dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

485 700 zł47 m² 10 251 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

347 409 zł28 m² 12 452 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo korzystny system płatności 10/90! Kawalerka zlokalizowana w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

539 400 zł58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dewelopera / mistrzejowice / piasta park IV Piasta Park IV jest kontynuacją cieszących się sukcesem sprzedażowym poprzednich etapów osiedla - Piasta Park I, piasta Park II oraz Piasta Park III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

607 011 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Odbiór: IV kwartał 2021 r. Bez podatku pcc Kameralna inwestycja w bliskiej odległości od centrum miasta. Minimalizm formy i kolorystyki nadaje osiedlu bardzo nowoczesny, modny i pożądany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

493 027 zł47 m² 10 406 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje zlokalizowane w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych inwestycji w infrastrukturę: - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

493 028 zł47 m² 10 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola Duchacka,Kraków

726 530 zł65 m² 11 103,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe! kraków - podgórze duchackie ok. ul. Kamieńskiego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

523 745 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

465 405 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wygodne mieszkanie o powierzchni 41 m2 w Śródmieściu przy Alei 29 Listopada. - super lokalizacja, - możliwość natychmiastowego zamieszkania, - idealne pod wynajem Idealne jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

486 108 zł45 m² 10 802,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w nowym bloku z dużym tarasem około 18 m2. Zalety: - świetna lokalizacja, - dobra inwestycja, - doskonała komunikacja (pętla tramwajowa), - taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Budzyniu

Prądnik Biały,Kraków

744 390 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferuję Państwu przestronne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu na krakowskich Toniach. Mieszkanie z ogródkiem w sąsiedztwie starego lasu. Kameralna nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

669 000 zł33 m² 20 126,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2- pokojowy (33.24m2) apartament zlokalizowany w nowo budowanej Inwestycji na ul. Kościuszki. Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

972 038 zł103 m² 9 411 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokoje z ogromnym tarasem zlokalizowane w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

465 000 zł27 m² 17 247,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka (26.96m2) apartament zlokalizowany w nowo budowanej Inwestycji na ul. Kościuszki. Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Inwestycja z Basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

530 495 zł50 m² 10 576,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

467 656 zł48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cieszącą się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

775 635 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-podgórze Ok ul.Lipskiej|Saskiej Nowa inwestycja deweloperska to kameralny blok z windą oraz strefą wypoczynkową na dachu. W zaprojektowanym w nowoczesnej stylistyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

629 000 zł56 m² 11 266,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, podgórze Duchackie - mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55.83 m2 + duży ogródek 0% PROWIZJI! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

760 725 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 013 117 zł110 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

648 340 zł65 m² 10 044 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (okolice Centrum Handlowego M1) Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Budzyniu

Tonie,Kraków

744 390 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, która ceni sobie dużo przestrzeni i swobody. 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w sąsiedztwie starego lasu. Kameralna nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

578 835 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w nowym budynku przy ul. Piltza w Krakowie (dzielnica Ruczaj / Dębniki ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł47 m² 12 151 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Krowodrza,Kraków

429 000 zł42 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Krowodrzy. Dokładna lokalizacja: ul. Stefana Banacha. Mieszkanie nie jest ofertą Dewelopera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

535 724 zł45 m² 11 998,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Korzystny system płatności 10/90! 2 pokoje zlokalizowane w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

479 000 zł39 m² 12 231,90 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 39,16 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 479 000 pln Mieszkanie o metrażu 39,16 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

396 720 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oddane do użytku! Przekazanie własności jeszcze w tym roku! Ostatnie takie mieszkanie, 44 m2 z dużym tarasem 18 m2. Zalety: - świetna lokalizacja, - dobra inwestycja, - doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

521 674 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowość! Termin oddani do użytku IV kwartał 2021 r. Kameralna inwestycja w nowoczesnym stylu dla osób szukających mieszkania na start lub pod zakup inwestycyjny. Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

525 525 zł50 m² 10 595,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy mieszkanie 2 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały. Zalety osiedla: duża przestrzeń miedzy budynkami siłownia zewnętrzna place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

591 710 zł75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowo przestronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja świetnie skomunikowana z centrum Krakowa, wokół pełna infrastruktura. Zalety: - świetna lokalizacja, - przestronna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

435 000 zł37 m² 11 852,90 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Stańczyka w Krakowie (dzielnica Bronowice). Powierzchnia 36,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

362 404 zł37 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

- -kupujący nie płaci podatku pcc 2 % - Nowe osiedle na Mistrzejowicach , bogate zaplecze usługowo - handlowe. Bardzo dobrze skomunikowane. Mieszkanie na szóstym piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

521 674 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Odbiór: IV kwartał 2021 r. Bez podatku pcc Komfortowe apartamenty, kameralna inwestycja w bliskiej odległości od centrum miasta. Minimalizm formy i kolorystyki nadaje osiedlu bardzo nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

449 000 zł36 m² 12 308,10 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe. Inwestycja w trakcie budowy. (zakończenie początek listopada 2021!) Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Sprzedaż na zasadach cesji praw. ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

381 000 zł55 m² 6 984,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w do remontu, trzypokojowe ul. Kalwaryjska, stare Podgórze. Powierzchnia 54,55 m2 , pierwsze piętro. mieszkanie z balkonem, piwnica przynależna do mieszkania o pow. 1,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

459 000 zł55 m² 8 306,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kameralna inwestycja w nowoczesnym stylu. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duże przeszklenia to tylko niektóre atuty tej inwestycji. Połączenie ich z dobrą lokalizacją, blisko stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

401 327 zł35 m² 11 356 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

389 016 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Marzą Ci się cztery kąty urządzone i zaaranżowane pod siebie? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie mieć dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

590 733 zł73 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mistrzejowice - ul. Piasta Kołodzieja - 4-pokoje - 0% prowizji/brak podatku pcc Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu super funkcjonalne mieszkanie w inwestycji Piasta Park.