dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

466 826 zł61 m² 7 652 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 61,01 m2. Dotyczy mieszkania nr 23 B (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

775 000 zł76 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na Podgórzu. Nieruchomość idealna na rodziny, pary lub pod inwestycje. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

509 575 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Płaszowie | Tylko 100m od Bulwarów Wiślanych zakup bez prowizji I pcc metraż: 46,75 m2 piętro 1/7 cena: 509 575.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Ludwinów,Kraków

940 600 zł72 m² 13 100,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację 4 - pokojowego apartamentu o powierzchni 71 m2 wraz z pięknym ogrodem 60 m2 w stanie deweloperskim samym Centrum Starego Podgórza. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 892 275 zł108 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -3x Sypialnia -2x Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

666 000 zł33 m² 20 114,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w topowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane są przy ul. Grzegórzeckiej/podgórskiej, tuż przy Bulwarach Wiślanych, w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

455 900 zł40 m² 11 299 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

821 373 zł63 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 3 pokoje o powierzchni 67,37 m2 (C1-3-11) na 3 piętrze z loggią z ekspozycją południową. Mieszkanie (C6-6-15) składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Azory

Azory,Kraków

678 720 zł61 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja mieszkaniowa przy spokojnej uliczce na os. Azory. Budynek trzypiętrowy, składa się z zaledwie dziewięciu apartamentów. Budynek z nowoczesnymi, jasnymi i przestronnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

421 509 zł29 m² 14 575 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji I podatku! Bardzo duży rabat, około 11% od ceny mieszkania. (cena po rabacie: 375 143 tys. zł). Prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 28.92m2 zlokalizowaną przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

501 151 zł35 m² 14 343,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Podgórzu Duchackim | Idealne pod wynajem! zakup bez prowizji I pcc metraż: 34,94 m2 piętro 7/8 cena: 501 151 pln Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 203 100 zł95 m² 12 600,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English below Extra Broker z przyjemnością prezentuje na sprzedaż apartament w nowej inwestycji na ul. Orawskiej - boczna ulica od Marii Konopnickiej. Nieruchomość: - piętro 2/5 - pow. 95,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wola Duchacka,Kraków

529 000 zł51 m² 10 338,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku 2% pcc Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z ogrodem. Mieszkanie w ofercie promocyjnej, rabat na cenie mieszkania 50 000zł. Mieszkanie składa się z: przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

550 200 zł53 m² 10 381 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

359 000 zł31 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Cena: 359 000 pln. Inwestycja jest wybudowana, oddanie inwestycji: za ok 5 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

800 197 zł69 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Neway Estate ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Bieżanów. Nieruchomość: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 68,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Bronowice Małe,Kraków

519 000 zł70 m² 7 394,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację nowej Inwestycji w Modlnicy koło Krakowa o nazwie nova jurajska I nova dębowa. Dwie nowe inwestycje w doskonałej lokalizacji, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Płaszów,Kraków

699 885 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Płaszowie Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

869 000 zł44 m² 19 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 44,37 m2 zlokalizowane w inwestycji o bardzo wysokim standardzie - Noble Residence. Noble Residence została zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

532 501 zł43 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Neway Estate ma przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Bieżanów. Nieruchomość: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

679 000 zł67 m² 10 134,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji I podatku! Prezentujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 67m zlokalizowane przy ulicy Pachońskiego na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Płaszów,Kraków

615 888 zł59 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Płaszów,Kraków

708 876 zł70 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

489 760 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 61,22 m2. Dotyczy mieszkania nr 32 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

502 880 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 62,86 m2. Dotyczy mieszkania nr 8 B (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

550 000 zł53 m² 10 391,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na Podgórzu. Nieruchomość idealna na rodziny, pary lub pod inwestycje. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

711 220 zł83 m² 8 588,58 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Bieżanów,Kraków

399 200 zł35 m² 11 273,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam do zaoferowania w okazyjnej cenie jedno z ostatnich mieszkań w inwestycji na Krakowskim osiedlu Złocień. Lokal nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Prokocim,Kraków

544 932 zł59 m² 9 186,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (18) w inwestycji położone w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Potrzask. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

651 636 zł71 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc metraż: 70,83 m2 piętro: 2 cena: 651 636 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

758 698 zł74 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy jednego z mieszkań w kameralnej inwestycji przy ul. Dobrego Pasterza 30a. Parametry mieszkania: - metraż 74,45 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

491 040 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 61.38 m2. Dotyczy mieszkania nr 17 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Azory

Azory,Kraków

456 814 zł32 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Płaszów,Kraków

556 200 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

667 000 zł66 m² 9 977 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 66,00 m2 zlokalizowane na 5 piętrze z balkonem (klatka II) standard Poznaj nowoczesne budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne zapewniające komfort swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

529 789 zł44 m² 12 134,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocja tylko do końca tygodnia! rabat 79 267 zł od ceny katalogowej! Zakończenie budowy już niebawem! Mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji! Składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.