dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Prądnik Biały

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 130 820 zł80 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 80,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

1 250 000 zł84 m² 14 817,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaoferować Państwu zupełnie nowe 4-pokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i podwójnym miejscem parkingowym. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Zauchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

501 309 zł31 m² 16 088,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 31,16 m 2, usytuowaną na 2 piętrze 9 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

900 000 zł61 m² 14 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu przepiękne, 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym, przy ul. W. Łokietka. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny, z pełnym wyposażeniem, gotowy do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

450 000 zł31 m² 14 624,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Walerego Eljasza-Radzikowskiego w Krakowie, na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku z 2000 roku, w bardzo atrakcyjnej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

674 135 zł57 m² 11 902,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English version below prowizja 0% |r| Property prezentuje niezwykłą inwestycję Nova Dożynkowa z IV kwartału 2021 roku cechującą się stylem modernistycznym, wysoką jakością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

882 866 zł74 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 73,88 m 2, usytuowaną na 1 piętrze 9 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

761 048 zł65 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 3 pokoje Powierzchnia: 59,74 m Salon z aneksem kuchennym 26,88 m 1 sypialnia 11,75 m 2 sypialnia 9,40 m łazienka z toaletą 4,39 m przedpokój 7,32 m Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

761 048 zł65 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 4 pokoje Powierzchnia: 64,77 m Salon z aneksem kuchennym 24,53 m 1 sypialnia 7,77 m 2 sypialnia 7,77 m 3 sypialnia 10,90 m łazienka z toaletą 4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

441 931 zł28 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka inwestycyjna Powierzchnia: 28,42 m Salon z aneksem kuchennym 20,82 m łazienka z toaletą 4,03 m przedpokój 3,57 m Balkon Piętro 2 0% podatku, 0% prowizji Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pleszowska

Prądnik Biały,Kraków

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu lokal użytkowy w Krakowie. Istnieje możliwość wynajęcie całego lokalu 200m2 w cenie- 6500 zł Opis: lokal położony jest na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 290 000 zł104 m² 12 406,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na inwestycji ozon, ul. Banacha, kraków. W skład mieszkania wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka oraz osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

695 000 zł90 m² 7 722 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferta wstrzymana do 31.12.2023 r. Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 89,7 m2, w bardzo dobrym standardzie, położone przy Kuźnicy Kołłątajowskiej (prądnik Biały - Górka Narodowa). FILM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Danka

Prądnik Biały,Kraków

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property oferuje do wynajmu zadbane mieszkanie znajdujące się na ul. Danka na Prądniku Białym w Krakowie. Lokal o powierzchni ok. 40m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

808 290 zł64 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 162 900 zł80 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Oferujemy czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,20m2 z przynależnym Tarasem 15,02 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w kameralnym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

710 000 zł52 m² 13 786,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m usytuowane na parterze, położone zaledwie 80 metrów od Parku Krowoderskiego oraz 250 metrów od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

570 000 zł40 m² 14 108,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bardzo gustownie zaaranżowane mieszkanie, posiadające: -aneks kuchenny -pokój dzienny -przestrzeń sypialną, która może zostać zamknięta -przedpokój -łazienkę -balkon -dodatkową komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

506 732 zł31 m² 16 132,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 31,41 m 2, usytuowaną na 6 piętrze 9 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

740 000 zł64 m² 11 626,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, mamy wyjątkową okazję zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 63m2, zlokalizowanego na Prądniku Białym, przy spokojnej ulicy Białej. To doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

469 000 zł38 m² 12 506,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży oferuję jednopokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy, zlokalizowane w Krakowie na Osiedlu Żabiniec, przy ulicy Feliksa Konecznego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

871 038 zł62 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paszkowskiego

Prądnik Biały,Kraków

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ważne: możliwość skorzystania Z kredytu 2% tylko w przypadku posiadania wkąldu własnego na poziomie około 250 tys.zł. Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

32,50 zł/m²200 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Handel* usługi*biuro*magazyn* 200m2, prądnik Biały Lokal o powierzchni ok. 200 m2 znajduje się na poziomie -1 z dwoma wejsciami po schodach. Składa się z pomieszczeń handlowo-biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gaik

Prądnik Biały,Kraków

800 000 zł92 m² 8 705,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy projekt na krakowskiej mapie nieruchomości. Inwestycja zakłada wybudowanie 10 mieszkań w 5 budynkach o charakterze zabudowy bliźniaczej. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 119 000 zł62 m² 18 016,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 62,11 metrów kwadratowych, które z pewnością spełni Państwa najwyższe oczekiwania. To piękne mieszkanie, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 260 000 zł79 m² 15 949,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować państwu pięknie 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,przy ul. Chełmońskiego, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, mamy niepowtarzalną okazję zaprezentować Państwu doskonałą ofertę mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 65m2, znajdującego się na Prądniku Białym, przy ulicy Mackiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

790 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w mieszkaniu dwupoziomowym z 6 pokojami. *Lokal świeżo po odświeżeniu, na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. *Internet w cenie. *1,1km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł102 m² 10 783,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 5 pokojowy dom z ogrodem, w zabudowie szeregowej, dwupoziomowy z poddaszem, o pow. użytkowej 102 m2 - gm. Zielonki, ul. Na Popielówkę Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 420 000 zł99 m² 14 336,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

/ banacha / duży taras! / 2 miejsca postojowe / 4 pokoje Mam przyjemność przedstawić piękne mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym tarasem 84m 2! Nieruchomość położona na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze bloku mieszkalnego w inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe w bardzo dobrej dzielnicy Krakowa :) Mieszkanie ma powierzchnie 47.21m2 + balkon 4.5m2. Sypialnia, salon z kuchnia, łazienka i przedpokój. Czynsz 680.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

779 100 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja na Północy Krakowa wykończone Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem 5,63m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

720 000 zł51 m² 14 187,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 51m2 z komórką lokatorską i miejscem garażowym przy ulicy Banacha, górka Narodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

736 000 zł53 m² 13 798,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe , 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Przestronne oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów. Powierzchnia całkowita 53,34 m2. Mieszkanie znajduje się na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 456 560 zł101 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

658 000 zł47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Żabiniec, zlokalizowane tuż obok Uniwersytetu Rolniczego. Idealne pod inwestycję, lokatę, kupno z najemcą. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

833 592 zł58 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie położone w Dzielnicy Krowodrza-Krowodrza Górka,W pobliżu tereny spacerowe, alejki, park krowoderski-5 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

972 742 zł64 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mgroupnieruchomosci ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim przy ul. gen. Józefa Wybickiego w nowej inwestycji Fort Natura, o powierzchni 64,42 m2.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Prądnik Biały