dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

749 000 zł37 m² 20 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa, dzielnica Zwierzyniec ul. Kościuszki okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

673 989 zł53 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 36 do 121m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

972 782 zł65 m² 14 954,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

|R| Property prezentuje mieszkanie w nowowybudowanej kamienicy zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony przy Al. 29 listopada Lokalizacja: apartamenty 29 to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

713 731 zł48 m² 15 025,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 2 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Mieszkanie (63a/59) ma powierzchnię 47,50 m2, na ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 083 269 zł86 m² 12 575,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 3 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Zalety: przestrzeń tereny zielone (1 km od Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

681 513 zł57 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 156 900 zł61 m² 18 999,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży unikatowy apartament położony na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł56 m² 12 878,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, zakup bezpośrednio od dewelopera - brak pcc oraz prowizji. Na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,83 m2 z roku 2022 znajdujące się w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

632 128 zł46 m² 13 597,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 46,49 m2 nr 108 mieszczący się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

741 172 zł58 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zabłocie,Kraków

469 000 zł33 m² 14 016,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokal inwestycyjny 33,46m2 1 pokój Kraków Zabłocie, 14.017zł/m2 Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej prestiżowy budynek bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

851 046 zł62 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie metraż: 61,67 m2 piętro 3 cena: 851 046 pln Gotowe do odbioru! Centralne ogrzewanie i ciepła woda od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 130 820 zł80 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 80,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

798 969 zł75 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy na sprzedaż 2 ostatnie mieszkania w ukończonej inwestycji. Szybki dostęp do tramwaju i autobusu - sprawny dojazd do centrum i łatwy wyjazd na obwodnicę. Dostępne są miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

557 960 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 061 320 zł63 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

675 150 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w eleganckiej kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach zakup bez prowizji I pcc metraż: 45,01 m2 piętro 0/2 cena: 675 150 pln Inwestycja Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

501 309 zł31 m² 16 088,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 31,16 m 2, usytuowaną na 2 piętrze 9 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

703 310 zł58 m² 12 109,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, brak podatku pcc oraz prowizji. Na sprzedaż posiadam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 58,08 m2 z 2023 roku znajdujące się we wschodniej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

674 135 zł57 m² 11 902,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English version below prowizja 0% |r| Property prezentuje niezwykłą inwestycję Nova Dożynkowa z IV kwartału 2021 roku cechującą się stylem modernistycznym, wysoką jakością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

778 250 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie bez prowizji I pcc metraż: 62,26 m2 piętro 1 cena: 778 250 pln Gotowe do odbioru! Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

939 000 zł68 m² 13 740,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie biura w całości pokrywa strona sprzedająca. Lokalizacja Kraków-Zabłocie, ul. Klimeckiego. Inwestycja w centrum miasta, w pobliżu bulwarów wiślanych i Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Wola Duchacka,Kraków

1 080 326 zł98 m² 10 970 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej w pobliżu Bonarka City Center Odbiór do końca roku! Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 98,48m2 piętro 3 cena: 1 080 325,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

634 938 zł49 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

1 964 600 zł103 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Doradcy Home Drop mają przyjemność zaoferować Apartament na 2 piętrze w inwestycji Na Błonie 106! Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

843 000 zł63 m² 13 421,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc metraż: 62,81 m2 piętro: 0 cena: 843 000 pln inwestycja Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

632 400 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w eleganckiej, kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach zakup bez prowizji I pcc metraż: 42,16 m2 ogródek: 108,65 M2 piętro 0 cena: 632 400,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

882 866 zł74 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 73,88 m 2, usytuowaną na 1 piętrze 9 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

761 048 zł65 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 3 pokoje Powierzchnia: 59,74 m Salon z aneksem kuchennym 26,88 m 1 sypialnia 11,75 m 2 sypialnia 9,40 m łazienka z toaletą 4,39 m przedpokój 7,32 m Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

934 000 zł60 m² 15 631,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji dla Kupującego lokalizacja: kraków, podgórze Duchackie, walerego Sławka inwestycja 3 etap osiedla obejmuje 2 9-piętrowe budynki z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

468 876 zł25 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Promocja wrzesień! W cenie mieszkania : - pakiet Smart Home Premium - ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

483 364 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe inwestycja na Nowym Bieżanowie. Niezwykle kameralna, zaledwie osiem mieszkań w czterech dwulokalowych segmentach. Nowoczesna architektura, nowoczesne ekologiczne rozwiązania, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

761 048 zł65 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 4 pokoje Powierzchnia: 64,77 m Salon z aneksem kuchennym 24,53 m 1 sypialnia 7,77 m 2 sypialnia 7,77 m 3 sypialnia 10,90 m łazienka z toaletą 4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

2 999 999 zł142 m² 21 140,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję apartament o funkcji mieszkalnej o metrażu 141,191 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Apartament o metrażu 141,91 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

441 931 zł28 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka inwestycyjna Powierzchnia: 28,42 m Salon z aneksem kuchennym 20,82 m łazienka z toaletą 4,03 m przedpokój 3,57 m Balkon Piętro 2 0% podatku, 0% prowizji Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

634 938 zł49 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

713 728 zł56 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

449 000 zł29 m² 15 472,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament inwestycyjny J 21 na Krakowskim Zabłociu o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł64 m² 14 004,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W krakowie W starym mieście. Klient kupujący zwolniony Z podatku pcc! Mieszkanie znajduję się przy ulicy Krupniczej, ma powierzchnię całkowitą 63,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

768 474 zł41 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe blisko centrum miasta. Idealne dla pary, singla lub pod wynajem. Inwestycja zlokalizowana jest tuż przy Rondzie Matecznego. Lokalizacja świetnie skomunikowana pod względem komunikacji.