dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 609 ogłoszeń

Rynek pierwotny

711 518 zł45,01 m² 15 808 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 725 zł34,50 m² 32 050 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 410 zł74,22 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie w Bronowicach to idealne połączenie spokoju i świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 188 zł43,22 m² 16 778,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

565 045 zł26,73 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł62 m² 26 612,90 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy Apartament Premium z panoramicznym widokiem na Kraków. Unikatowy, elegancki apartament zaprojektowany przez architekta położony na ostatnim 14. piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł32 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m + ok. 36 m wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 640 zł50,76 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 000 zł233 m² 14 763,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Nowoczesny dom z przepięknym widokiem na Kraków Swoszowice english description below - please do not hesitate to contact us Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 986 zł48,26 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53,21 m² 16 444,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u Nas! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,21 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kantora w Krakowie - dzielnica Olsza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 764 zł57,09 m² 18 528 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 281 257 zł63 m² 20 337,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63,1 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł41,61 m² 25 210,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 7 pow 41,61 m2 ,piętro 2 - 2 pokoje, taras 23 m2 unikalne 2 pokoje Z gigantycznym tarasem 23 M - krowodrza - kamienica Z windą Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż o powierzchni 37,76m2, składające się z salonu, osobnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Jasne, z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł706 m² 7 082,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w apartamentowcu na Ruczaju Oferujemy przestronny lokal o bardzo szerokich możliwościach aranżacyjnych, zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 590 zł28,29 m² 24 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł60,71 m² 21 084 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie na ul Bogusławskiego w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 60,71 m kw położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 842 zł36,45 m² 15 660,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 187 zł36,93 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, pychowice tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 38 m 2 pokoje ogródek miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 659 zł42,58 m² 14 999,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 530 zł28,30 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 020 zł45,95 m² 11 817,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie o pow. 45.95 m , na parterze z ogródkiem w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa. Mieszkanie: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,08 m² 14 917,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% inwestycja oddana do użytkowania Szukasz czystej karty, którą urządzisz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 004 733 zł177,41 m² 11 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo -usługowy na parterze na Woli Justowskiej w Krakowie. Nowe budownictwo, dogodny dojazd, media, parking, cena 11300 zł/m2. Serdecznie zapraszamy! Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 953 zł43,85 m² 17 650 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę inwestycji na sprzedaż o powierzchni 43,85 m2 przy ul. Cystersów w dzielnicy Grzegórzecki w Krakowie. Mobilność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,46 m² 14 593,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji - ul. Stefana Banacha lokalizacja: osiedle przy ul. Banacha na Górce Narodowej znajduje się w północnej części Krakowa, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 500 zł50,53 m² 14 654,66 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 5053 m, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Powstańców w Krakowie Mistrzejowice. Lokal sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

762 100 zł36,64 m² 20 799,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | Pewna inwestycja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 665 zł36,45 m² 15 710,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł38,02 m² 21 041,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Kawiory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 000 zł40 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł510 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 5,1 ara (ok. 510 m ) z budynkiem mieszkalnym położoną w Krakowie przy Alei Jana Pawła II. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 000 zł34,05 m² 15 535,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji Podedworze 13. Mieszkanie o powierzchni 34,05 m , usytuowany na 3 piętrze, posiada przestronny balkon o powierzchni 8,56 m , idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,93 m² 11 979,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 200 zł48,61 m² 24 998,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament premium w odrestaurowanej kamienicy - Kazimierz | 48,61 m | inwestycja lub second home Wyjątkowy apartament zlokalizowany w sercu Krakowa - na Kazimierzu, w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł53,83 m² 13 468,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z loggią - Os. Oświecenia, kraków Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,83 m , położone na 1. piętrze 10-piętrowego budynku.