dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

587 315 zł58 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe 3-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Osiedle posiada świetną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

938 000 zł72 m² 13 002,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (istnieje możliwość otwarcia na salon), zlokalizowane w Starym Podgórzu w Krakowie. Opis lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

729 000 zł79 m² 9 267,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Czyżynach Termin realizacji: II kw 2023 Inwestycja zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Krakowa, w otoczeniu Łąk Nowohuckich, będących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

719 000 zł56 m² 12 866,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% podatku - 0% prowizji - gotowe wykończone mieszkanie pod klucz Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,88 m2 na szóstym (ostatnim piętrze) z balkonem. Ekspozycja południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

490 000 zł42 m² 11 776 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak pcc! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweleperskim znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego w Krakowie na ul. Myśliwskiej. Na powierzchnię 41,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nad Zalewem

Wola Justowska,Kraków

1 990 000 zł143 m² 13 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku i prowizji *en Below Do zakupu oferujemy jeden (M2) z sześciu dwupoziomowych apartamentów znajdujących się w budynkach w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

503 580 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

570 000 zł53 m² 10 700,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowo oddanej do użytkowania inwestycji. Płaszów metraż: 53,27 m2 piętro 4/5 cena: 569 000 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim Dobre usytuowanie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Prokocim,Kraków

336 600 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (228) w inwestycji położone w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Potrzask. Mieszkanie jest usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wola Duchacka,Kraków

557 837 zł47 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 079 001 zł84 m² 12 795 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,33 m2 na 6 piętrze z dwoma balkonami z ekspozycją południową. Mieszkanie (C6-6-15) składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowoczesny 3 pokojowe apartament z balkonem. Panorama Krakowa i okolic, blisko do centrum. Powierzchnia 68 m2. Kupujący nie płaci 2 % pcc, nie płaci prowizji! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

520 000 zł52 m² 10 032,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż cesję 3 pokojowego mieszkanie z tarasem, usytuowangoe na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego, wybudowanego w 2023 roku przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

1 975 000 zł124 m² 15 883,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nova Wiosenna - oferta specjalna harmonogram 20/80 Promocja - garaż gratis do każdego mieszkania Nova Wiosenna - To inwestycja dla osób, które poszukują prywatności i komfortu. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

519 870 zł56 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkania w inwestycji Piasta Park IV! W prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić niezwykle funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

496 000 zł45 m² 11 076,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania o powierzchni 45 m2 nowo powstałym osiedlu w 5-piętrowym budynku przy ulicy Myśliwskiej na Podgórzu. Ceniącym sobie zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

609 315 zł58 m² 10 549,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

759 000 zł65 m² 11 709,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 3 pokoje o powierzchni 67,37 m2 (C9-4-16) na 4 piętrze z loggią z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe wykończone mieszkanie od dewelopera 0% prowizji 0% podatku Oferujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Pachońskiego. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wola Duchacka,Kraków

893 790 zł86 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

609 000 zł50 m² 12 184,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 49,98 m2 (C9-4-17) na 4 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

815 521 zł74 m² 11 054,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (b2.14) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

529 999 zł52 m² 10 225,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż cesję 3 pokojowego mieszkanie z balkonem, usytuowanego na trzecim piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku wybudowanym w 2023 roku przy ulicy Kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptaszyckiego

Nowa Huta,Kraków

402 237 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc 2% , bez prowizji. Duże 2 pokojowe 40,6 m2 mieszkanie z balkonem. Nowoczesna architektura świetnie skomponowana z przyrodą w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa - Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

580 456 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

439 900 zł54 m² 8 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m zlokalizowane przy ulicy Domagały na południu Krakowa. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

57 m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

557 700 zł53 m² 10 523 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

779 100 zł60 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

565 600 zł56 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

44 m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Prokocim,Kraków

546 920 zł62 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (26) w inwestycji położone w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Potrzask. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł56 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

847 175 zł82 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 82,25 m2 piętro 4/10 cena: 847 175 pln W ofercie dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

571 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dobrego Pasterza 30a- inwestycja zakończona budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Parametry mieszkania: - metraż 45,68 m2 -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -komunikacja -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

869 300 zł45 m² 19 318 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 000 zł39 m² 13 564 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

786 100 zł53 m² 14 832 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

567 547 zł59 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez prowizji I dodatkowych opłat Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone na drugim piętrze w nowopowstajacym bloku w dzielnicy Płaszów. Prezentowane mieszkanie (e5).