dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

639 000 zł40 m² 16 055,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 40 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 120 033 zł75 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

688 484 zł54 m² 12 651,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 3 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * Bezpieczny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

678 294 zł43 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 7 - komfort I widok: ustawne 2 pokoje na 2 piętrze Z widokiem Metraż: 42,66 m | Piętro: 2 | Balkon: 6,58 m | Cena: 678 294 zł Szukasz mieszkania na wygodnym 1 piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

757 100 zł51 m² 14 950,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc, w cenie dewelopera Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

706 660 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Klucze na wyciągnięcie ręki! Zakończenie budowy 09/2026. Dla zorientowania się jak będzie wyglądać mieszkanie - oglądamy - gotowe mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

542 885 zł35 m² 15 627,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

931 890 zł59 m² 15 908 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 492 zł / 1 m2! * Klucze na wyciągnięcie ręki! Zakończenie budowy 09/2026. Dla zorientowania się jak będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

1 135 523 zł75 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami (ekspozycja na dwie strony świata: południowo zachodnią oraz północno wschodnią) o wielkości 75,45 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

577 000 zł33 m² 17 575,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne (ekspozycja zachodnia) mieszkanie z dużym tarasem (15 m2) o wielkości 32,83 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 3 kameralnego budynku. Gotowe do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

923 170 zł78 m² 11 904,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 179 640 zł42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament w sercu Starego Podgórza! Dostępna jeszcze w tym roku! Mieszkanie od dewelopera/ Bez prowizji/bez pcc Mieszkanie w kameralnej inwestycji, tylko 13 apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

958 333 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie niskiej cenie! Inwestycja oddana do użytku na Zabłociu! Do wejścia! Przestronne, kameralne mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

973 840 zł66 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 wysoki standard inwestycji czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 363 991 zł78 m² 17 469,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 3 pokoje - a może 4 pokoje z aneksem ? w tym metrażu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim - gotowego do odbioru. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie 14-hektarowego użytku ekologicznego Dolina Prądnika , oferującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

597 017 zł35 m² 16 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 900 zł / 1 m ! * ostatnie - 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 754 088 zł110 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne domy bliźniacze w prestiżowej lokalizacji | Bez pcc i bez prowizji. Wyjątkowe, kameralne domy w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

607 635 zł39 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balonem (okna od strony południowo-zachodniej) o wielkości 38,58 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Budynek zostanie oddany do użytkowania w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

647 597 zł41 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowo-zachodniej) o wielkości 41,38 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

868 055 zł62 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (ekspozycja na dwie strony świata - południową oraz wschodnią) o wielkości 62,45 m2 (3 pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

1 045 275 zł63 m² 16 573,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 63 m | taras | Zabłocie | blisko Wisły O% prowizji | bez podatku pcc zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

635 233 zł39 m² 16 355,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 - promocja wydłużona na majówkę Miejsce garażowe w cenie mieszkania oraz system smart home Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Krowodrza,Kraków

850 000 zł53 m² 15 965,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w Krakowie. Do lokalu przynależy prywatny ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

2 370 000 zł93 m² 25 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament o powierzchni 93 m2 z imponującym tarasem wynoszącym niemal 100 m2 to propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej niż standardowego mieszkania - miejsca o wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymańskiego

Branice,Kraków

566 801 zł45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (ekspozycja na dwie strony świata: wschodnią oraz zachodnią) o wielkości 44,63 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 3. Mieszkanie gotowe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

526 715 zł35 m² 15 148,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera rabat 72 000 zł! gotowe do odbioru komórka lokatorska gratis kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

740 386 zł51 m² 14 652,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

662 986 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

862 122 zł56 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 3 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zwierzyniec,Kraków

4 336 000 zł173 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję apartament sześciopokojowy o metrażu 173,44 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska / Zwierzyniec. Inwestycja River Lane została wybudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

463 197 zł29 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem (okna od strony wschodniej) o wielkości 28,77 m2 (jeden pokój) znajdujące się na piętrze 3. W skład mieszkania M.III.28 wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

788 000 zł55 m² 14 350,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony zachodniej i północnej) o wielkości 54,91 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe do odbioru, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 683 165 zł102 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogrodem i parkingiem na Woli Justowskiej - Osiedle Niezapominajek Odkryj miejsce, w którym elegancja i funkcjonalność spotykają się z naturą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 199 000 zł103 m² 21 349,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tec Real Estates prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 103 m2 z Tarasem 19,61 m2 zlokalizowany w prestiżowej Inwestycji Lindego realizowanej przez noho Investment. Kameralny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

521 229 zł33 m² 15 804,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 800 zł / 1 m ! * ostatnie - 1 lub 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

668 199 zł48 m² 13 834,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Gwarancja ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

647 000 zł42 m² 15 255,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem o wielkości 42,41 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1 kameralnego budynku. Gotowe do odbioru, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

775 554 zł64 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze od razu po zakupie - bez podatku pcc i bez prowizji! Na sprzedaż jasne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie (35,25 m ) położone na 3. piętrze z 8 w nowoczesnym budynku.