dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 337 ogłoszeń

3 337 ogłoszeń

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

621 333 zł40,61 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

989 109 zł64,02 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| przedstawiamy nową, atrakcyjną ofertę mieszkania na krakowskim osiedlu Złocień. Przedstawiana oferta to duże, czteropokojowe mieszkanie z wyjątkowym tarasem. Ten lokal mieszkalny usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 680 zł90,04 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

English below Bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji: III kwartał 2026 r. [wola justowska] Nowoczesny Apartament 90m ul. Niezapominajek, miejsce parkingowe wliczone w cenę. Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł48,25 m² 13 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

885 870 zł65,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

541 623 zł31,84 m² 17 010,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ul. Bociana. Strategiczna lokalizacja w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

633 549 zł35,44 m² 17 876,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

780 300 zł43,35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 125 561 zł71 m² 15 852,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

886 530 zł50,95 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł33,87 m² 15 323,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedyne takie. Cesja praw. Brak podatku pcc 2 pok. 34 m2 za 519 000 zł Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 027 278 zł55,23 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podgórze, okolice bonarki, 3 pokoje, 6 piętro, pow: 55,23 M2 od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji termin oddania: koniec 2025 r. Zapraszam do zakupu, wygodnego, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

770 837 zł54,38 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 721 zł69,80 m² 16 442,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 096 000 zł47,67 m² 22 991,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, promocyjna cena! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55,14 m² 20 856 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Wykończone 3 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

630 317 zł41,13 m² 15 325 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł53,43 m² 16 563,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 53,43 m2 w inwestycji "fort Natura" znajdującej się na osiedlu Krowodrza Górka, przy ulicy Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł65,32 m² 22 581,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. 65,32 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

483 120 zł39,60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2 zlokalizowane w dzielnicy Dębniki przy ulicy Podgórki Tynieckie w Krakowie. Termin zakończenia budowy 4 kwartał 2027r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 909 467 zł101,03 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Morelife apartments | apartament Z tarasem dachowym Kameralna inwestycja | Taras dachowy 115 m | Smart Home loxone | Wysoki standard | Prestiżowa lokalizacja | Klimatyzacja | Monitoring *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 376 628 zł104,29 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5-pokojowe mieszkanie z balkonem/loggią | 104 m | Prądnik Biały | ul. Meiera | bez pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ok. 104 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,30 m² 16 513,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć wygodę nowoczesnego budownictwa z urokiem zielonego Krakowa. Gotowe, nowe, z własnym ogródkiem idealne jako pierwsze lokum.

Szczegóły ogłoszenia

666 988 zł39,88 m² 16 724,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w inwestycji na Prądniku Białym Tylko 3 km od centrum miasta zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc 2 pokoje - 39,88 m2 - najlepsze na start. Inwestycja Wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

643 500 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

772 133 zł54,28 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 363 991 zł78,08 m² 17 469,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 3 pokoje - a może 4 pokoje z aneksem ? w tym metrażu -.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł25,03 m² 19 577 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w Pogórzu. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40.01 m , położone na parterze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

846 498 zł65,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

959 276 zł71,14 m² 13 484,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji - ul. Stefana Banacha lokalizacja: osiedle przy ul. Banacha na Górce Narodowej znajduje się w północnej części Krakowa, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

751 254 zł52,08 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł46,48 m² 12 521,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Edwarda Szymańskiego w Krakowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 980 zł89,59 m² 17 702,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 517 zł74,67 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Bronowice to jedna z najbardziej cenionych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa, łącząca spokojny charakter mieszkaniowy z doskonałą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

743 019 zł51,42 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł36,43 m² 17 018,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem i inwestycji gotowej do użytku Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

629 666 zł39,87 m² 15 792,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 075 zł72,25 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze mieszkanie gotowe do odbioru Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72.25 m , zlokalizowane na.