dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

679 000 zł48 m² 14 107,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 48,13m2 w inwestycji zlokalizowanej w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą Mieszkanie o metrażu 48,13m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Wola Duchacka,Kraków

451 260 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wola Duchacka - bez podatku - bez prowizji - zakup od dewelopera Oferuję do zakupu mieszkania w nowopowstajacym budynku przy ul. Trybuny Ludów W sprzedaży mamy mieszkania od 36 m2 do 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

390 524 zł36 m² 10 887,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kraków, podgórze Duchackie - kawalerka o pow. 35,87 m2 + loggia 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 35,87 m2 z dużą loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

414 018 zł41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż! Nieruchomość: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,59 m2 zlokalizowane na II piętrze w VI piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

613 200 zł63 m² 9 694,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje mieszkanie przy ul. Myśliwskiej! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 63,25 m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowej inwestycji przy ul. Myśliwskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

766 125 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

57 m2*klimatyzacja*stare miasto*dietla Mieszkanie 56,75 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Możliwość wydzielenia osobnej sypialni i alternatywnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

379 000 zł35 m² 10 893,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Victoria Estate prezentuje 1-pokojowe mieszkanie przy Bonarce! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 34,79 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IX piętrowym apartamentowcu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

542 000 zł57 m² 9 509 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

499 001 zł49 m² 10 179,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 49,02 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Walerego Sławka, wola Duchacka. Mieszkanie o metrażu 49.02m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

559 000 zł56 m² 10 012,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Promocja! Na sprzedaż oferuję mieszkanie 55.83 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Walerego Sławka, wola Duchacka. Mieszkanie o metrażu 55,83m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

431 296 zł47 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera termin realizacji - 2021r. Kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

789 000 zł72 m² 10 999,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie (okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

549 000 zł63 m² 8 675,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez Prowizji, bez 2% pcc Zakup od dewelopera Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

666 266 zł68 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (okolice Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mały Płaszów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

423 000 zł43 m² 9 837,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania nowe mieszkania w nowo powstającej inwestycji na Płaszowie. Cała inwestycja będzie się składać z kilku etapów , gdzie powstanie 10 budynków , i co najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

512 628 zł53 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż! Nieruchomość: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,26 m2 zlokalizowane na I piętrze w VI piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szpakowa

Piaski Wielkie,Kraków

257 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka w nowej inwestycji na Piaskach Wielkich - sprzedaż mieszkania na zasadzie cesji lokalizacja : Inwestycja powstaje w miejscu doskonale skomunikowanym z centrum miasta. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

419 355 zł35 m² 11 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kraków, dębniki - kawalerka 35,46 m2 + duży ogródek 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 35,46 m2 z dużym ogródkiem, usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

419 000 zł41 m² 10 106,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 41,46m2 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Walerego Sławka, wola Duchacka. Mieszkanie o metrażu 41,46m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

609 000 zł46 m² 13 139,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 46,35 m2 w inwestycji zlokalizowanej w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą Mieszkanie o metrażu 46,35 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

475 549 zł47 m² 10 020 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków, prądnik Biały - mieszkanie 2 pok. 47,46 m2 z balkonem 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,46 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

297 014 zł31 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować do zakupu nieruchomość w prężnie rozwijającej się części Prądnika Białego przy ul. Glogera. Dzięki stałej współpracy z deweloperem, mamy możliwość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

427 000 zł37 m² 11 540,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w nowej inwestycji przy ulicy Rydlówka w Krakowie dzielnica Podgórze o łącznej powierzchni 37,36m2 usytuowane na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

467 720 zł42 m² 11 005,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Liczba łazienek1 łazienka Wielkość (m2)42 parkingkryty Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji przy ulicy Rydlówka w Krakowie dzielnica Podgórze o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Bonarka,Kraków

403 500 zł42 m² 9 500,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku siedmiopiętrowym. cena 403500 zł mieszkanie znajduje się w budynku nr B Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

624 000 zł54 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji przy ulicy Rydlówka w Krakowie dzielnica Podgórze oferta na wyłączność tylko W naszym biurze płatność 20% / 80% o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

799 000 zł84 m² 9 479,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marzysz o wygodnym mieszkaniu z idealnym rozkładem? Duża przestrzeń, wiele możliwości aranżacji wnętrza. - znakomita lokalizacja, - oddane do użytku, - dostęp do komunikacji miejskiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

469 373 zł35 m² 13 593,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków, zabłocie - mieszkanie 2 pok. o pow. 34,53 m2 z balkonem 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,53 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

488 395 zł51 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Prądniku Białym, przy ulicy Henryka Pachońskiego. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości 3,5 km od centrum miasta. Dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

486 000 zł45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera termin realizacji - 2021r. Kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

591 430 zł49 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Parku Aleksandry w Bieżanowie Atuty lokalizacji: bliskość komunikacji tramwajowej Miejsce postrzegane jako przyjazna przestrzeń mieszkalna na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

443 256 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cieszącą się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

398 468 zł41 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kraków, mistrzejowice - mieszkanie 2 pok. 40,66 m2 z balkonem 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

395 428 zł33 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków, prądnik Biały - mieszkanie 2 pok. 33,44 m2 z balkonem + pakiet smart home w cenie 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

509 238 zł49 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

580 839 zł44 m² 13 135,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków, dębniki - mieszkanie 2 pok. o pow. 44,22 m2 z balkonem 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Budzyniu

Tonie,Kraków

441 090 zł51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ( z możliwością podziału na trzy pokoje) w sąsiedztwie starego lasu. Kameralna nowoczesna inwestycja zaledwie 10 mieszkań. - duże okna, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

586 670 zł49 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kraków, zabłocie - mieszkanie 2 pok. o pow. 49,30 m2 z balkonem 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

629 000 zł69 m² 9 089,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz lokum z idealnym rozkładem? Przestronny salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie to doskonały układ. Duży balkon, na który możemy wyjść aż z dwóch pokoi sprawia, że to.