dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

598 455 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim Dewelopera, to 4-piętrowy apartamentowiec w atrakcyjnej lokalizacji na wschodzie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

658 781 zł83 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera termin realizacji - 2021r. Kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

297 014 zł31 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Budowa zakończona - mieszkania wkrótce gotowe do odbioru! bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - bez podatku pcc! To mieszkanie zostało już sprzedane! Chcesz wybrać inny metraż? Zadzwoń, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

619 000 zł65 m² 9 493,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup mieszkania bez prowizji I podatku 2% pcc! Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe z balkonem zlokalizowane na 1 piętrze. Inwestycja gotowa do odbioru. Podwyższony standard deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

1 174 230 zł87 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kraków, grzegórzki - 4 pok. 86,98 m2 z dwoma balkonami, komórka lokatorska, parking 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 86,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

818 306 zł69 m² 11 844,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł41 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania oddane do użytkowania *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** gotowe mieszkania - zapraszam na spotkanie celem obejrzenia mieszkań (oferta promocyjna do końca miesiąca rabat 10 000 pln za każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

401 327 zł35 m² 11 356,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z czterech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

438 580 zł39 m² 11 237 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kraków, podgórze Duchackie - 2 pokoje o pow. 39,03 m2 z balkonem 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Danka

Prądnik Biały,Kraków

312 400 zł26 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkania oddane do użytkowania *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Zapraszam do obejrzenia osiedla Super lokalizacja, 4km od Centrum Krakowa: *1,5 km do Dworca Kraków Łobzów *przy osiedlu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

466 900 zł49 m² 9 499,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Mieszkanie w stanie deweloperskim na Białym Prądniku 3 pokoje na 5 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danka

Prądnik Biały,Kraków

499 000 zł51 m² 9 804 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania oddane do użytkowania *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Cena mieszkania z 2 x Miejscem Postojowym w Hali Garażowej: 546 000 pln Super lokalizacja, 4km od Centrum Krakowa: *1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ariańska

Stare Miasto,Kraków

438 000 zł28 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Stare miasto - ul. Ariańska 8a - 28,26 M2 - balkon - III piętro - brak pcc, prowizji Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu bardzo funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

487 000 zł44 m² 11 068 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

469 000 zł36 m² 12 992 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

476 300 zł43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (ok Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

549 537 zł59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3-pokojowe Bez pcc w pobliżu Parku Mistrzejowice Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

399 974 zł38 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (okolice Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

651 655 zł65 m² 10 044 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (okolice Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku Dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

1 121 177 zł104 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Danka

Prądnik Biały,Kraków

420 700 zł39 m² 10 705 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania oddane do użytkowania *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Cena mieszkania z miejscem postojowym: 435 700 pln Super lokalizacja, 4km od Centrum Krakowa: *1,5 km do Dworca Kraków Łobzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

546 742 zł56 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

609 603 zł65 m² 9 335,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

453 002 zł38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiamy mieszkanie, które jest częścią nowej inwestycji w jednej z najlepiej rozwiniętych części Krakowa - Zabłociu. Detale mieszkania 8/1 - Metraż: 38,7 m.kw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

623 844 zł67 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kiedy nikomu jeszcze nie śniło się o podróży ku gwiazdom, ty właśnie znalazłeś iście kosmiczne mieszkanie! Całkiem niedawno temu, w całkiem pobliskiej galaktyce. Ciemna strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

537 880 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 63 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Czyżynach. Dokładna lokalizacja: ul. Sołtysowska. Mieszkanie o metrażu 63 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola Duchacka,Kraków

1 099 000 zł99 m² 11 079,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe! kraków - podgórze duchackie ok. ul. Kamieńskiego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

473 600 zł53 m² 8 924 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

487 200 zł54 m² 9 022 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

565 000 zł64 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

474 000 zł54 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

567 900 zł64 m² 8 825 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

564 200 zł64 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków