalnym, położona w rejonie Łęgu (czyżyny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

510 000 zł34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: winda, balkon; ogrzewanie: centralne miejskie; bardzo dobra inwestycja na wynajem - małe mieszkania na osiedlu Złocień, róg ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 550 000 zł7 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę budowlano - rolną. Krowodrza - ul. Chełmońskiego - Stelmachów. Działka 70 arowa - ok 23 ar budowlana, 47 arów rolna. Działka płaska, prostokątna, uzbrojona, szerokość 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Czyżyny,Kraków

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

931 890 zł59 m² 15 908 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 492 zł / 1 m2! * Klucze na wyciągnięcie ręki! Zakończenie budowy 09/2026. Dla zorientowania się jak będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

649 999 zł46 m² 14 185,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaoferować Państwu 2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Nowej Hucie na osiedlu Sportowym przy ul. Bulwarowej Przestronne mieszkanie położone jest na wysokim parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

1 135 523 zł75 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami (ekspozycja na dwie strony świata: południowo zachodnią oraz północno wschodnią) o wielkości 75,45 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

577 000 zł33 m² 17 575,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne (ekspozycja zachodnia) mieszkanie z dużym tarasem (15 m2) o wielkości 32,83 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 3 kameralnego budynku. Gotowe do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 5. (ostatnim) piętrze budynku z 2013 roku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

2 899 600 zł117 m² 24 857,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Oferujemy Państwu II-poziomowy dom o metrażu 116,65 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienkę, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

923 170 zł78 m² 11 904,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Handlowe

Handlowe,Kraków

559 000 zł54 m² 10 351,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferują do sprzedaży przestronne 2 pokoje 53,90 m I piętro os. Handlowe Kraków. Jeżeli szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji, z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 179 640 zł42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament w sercu Starego Podgórza! Dostępna jeszcze w tym roku! Mieszkanie od dewelopera/ Bez prowizji/bez pcc Mieszkanie w kameralnej inwestycji, tylko 13 apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

958 333 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie niskiej cenie! Inwestycja oddana do użytku na Zabłociu! Do wejścia! Przestronne, kameralne mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

973 840 zł66 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 wysoki standard inwestycji czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Możliwość spotkania W weekend - wrząsowice, 5min od Krakowa numer do kontaktu 886*356*622 zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje zadbane, funkcjonalne mieszkanie położone na 8. (ostatnim) piętrze budynku z 2017 roku na Osiedle Piastów w dzielnicy Nowa Huta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 363 991 zł78 m² 17 469,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 3 pokoje - a może 4 pokoje z aneksem ? w tym metrażu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim - gotowego do odbioru. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie 14-hektarowego użytku ekologicznego Dolina Prądnika , oferującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

597 017 zł35 m² 16 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 900 zł / 1 m ! * ostatnie - 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

499 000 zł31 m² 16 259,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji | możliwość wydzielenia 2 Pokoi| Balkon ( 8 m2) Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,69 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ul. Sołtysowskiej w dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoffmanowej

Łagiewniki,Kraków

765 000 zł47 m² 16 266,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

[rezerwacja] Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - Biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 754 088 zł110 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne domy bliźniacze w prestiżowej lokalizacji | Bez pcc i bez prowizji. Wyjątkowe, kameralne domy w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teatralne,Kraków

785 000 zł58 m² 13 464,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 58m2 na osiedlu Teatralnym w Nowej Hucie. Nieruchomość: mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

607 635 zł39 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balonem (okna od strony południowo-zachodniej) o wielkości 38,58 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Budynek zostanie oddany do użytkowania w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

647 597 zł41 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowo-zachodniej) o wielkości 41,38 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

968 600 zł53 m² 18 275,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 53 m położony w nowej inwestycji w rejonie Zalewu Bagry. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

1 500 000 zł112 m² 13 392,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Kraków Tyniecki Park Krajobrazowy Funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 107,41 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierz,Kraków

1 450 000 zł59 m² 24 576 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jeśli marzysz o apartamencie w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa, ta oferta jest propozycją, której trudno dorównać. Apartament zlokalizowany przy ul.Kordeckiego znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 000 zł76 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Więcej informacji 604*196*759 Poszukujesz dużego mieszkania blisko centrum Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, designerski apartament premium w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

533 000 zł34 m² 15 653,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Podedworze dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Azory,Kraków

890 000 zł62 m² 14 471,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | Widok na zieleń i panoramę miasta | Opcja wykończenia pod klucz | Bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy świetny układ, prywatność i niczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

1 249 000 zł68 m² 18 265,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Felicjanek - osiedle Nowy Świat/ Smoleńsko dzielnica Stare Miasto w Krakowie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

868 055 zł62 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (ekspozycja na dwie strony świata - południową oraz wschodnią) o wielkości 62,45 m2 (3 pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

1 045 275 zł63 m² 16 573,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 63 m | taras | Zabłocie | blisko Wisły O% prowizji | bez podatku pcc zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Możliwość spotkania W weekend majowy - wrząsowice, 5min od Krakowa numer do kontaktu 886*356*622 zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie -.