dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Prądnik Biały

1 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 025 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

990 000 zł64 m² 15 556,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tutaj znajdziesz balans między miejskim życiem a bliskością natury. Mieszkanie przy trzech parkach to propozycja, która zachwyci zarówno miłośników wyjątkowego klimatu, jak i rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

665 660 zł48 m² 13 902,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, bezpiecznie, bez pcc, 0% prowizj! Prezentuję Państwu mieszkanie 2- pokojowe z dużym balkonem w pięknej lokalizacji! - to i wiele innych! Jesteśmy autoryzowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

747 000 zł56 m² 13 339,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4.0.12 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Przedsprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie 56 m2 z ogródkiem 66 m2 Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

670 000 zł46 m² 14 424,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w Krakowie, na 1 piętrze, 4- piętrowego budynku z 2005 roku.(BEZ WINDY) Ulica Arcybiskupa Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

992 926 zł53 m² 18 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej w dzielnicy Prądnik Biały! Mieszkanie: powierzchnia: 53.24 m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

755 000 zł52 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe Z balkonem I piwnicą! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoprądnickiej, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Marii Jaremy 14b w bloku. Zaraz obok pętli autobusowej Azory. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Pleszowska

Prądnik Biały,Kraków

690 zł8 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia umeblowany pokój o powierzchni 8 m w spokojnej okolicy idealny dla studentów pk, up lub agh, z szybkim dojazdem i Internetem w cenie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Pleszowska

Prądnik Biały,Kraków

690 zł7 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny, jednoosobowy pokój w mieszkaniu przy ul. Pleszowskiej 8a w Krakowie, z dostępem do Internetu i dogodnym dojazdem do Politechniki Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

2 250 zł39 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferują na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m, położone w rejonie Prądnika Białego, al 29 listopada. Najbliższe przystanki mpk: -Banacha , os. Gotyk - pieszo 1 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

4 700 zł57 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 3- pokoje mieszkanie w nowym budynku przy ul. Czerwieńskiego w cenie 4700 pln. W cenie miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

543 000 zł29 m² 18 724,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

32-6 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 1-pokojowe 28,98 m2 plus balkon 4,4 m2 - Kraków Prądnik Biały Świetna komunikacja - kilka minut do tramwaju / autobusu i 25-30 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje świeżo wykończoną, funkcjonalną kawalerkę z balkonem zlokalizowaną przy ulicy Banacha w Krakowie. 4 piętro. Winda. Bezpośrednie połączenie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rybałtowska

Prądnik Biały,Kraków

1 010 940 zł72 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja! Świetna lokalizacja! Komfortowe mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0 prowizji! 0 pcc! Mieszkania 4 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł38 m² 74,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje świeżo wykończone, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Lokalizacja przy ul. Banacha w nowo wybudowanym bloku z 2025r. 5 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starego Wiarusa

Prądnik Biały,Kraków

594 813 zł37 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Mieszkanie w dobrej cenie Umów się ze mną na spotkanie w biurze sprzedaży! Świetna lokalizacja! Komfortowe mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 151 210 zł63 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej w dzielnicy Prądnik Biały! Mieszkanie: powierzchnia: 63,08 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

610 zł8 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój w mieszkaniu dwupoziomowym z 6 pokojami przy ulicy Konecznego 4 w Krakowie. Nieruchomość: powierzchnia 8,22 m2. Piętro 4. Ogrzewania miejskie. Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybałtowska

Prądnik Biały,Kraków

788 200 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja! Nowe ceny w inwestycji! Świetna lokalizacja! Komfortowe mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0 prowizji! 0 pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 500 301 zł102 m² 14 756,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 101,67 m2 na czwartym piętrze w nowej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Inwestycja ta, to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

523 000 zł33 m² 15 993,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32,7 m , zlokalizowane na trzecim piętrze, pięciopiętrowego bloku z 2009r. z windą przy ul. Kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

549 000 zł37 m² 14 934,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka przy ul. Kuźnicy kołłątajowskiej Z balkonem, miejscem postojowym I komórką lokatorską N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 36,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weissa

Prądnik Biały,Kraków

890 000 zł69 m² 12 898,50 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z piwnicą | Azory, kraków Na sprzedaż jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z ekspozycją wschód-zachód, położone w spokojnej okolicy z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

809 628 zł38 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej w dzielnicy Prądnik Biały! Mieszkanie: powierzchnia: 38,19 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

550 000 zł39 m² 14 138,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Mozarta, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastruktura handlowo-usługową: sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Siemaszki 41 w Krakowie (dzielnica Żabiniec). Mieszkanie ma powierzchnię 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

617 814 zł27 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej w rejonie Doliny Prądnik. Mieszkanie: powierzchnia: kawalerka - 26,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

743 019 zł51 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja ul. Piaszczysta / Pękowicka, prądnik Biały, kraków - 4 km od ścisłego centrum 10 min spacerem do tramwaju (linie 18, 50, 69, 75), szybki dojazd na Dworzec Gł. i Stary Kleparz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

632 000 zł36 m² 17 802,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nr 34-6 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji! Mieszkanie 2-pokojowe 35,5 m2 plus ogródek 27 m2 - Kraków Prądnik Biały Świetna komunikacja - kilka minut do tramwaju / autobusu i 25-30 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż - Prądnik Biały, kraków Oferuję do sprzedaży mieszkanie w wyjątkowej inwestycji na Prądniku Białym. To, co wyróżnia tę lokalizację, to prywatny park o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Prądnik Biały,Kraków

596 947 zł38 m² 15 631 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej i kameralnej inwestycji w północnej części Krakowa, lokalizacja Prądnik Biały. Bezpośrednio od dewelopera! bez prowizji! brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

956 528 zł72 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 71,65 m2 na pierwszym piętrze w nowej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie ul. Piaszczysta Inwestycja ta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Stelmachów

Prądnik Biały,Kraków

6 000 zł165 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na wynajem dom (w zabudowie szeregowej) zlokalizowany w atrakcyjnej, kameralnej i zielonej części Krakowa, przy ul. Stelmachów rejon ul. Chełmońskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

946 045 zł72 m² 13 181,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapytaj O promocję - wysokie rabaty W marcu 2025! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

782 278 zł55 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 774 033 zł116 m² 15 331,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty podwyższony stan.