dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

2 921 800 zł146 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji! bez podatku pcc! Powrót do sprzedaży! Ostatnie mieszkanie w gotowym budynku. Przestronny apartament 5-cio pokojowy z dwoma imponującymi balkonami po obu stronach. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

538 000 zł46 m² 11 577,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje Z balkonem na podórzu Mieszkanie 46,47 m to propozycja idealna dla rodziny 2+1 lub pary. Znajduje się na 5 piętrze w pięciopiętrowym budynku. Składa się ono z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 333 755 zł83 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: IV kw 2023 Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

700 350 zł61 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

574 452 zł53 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,19m 2 położone na 2piętrze. Mieszkanie 3-pokojowe. To bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

459 000 zł39 m² 11 915,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa wysoki standard gładzie w każdym lokalu monitoring parking podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

740 200 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: IV kw 2023 / I kw 2024 Przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością wydzielenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

500 744 zł46 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 45,73 m 2, usytuowaną na 1 piętrze 9 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

556 000 zł46 m² 12 182,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

744 400 zł92 m² 8 100,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prądnik biały - nowoczesne dwulokalowe segmenty Z ogródkami N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne, trzykondygnacyjne domy. Osiedle: w dwóch budynkach w zabudowie bliźniaczej powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

742 800 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: IV kw 2023 / I kw 2024 Słoneczne mieszkanie z opcją wydzielenia sypialni. Wystarczą dwie ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

569 000 zł33 m² 17 046,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Prezentowane mieszkanie (j-3-3) o powierzchni 33,38 m2 - pokój z aneksem kuchennym, przedpokój oraz łazienka. 3 piętro!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

1 042 600 zł80 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

728 000 zł66 m² 11 052,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

688 283 zł47 m² 14 766,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa grunt we własności Prezentowane mieszkanie (D-5-2) - powierzchnia 46,61 m2 - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Płaszów,Kraków

696 871 zł62 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Płaszowie Termin realizacji: oddane do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

880 000 zł46 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w apartamentowcu z 2022 roku, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

4 955 140 zł194 m² 25 499,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: IV kw 2023 / I kw 2024 Przestronny apartament 5-cio pokojowy z imponującym balkonami okalającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

818 800 zł59 m² 13 819 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

567 300 zł43 m² 13 193 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! promocja - kupując z nami mieszkanie do końca maja, otrzymujesz zwrot części kosztów notarialnych w wysokości 500 pln! Zwrot następuje już przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

806 600 zł85 m² 9 449 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

693 804 zł61 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Zielone,Kraków

545 100 zł50 m² 10 902 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

818 200 zł81 m² 10 101 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł68 m² 13 088 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

568 200 zł40 m² 14 198 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

829 945 zł65 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

663 000 zł29 m² 22 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

616 800 zł58 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Bieżanów,Kraków

492 179 zł53 m² 9 279,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Możliwość zakupu mieszkania bez wkładu własnego! Objęte programem Rządowym. Mam do zaoferowania w bardzo okazyjnej cenie, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

571 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy jednego z mieszkań w kameralnej inwestycji przy ul. Dobrego Pasterza 30a. Parametry mieszkania: metraż 45,6 m2, doświetlone od wschodu. Poziom 1 piętro - 45,68 m2 hall - 5,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 494 108 zł102 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 433 300 zł104 m² 13 782 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 381 980 zł89 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

920 000 zł67 m² 13 700,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dostępne wyłącznie u Nas! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z 24 metrowym tarasem. Podgórze ul. Rydlówka mieszkanie gotowe! Sprzedawane w stanie deweloperskim Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

755 055 zł63 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 63,45 m2 piętro 1/3 cena: 755 055 pln Gotowe do odbioru! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

672 900 zł48 m² 14 019 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Zielone,Kraków

515 150 zł47 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

852 100 zł81 m² 10 520 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

711 700 zł26 m² 26 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023