dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

449 000 zł35 m² 12 784,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa wysoki standard gładzie w każdym lokalu monitoring parking podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 297 062 zł94 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera/ bez prowizji/ bez podatku pcc Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z tarasem w nowej kameralnej inwestycji realizowanej w północnej dzielnicy Krakowa - Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

446 500 zł38 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum Krakowa w cenie 11.750 zł/m2 przy zakupie pakietu 2 mieszkań. Zakup bez podatku pcc 2% Tylko zakup całego lokalu do podziału na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

919 900 zł67 m² 13 730 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

920 900 zł67 m² 13 745 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

825 700 zł64 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

936 130 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

753 346 zł62 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowo oddanej do użytkowania inwestycji. Płaszów ul. Przewóz zakup bezpośrednio od dewelopera metraż: 62,26 m2 piętro 1/5 cena: 753 346 pln Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Wola Duchacka,Kraków

722 281 zł60 m² 12 010 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. -Sterowanie głosem -sterowanie oświetleniem w salonie -sterowanie ogrzewaniem w salonie -czujnik zalania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błoniach

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

774 688 zł45 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na Błonie 106 to kameralna inwestycja położona w zielonej części Bronowic, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Wola Duchacka,Kraków

936 147 zł84 m² 11 210 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

449 000 zł29 m² 15 482,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa Prezentowany lokal (j-5-1) powierzchnia 29,00 m2 - kawalerka z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

748 440 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie bez prowizji I pcc metraż: 62,37m2 piętro 0 cena: 748 440 pln Gotowe do odbioru! Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Zielone,Kraków

652 800 zł57 m² 11 453 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

842 485 zł57 m² 14 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Zamieszkaj za Matecznym to kameralna inwestycja zlokalizowana na krakowskim Podgórzu, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

700 686 zł56 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 55,61 m2 piętro 8 cena: 700 686 pln W ofercie dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

776 230 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

523 300 zł33 m² 15 734 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

771 225 zł68 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu mieszkanie w inwestycji przy ulicy Goszczyńskiego w Krakowie. Lokal jest w stanie deweloperskim, inwestycja została już zakończona i odebrana. To już ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

920 000 zł52 m² 17 702,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

852 414 zł70 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowo oddanej do użytkowania inwestycji. Płaszów ul. Przewóz zakup bezpośrednio od dewelopera metraż: 69,87 m2 piętro 5/5 cena: 852 414 pln Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Zielone,Kraków

533 200 zł48 m² 11 108 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

1 290 744 zł94 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Wola Duchacka,Kraków

854 188 zł72 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

736 100 zł64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Zielone,Kraków

652 800 zł57 m² 11 453 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Zielone,Kraków

627 800 zł57 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Wola Duchacka Zachód,Kraków

589 000 zł43 m² 13 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie bez Prowizji i pcc z inteligentnym systemem Echo smaart, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu Bonarka Living blisko centrum Krakowa. Obecnie koszt najtańszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

747 840 zł61 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! metraż: 60,80 m2 piętro 2 cena: 747 840 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

958 400 zł75 m² 12 779 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

542 880 zł37 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

922 900 zł73 m² 12 642 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

666 655 zł43 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Deweloper planuje odbiory mieszkań na IV kw. 2023/I kw. 2024. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

936 137 zł64 m² 14 740 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kurdwanów,Kraków

659 000 zł56 m² 11 797,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Podgórze Duchackie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ulicy Turniejowej w nowo powstałej inwestycji tuz przy ulicy Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

795 100 zł68 m² 11 693 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

747 840 zł61 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kredyt 2% zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

752 740 zł62 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie bez prowizji I pcc metraż: 61,70m2 piętro 1 cena: 752 740 pln Gotowe do odbioru! Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Zielone,Kraków

515 150 zł47 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

832 100 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023