dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

611 988 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

639 000 zł38 m² 16 798,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

526 295 zł26 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

976 756 zł62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w inwestycji w pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

652 536 zł38 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

654 152 zł48 m² 13 487,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 2-4 pokojowe zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Tonie,Kraków

945 000 zł75 m² 12 667,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe | 72,44 m | balkon 14 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 72,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Rakowice,Kraków

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

544 200 zł32 m² 16 948 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

769 000 zł63 m² 12 206,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Narożny apartament (nr 3/2) z tarasem na dachu i widokiem na 3 strony świata Szukasz nieruchomości, która oferuje prywatność domu jednorodzinnego w cenie mieszkania? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Stare Podgórze,Kraków

689 000 zł37 m² 18 672,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nieruchomość - 2 - pokoje W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Stare Podgórze,Kraków

649 000 zł35 m² 18 622,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górka Narodowa,Kraków

916 000 zł49 m² 18 785,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | Prądnik Biały (górka Narodowa) | bez pcc | 0% prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

459 900 zł38 m² 12 102,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje na wysokim parterze, stan deweloperski, oddanie 4q 2027, super lokalizacja, super cena! Jeszcze masz możliwość zarezerwować najlepsze mieszkanie. Dostępne również na wyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

796 000 zł51 m² 15 607,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 51 m | 4 piętro z 4 | os. Teatralne | Nowa Huta To mieszkanie ma dokładnie to, czego wiele osób szuka: wygodny metraż, dwa ustawne pokoje, dużo światła i lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Branice,Kraków

566 801 zł47 m² 12 155,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,66 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

775 000 zł64 m² 12 204,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 63,57 m | 7. piętro | Mistrzejowice | brak pcc i prowizji Opis ogłoszenia: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone na najwyższym, 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tonie,Kraków

945 000 zł75 m² 12 667,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe | 72,97 m | balkon 14 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 72,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,73 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku w spokojnej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

515 556 zł29 m² 17 728,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 233 000 zł68 m² 18 132,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Huta,Kraków

558 250 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w III- piętrowym bloku przy ul. Edwarda Szymańskiego- nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skotnicka

Dębniki,Kraków

477 142 zł39 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli dalej wynajmujesz i płacisz komuś ratę kredytu to warto to przeczytać. Za mniej niż 500 tys. zł masz 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie, które realnie nadaje się do życia, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter z ogrodem na południe przy ulicy Spacerowej Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To oferta właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Nowa Huta,Kraków

513 125 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa Huta - Branice Mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 337 701 zł64 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

729 900 zł43 m² 16 974,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem - wygodne do życia lub na wynajem Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , które dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

1 294 000 zł73 m² 17 677,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | Dębniki - Ruczaj | ul. Federowicza** Przemyślane 73 m , które daje komfort na co dzień - w mieszkaniu i wokół niego. Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skowronia

Wola Duchacka,Kraków

1 872 096 zł133 m² 14 075,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament 133 m - 6 pokoi Tu nie chodzi tylko o 133 m powierzchni użytkowej, ale o sposób, w jaki ten układ pracuje na co dzień: kilka prywatnych pokoi, osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne