dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

602 653 zł59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - podgórze ok. UL. Myśliwskiej | bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

612 600 zł61 m² 10 037,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

700 910 zł74 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Towers. Deweloper planuje odbiór mieszkań na III/IV kw. 2023 roku. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

415 800 zł36 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Wola Duchacka,Kraków

615 805 zł56 m² 10 901,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: IV kw 2023 Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

813 165 zł71 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

514 248 zł61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie trzy pokojowe z rynku pierwotnego o powierzchni 61.22 m2. Dotyczy mieszkania nr 32. Osiedle składa się z trzech budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

854 400 zł75 m² 11 392 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Płaszów,Kraków

775 608 zł76 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

825 470 zł72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

679 696 zł74 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe 4-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Osiedle posiada świetną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

754 110 zł83 m² 9 034,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

374 355 zł28 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim Dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trybuny Ludów

Wola Duchacka,Kraków

634 842 zł54 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie nr M04 w tegorocznej inwestycji przy ul. Trybuny Ludów* *dostępne również są inne oferty w tej inwestycji. Oferta jest bez prowizji i pcc. Mieszkanie o pow. użytkowej 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

809 945 zł70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

610 995 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

729 000 zł68 m² 10 698,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w nowo powstałej inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Andrzeja Zauchy. 68m2, 4 oddzielne pokoje - salon, kuchnia, dwie sypialnie z łazienka, osobną toaleta oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

368 145 zł27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

673 290 zł75 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

877 000 zł60 m² 14 534,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie o pow.60,43m2 3-pokojowe z balkonem mieszczące się na 4-piętrze blok z roku 2021r. Ogrzewanie miejskie, czynsz 400zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mistrzejowice,Kraków

463 296 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Mistrzejowicach Budynek oddany do użytkowania Ustawne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem ok 25 m2. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, ustawna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tetmajera

Bronowice Małe,Kraków

1 319 500 zł106 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie biura w całośsci pokrywa sprzedający. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Proponujemy Państwu gotowe do odbioru, dwupoziomowe mieszkanie w nowoczesnym zespole budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

1 154 000 zł113 m² 10 198,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu kameralną inwestycję deweloperską na Ruczaju. Niewielka rodzinna inwestycja (tylko 12 mieszkań) znajduje się w otoczeniu zieleni, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

620 445 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

687 636 zł64 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

719 000 zł56 m² 12 866,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% podatku - 0% prowizji - gotowe wykończone mieszkanie pod klucz Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,88 m2 na szóstym (ostatnim piętrze) z balkonem. Ekspozycja południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

551 625 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

791 460 zł88 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

535 080 zł51 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 -p okojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Azory

Azory,Kraków

1 169 514 zł91 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja mieszkaniowa przy spokojnej uliczce na os. Azory. Budynek trzypiętrowy, składa się z zaledwie dziewięciu apartamentów. Budynek z nowoczesnymi, jasnymi i przestronnymi.